APIE MUS

BravoAuto

Prekės ženklas „BravoAuto“ gimė sujungus sėkmingai veiklą vykdžiusius mūsų „Inchcape“ ir „Krasta Auto“ naudotų automobilių prekybos padalinius. Tad „BravoAuto“ išsiskiria siūlomų automobilių gausa – vienu metu klientai Lietuvoje gali rinktis iš daugiau nei 300 transporto priemonių. Dauguma jų – „Inchcape Motors“ ir „Krasta Auto“ Lietuvoje atstovaujamų markių „Ford“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“, BMW ir „Mini“ automobiliai. Tokią didelę prekių ženklų įvairovę mes galime pasiūlyti ir dėl tarptautinės praktikos, kadangi kai kuriose Europos šalyse bendradarbiaujame ir su kitais gamintojais. Visą pasiūlą klientams pateikiame mūsų internetinėje svetainėje bei salonuose. Būdami tarptautiniu ženklu jau esame Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir netgi Australijoje.

Mums svarbu, kad „Bravoauto“ klientai jaustųsi saugūs ir būtų patenkinti savo pirkiniais. Tad automobiliams suteikiame iki 12 mėn./20 000 km garantiją fiziniams asmenims bei iki 6 mėn./10 000 km juridiniams, priklausomai ar laikotarpis ar kilometražas sueina greičiau. Be to, visi mūsų klientai turi išskirtinę galimybę pas mus įsigytą automobilį grąžinti, jei juo važinėjant 21 dieną nuomonė pasikeistų. Siekiant patogumo, visose „Bravoauto“ ženklu pažymėtose atstovybėse teikiamos visos svarbiausios su naudotų automobilių pardavimu susijusios paslaugos: nuo finansavimo iki registracijos bei draudimo aptarnavimų. Viskas – vienoje vietoje!

Visų parduodamų automobilių techninės priežiūros ir atliktų remonto darbų istorija yra aiškiai pažymėta oficialiuose dokumentuose. O įsigiję iš mūsų automobilį „BravoAuto“ klientai toliau galės jį prižiūrėti, naudodamiesi mūsų siūlomų skirtingų atstovybių servisų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje specialistų paslaugomis, iš anksto užsiregistravus.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.