Naudoti Citroen Berlingo automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Citroen Berlingo automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Citroen Berlingo - sąlyginai nebrangūs, praktiški, erdvūs ir ypač patrauklūs nedidelėmis eksploatacinėmis išlaidomis. Šiame automobilyje yra ir daug vietos jūsų daiktams,  jei keliaujate atostogauti ir norite kartu pasiimti paplūdimio ar sporto įrangą. Dėl šios savybės ypač populiarūs ir tarp verslo klientų, kurie užsiima vietiniais pervežimais. Turi patikimus ir efektyvius variklius. Kiekvienas Citroen Berlingo modelis turi pažangias funkcijas, tokias kaip informacinis ir pramogų jutiklinis ekranas ar Bluetooth laisvų rankų įranga. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.