Naudoti Hyundai IONIQ automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Hyundai IONIQ automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Pasižymintys stilinga išvaizda, Hyundai IONIQ naudoti automobiliai išpildo šiuolaikinius vairuotojų reikalavimus. Atsižvelgdami į kasdienius poreikius, mūsų salonuose Hyundai IONIQ galite rasti dviejų variantų: pilnai elektrinį arba benzinu - elektra varomą, hibridinį šio modelio variantą. Automobilis atkreips mieste vairuojančių dėmesį, nes užtikrina  ne tik komfortą bet ir ekonomišką vairavimą. Net ir standartinėje šio automobilio komplektacijoje gausu išmaniųjų technologijų, tokių kaip automatinis avarinis stabdymas ar eismo juostos kontrolė. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.