Naudoti Jeep automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Jeep Automobiliai Jeep automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jeep automobiliai gali pasigirti ilga ir sėkminga gyvavimo istorija, kurios šaknys siekia Antrojo pasaulinio karo laikus. Žinomi dėl legendinių visureigių galimybių, dažnai įvardijami kaip ypač saugūs ir galintys važiuoti absoliučiai bet kokiomis sąlygomis. Naudoti Jeep automobiliai vertinami dėl savo reputacijos, aukšto patikimumo lygio bei žinoma, išskirtinio dizaino. Puikus pasirinkimas šeimos poreikiams. Jeep automobiliai skaičiuoja dešimtmečius, tai reiškia, kad už prieinamą kainą galite rasti daugybę kokybiškų naudotų modelių. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Inchcape Certified standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 6 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.