Naudoti Jeep Grand Cherokee automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Jeep Grand Cherokee automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Galingas visureigis, kuriuo galima pasitikėti visais gyvenimo atvejais. Dėl keturių varančiųjų ratų sistemos ir didesnės prošvaisos, nei galbūt buvote pratę – jausitės saugiai ir užtikrintai gamtoje, bekelėje ar smarkiai apsnigtose vietovėse. Nors automobilis nėra mažas, juo lengva manevruoti ne tik užmiestyje, bet ir automobilių kamščiuose mieste. Universalus, patogiai įrengtu salonu – talpina 5 suaugusius keleivius. Naudoti Jeep Grand Cherokee automobiliai - galingi ir patikimi tolimose kelionėse, net ir tada, kai kartu norėsite vežtis namą ant ratų. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.