Naudoti Jeep Renegade automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Jeep Renegade automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jeep Renegade naudoti automobiliai - išsiskiriantys savo pravažumu bekelėje ir vertinamas už keleivių saugumą sunkiai pravažiuojamuose keliuose. Erdvus salonas, komfortiškos vietos visiems keleiviams bei talpi bagažinė. Iš pradžių buvo gaminamas tik su benzininiu varikliu ir keturiais varomais ratais, laikui bėgant asortimentą praplėtė, kol 2020 metais pradėti gaminti ne tik įkraunamus hibridus, bet ir automobilius priekiniais varomaisiais ratais. Siekiant išlaikyti aktualumą buvo papildyti technologijomis bei pagalbą vairuotojui suteikiančiomis sistemomis. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.