Naudoti Mercedes-Benz GLC Coupe 300 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Mercedes-Benz GLC Coupe 300 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Vidutinio dydžio naudoti Mercedes Benz GLC Coupe 300 visureigiai ne tik traukia akį savo aptakiomis, stilingomis formomis, bet yra ir galingi bei aprūpinti naujausiomis saugumą užtikrinančiomis funkcijomis. Sportiškos išvaizdos išorėje bei komforto ir prabangos derinys salone. Patogi vairavimo pozicija, aukštos kokybės interjero detalės bei šiam gamintojui būdinga technologijų gausa. Ypatingą važiavimo komfortą suteikia Mercedes Benz Dynamic Select sistema, kuri leidžia pasirinkti įvairias važiavimo programas, kurios reguliuoja variklį, važiuoklę, pavarų dėžę ar vairavimo mechanizmą. Visa tai leidžia patirti ypatingą komfortą kiekvieno vairavimo metu. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.