Naudoti Peugeot Boxer automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Peugeot Boxer automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Peugeot Boxer - didžiausi gamintojo siūlomi mikroautobusai, pelnytai vairuotojų dėmesį atkreipiantys dėl erdvės salone, praktiškumo, gausios įrangos ir patrauklios vertės. Gaminami nuo 1994 metų išlaikė populiarumą rinkoje, o metams bėgant tapo stilingesni, galingesni ir užtikrinantys dar ekonomiškesnį vairavimą. Kokybiškomis medžiagomis įrengtas salonas ypač komfortiškas, jei automobilį naudosite komerciniams tikslams - patogios daiktadėžės durelėse ir po sėdynėmis. Automobilyje rasite ir dokumentų laikiklius bei rašymui skirtą stalą, kuris įmontuotas į sulankstomą centrinės sėdynės atlošą. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.