Krasta Auto žinios

Geriausi elektromobiliai verslui

Dėl mažos emisijos ir patrauklių mokesčių tarifų elektrinis automobilis įmonei gali daug sutaupyti. Dėl didžiulės technologijų pažangos ir gerokai patobulintų baterijų asortimento, perėjimas prie elektrinių automobilių yra puikus sprendimas, kuris suteikia nemažai naudos verslo autoparkui.

SKAITYKITE DAUGIAU
Geriausi hečbekai, kuriuos galima įsigyti

Geriausi hečbekai tenkina įvairius šeimų poreikius. Galite pasirinkti beveik bet kokios galios automobilį, kuris jums tinka, siūlomos benzininės, dyzelinės, hibridinės ir visiškai elektrinės konfigūracijos. Atrinkome dešimt geriausių šeimyninių hečbekų, kad būtų lengviau išsirinkti savąjį.

SKAITYKITE DAUGIAU
Geriausi maži visureigiai

Ne vienerius metus populiariausių automobilių sąrašuose – maži visureigiai, kitaip vadinami krosoveriais. Tikėtina, kad ši tendencija išliks, nes jie išties praktiški, ekonomiški, patogūs vairavimui mieste, nepretenzingi ir talpūs pasirinkus tolimesnes keliones, lengvai įveikia bekeles, pilni išmaniųjų technologijų ir dažniausiai pateisina daugumą šeimos poreikių.

SKAITYKITE DAUGIAU
Geriausias automobilis pradedančiajam vairuotojui
Geriausias automobilis pradedančiajam vairuotojui

Mokymasis vairuoti – tikriausiai viena įdomiausių, o kartu ir daug streso keliančių patirčių, kurias kada patirsite. Išlaikius vairavimo egzaminą, tikroji kelionė prasideda. Tik kokį automobilį pasirinkti? Pateikiame 10 pradedančiųjų vairuotojų dėmesio vertų automobilių, kurie yra nedideli, manevringi, lengvai valdomi bei rinkoje sutinkami už prieinamą kainą.

SKAITYKITE DAUGIAU
Pigiausias hibridinis automobilis: TOP10
Pigiausias hibridinis automobilis: TOP10

Hibridiniai automobiliai Lietuvoje vis labiau populiarėja dėl mažesnės taršos rodiklių, kuro sąnaudų, tylesnio jų veikimo, mažesnių eksploatacijos išlaidų. Svarbu paminėti ir tai, kad jie ypač paklausūs perparduodamų automobilių rinkoje, todėl ilgiau išlaiko vertę. Pateikiame hibridų sąrašą, kuriuos įsigysite už išties patrauklią kainą.

SKAITYKITE DAUGIAU
Geriausi automobiliai verslui
Geriausi automobiliai verslui

Jeigu esate įmonės vadovas ir planuojate įsigyti prestižinį, jūsų statusą pabrėžiantį automobilį - tikriausiai susiduriate su didele, aukščiausios klasės sedanų pasiūla. Vis daugiau gamintojų stengiasi užimti aukščiausios klasės, Premium automobilių rinkos dalį. Norėdami susiaurinti jūsų paieškos lauką, sudarėme 10 vadovų vertų automobilių sąrašą, kuriuos šiuo metu galite įsigyti.

SKAITYKITE DAUGIAU

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.