8 vietų automobilis: kokį pasirinkti?

Jei jūsų įmonė turi mikroautobusų autoparką, turite daug draugų ar didelę šeimą – kasdienei veiklai jums gali prireikti mažiausiai aštuonias vietas turinčios transporto priemonės. Pasirodo, kad tai nėra tokia jau lengva užduotis, siekiant įsigyti tikrai patogų, pilnai šeimos ar įmonės poreikius atitinkantį automobilį.


Jei jūsų namuose yra trys, keturi ar penki asmenys – turite nemažai pasirinkimų. Didesnių šeimų poreikius puikiai atliepia 7 vietų automobiliai, tokie kaip Ford S-MAX ar Dacia Jogger minivenai, Kia Sorento bei Volvo XC90 visureigiai. Jei šeimoje ar draugų kompanijoje yra dar daugiau žmonių – 8 vietų automobilis yra didelis privalumas. Galime Jums pasiūlyti patrauklių ir praktiškų variantų, kurie pateisins lūkesčius.


Daugelis toliau išvardytų automobilių yra pagaminti furgonų pagrindu. Anksčiau šie vienatūriai automobiliai reikalavo daugiau kompromisų dėl važiavimo dinamikos ir prabangos stygiaus. Tačiau šiandieniniai furgonai tapo geresni atsižvelgiant į jų komplektaciją ir vairavimo kokybę. Jų interjere daugiau apdailos detalių, didinančių komforto lygį. Žemiau pateiktame rekomendacijų sąraše rasite ir tokių, kurie labiau panašūs ne į furgonus, o į aptakesnių formų visureigius.


Šiuolaikinis 8 vietų automobilis galbūt vis dar nėra ypač stilingas variantas, bet jo praktiškumo, komforto ir erdvės derinys ypač pasiteisina kartu keliaujant didelei kompanijai.


Kitas didelis tokios transporto priemonės privalumas – sėdimų vietų lankstumas. Daugumoje jų, pirmoje eilėje esančios sėdynės yra fiksuotos, bet antroje ir trečioje eilėje - beveik visada turi keletą išdėstymo variantų ir yra mobilios: jas galima perstumti, pritaikyti skirtingoms kelionėms, iš vis išimti bei esant poreikiui – padidinti bagažo talpą.


8 vietų automobilis ypač patogus visiems keleiviams, nes turi šonines stumdomas duris, pro kurias patogu įlipti bet kurioje eilėje sėdintiems keleiviams. Kad parkavimas būtų lengvesnis – daugelis jų turi galinę kamerą bei parkavimą lengvinančius jutiklius – tiesa, dažnu atveju jie yra pasirenkama, papildoma funkcija, o ne standartinėje komplektacijoje siūlomas privalumas.


Renault Trafic


Vienas geriausių 8 vietų automobilių – Renault Trafic, kuriame iš tikro yra net 9 vietos keleiviams. Ši papildoma sėdynė yra priekinės eilės dalis, todėl gali būti ne pati patogiausia, ypač modeliuose su mechanine pavarų dėže. Devynvietis automobilis rinkai siūlomas su keliomis dyzelinių variklių versijomis bei pasirenkama, mechanine arba automatine pavarų dėže. Galimos ir kelios modelių komplektacijos, bet net ir mažesnį paketą turinčiuose modeliuose yra pastovaus greičio palaikymo sistema bei tamsinti langai. Pasirinkę pilnesnę komplektaciją turėsite ne tik padidintą informacijos ir pramogų ekraną, bet ir daugiau saugumą kelyje užtikrinančių funkcijų.


Mercedes Benz Vito Tourer


Vidutinio dydžio furgonas, talpinantis iki 8 asmenų - užtikrinantis patogų ir kokybišką keleivių pervežimą. Solidi išvaizda bei komfortą garantuojanti įranga automobilio salone. Standartinėje komplektacijoje yra oro kondicionavimo sistema, reguliuojamos vairuotojo ir šalia jo sėdinčio keleivio sėdynės, daugiafunkcinis vairas bei ypač patogus prietaisų skydelis automobilio funkcijų valdymui. Visi keleiviai turi patogius porankius, galima reguliuoti galvos atramų aukštį. Keleivių vietas galima perstumti, transformuoti į jūsų kelionei patogiausias padėtis.


Toyota Proace Verso


Šis modelis debiutavo 2016 metais Ženevos automobilių parodoje, taip iš karto užimdamas stiprias pozicijas aštuonviečių automobilių rinkoje Europoje. Moderni, lanksti ir pakankamai manevringa transporto priemonė, talpinanti iki 9 keleivių. Rekomenduojamas tiek privačioms, tiek komercinę veiklą vykdančioms kompanijoms. Galima rinktis iš dviejų kėbulo tipų, kurių pagrindinis skirtumas – transporto priemonės ilgis, užtikrinantis reikalingą pusiausvyrą bei manevringumą. Toyota Proace Verso turi dyzelinį variklį bei pasirenkamą, automatinę arba mechaninę pavarų dėžę. Puikiai vertinamas dėl pažangių aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijų.


Peugeot Traveller


8 vietų automobilis, kuriame iš tikro telpa 9 keleiviai. Patrauklus savo mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Galima rinktis iš dviejų kėbulo ilgių. Erdvės pojūtis salone, aukšta vairavimo padėtis, stebėtinai puikus manevringumas bei minkšta pakaba, sugerianti visus kelio nelygumus. Viduje daugybė naujausių technologinių sprendimų, kurie komforto prasme primena bet kurį, kompaktiškesnį Peugeot automobilį: DAB radijas, išmaniojo telefono ryšys, dviejų zonų klimato kontrolė ar jutiklinis ekranas. Galite gauti priekinį ekraną, rodantį informaciją, pvz., esamą greitį, ant priekinio stiklo, taip pat atbulinės eigos kamerą ir daugelį kitų.


Citroen Spacetourer


Puikus pasirinkimas šeimos kelionėms bei verslo poreikiams tenkinti. Talpina iki 9 keleivių. Ypač palankiai vertinamas dėl jame įdiegtų saugos funkcijų. Komfortą, praktiškumą ir puikią jo išvaizdą papildo ir našumu pasižymintys varikliai. Dinamiškas, manevringas, užtikrinantis patrauklias degalų sąnaudas. Verta paminėti ir tai, kad jo aukštis yra gerai apgalvotas – jausitės drąsiai požeminėse aikštelėse, prekybos centruose ar oro uostuose. Erdvus interjeras sukurtas galvojant apie kiekvieną keleivį ir išskirtinį jo patogumą.


Opel Vivaro Life Electric


Prie šių automobilių rekomendacijų puikiai dera Opel Vivaro Life Electric, tik jis pilnai elektrinis. Rinkoje mažai kas gali prilygti šiam puikiam modeliui – stebina savo elektrinės jėgos ir praktiškumo deriniu. Ypač geras pasirinkimas tolimoms didelės šeimos kelionėms – komfortiškas, tylus ir sklandus. Pradinio lygio komplektacijoje yra jutiklinis ekranas, Bluetooth ryšys, oro kondicionierius bei pagalba įveikiant įkalnes.


Ford Tourneo Custom


Savo kaina, tai vienas patraukliausių mūsų siūlomo sąrašo automobilių. Neatsilieka ir praktiškumu – gali būti 8 ir 9 vietų. Ypač dažnai jį renkasi verslo klientai, siūlantys keleivių pervežimo paslaugas. Patikima stabdžių sąranka, ypač tikslus vairo mechanizmas, preciziškumas posūkiuose. Galimi net 5 apdailos lygiai, atsižvelgiant į kelionės planus.


Volkswagen Multivan


Tai vienas pirmaujančių automobilių, aštuonviečių klasėje. Pagrindinis Volkswagen Multivan pranašumas yra nuimamos atskiros sėdynės. Yra trys grindų bėgelių rinkiniai, leidžiantys kiekvienam atskirai slysti pirmyn ir atgal, taip pat yra praktiškas stalas, kurį galima sulankstyti arba visiškai nuimti. Kėdės taip pat gali suktis 180 laipsnių kampu ir yra pakankamai lengvos, todėl galite lengvai paversti Multivan jums tinkamiausia transporto priemone. Patogus, prieinamas už ypač patrauklią kainą, daugiafunkcinis – puikus pasirinkimas tolimoms kelionėms. Net ir įsigijus naudotą modelį, galite būti ramūs, kad jo vertė nukris nežymiai.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.