Angliški automobiliai: kartu modernūs ir klasikiniai

Jei ieškote modernios klasikos iš Didžiosios Britanijos - tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Atrinkome sportinius automobilius, su vidutinio galingumo varikliais, prabangius limuzinus bei praktiškus hečbekus bei visureigius, kuriuos galime drąsiai vadinti išmintinga investicija.


Investuoti į modernią klasiką gali beveik visi. Į sąrašą įtraukėme įvairaus biudžeto automobilių pasirinkimą. Numatydami, kurie automobiliai ateityje gali tapti kolekciniais ir kokie mechaniniai gedimai galėtų pasitaikyti - dalinamės geriausių britų klasikinių automobilių modeliais.

 

Aston Martin V8 Vantage

 

Dėl griausmingo skleidžiamo garso ir neabejotinai išskirtinės išvaizdos - Aston Martin V8 Vantage yra vienas geidžiamiausių visų laikų Aston Martin automobilių. 2003 metais pristatytas dvivietis kupė - ypač stilingas, lygiavertis Porsche 911 ir Audi R8 varžovas. Varomas galiniais ratais ir patrauklus savo galingais varikliais.

 

Jaguar F-Type

 

Kaip pakeisti tokį ikonišką automobilį, kaip Jaguar E-Type? Tai buvo klausimas į kurį britų gamintojas stengėsi atsakyti dešimtmečius ir 2012 metais jam pagaliau pavyko. Jaguar F-Type atsiradimo buvo tikrai verta palaukti. Sportiškasis F-Type modelis ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai važiuoja tiek dėl galinių varančiųjų ratų, tiek dėl galingų jame esančių variklių. Keturių cilindrų modelis yra stebėtinai taupus, o V8 modelis pasižymi stulbinančiu našumu.

 

Land Rover Discovery

 

Daugiau nei prieš 30 metų Land Rover sujungė brangesnio Range Rover važiuoklę, pakabą ir variklius su funkcionalesniu ir madingesniu kėbulu, o originalus Discovery paskatino dabartinę gamintojo sėkmę. Jis apjungė prekės ženklui būdingą visureigių meistriškumą ir rafinuotumą. Land Rover Discovery - ryškus britų legendos Jasper Conran dizainas suteikė neprilygstamo praktiškumo ir erdvės.

 

MINI Cooper S

 

Praėjo daugiau nei 20 metų nuo tada, kai BMW iš naujo sukūrė MINI, skirtą XXI amžiui, tačiau prabangaus britų automobilio patrauklumas išlieka neblėstantis. Po MINI Cooper S variklio dangčiu sumontuotas galingas variklis. Jis stilingas ir yra toks pat greitas ir linksmas, kaip ir prieš du dešimtmečius. Vairuotojo įsitraukimą sustiprina malonus valdymas ir tikslumas posūkiuose.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.