Ekonomiškiausi furgonai

Mažos automobilių eksploatacijos išlaidos padeda sumažinti verslo sąnaudas.

 

Degalų taupymas yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis komercinį automobilį, nes tai gali turėti didelės įtakos jūsų verslo išlaidoms. Pateikiame furgonų, pikapų ir komercinių, keturiais ratais varomų automobilių sąrašą. Jame atskleidžiami geriausi degalų taupymo rodikliai, kurie padės pagrįstai pasirinkti jums palankiausią sprendimą.

 

Nesvarbu, kurį modelį pasirinksite, didžiausią įtaką jūsų degalų ekonomijai realiai turės naudingoji apkrova, vairavimo stilius ir oro sąlygos. Tačiau pramonės perėjimas prie pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymų procedūros (WLTP) reiškia, kad oficialūs degalų taupymo skaičiai dabar yra daug lengviau pasiekiami, kad oficialūs degalų taupymo skaičiai dabar yra daug lengviau pasiekiami, nei pagal senąjį - NEDC standartą. Jis buvo sukurtas kai automobiliai neturėjo kietųjų dalelių filtrų, sistemų Start-Stop ir daugybės kitų, prie ekologijos prisidedančių technologijų.

 

Labai svarbu, kad kombinuoti WLTP degalų taupymo skaičiai yra apskaičiuojami kontroliuojamoje aplinkoje, o tai reiškia, kad jie leidžia tiesiogiai palyginti konkurentus ir parodyti, kurios parduodamos komercinės transporto priemonės yra ekonomiškiausios.

 

Žinoma, jei rinksitės papildomą komplektą, pvz., prailgintą ratų bazę, 4 varančiųjų ratų sistemą,  aukštą stogą arba visišką kėbulo pritaikymą jūsų poreikiams - ekonomiškumą paveiks papildomas šių poreikių svoris. Tą patį galima taikyti mikroautobusams, kurie skirti keleiviams – pridedamų sėdynių bei saugos komplektų svoris turės įtakos ekonomiškumui.

 

Šie mikroautobusai yra ekonomiškiausi, kuriuos galite nusipirkti, todėl rinkitės išmintingai ir sutaupykite.

 

Ekonomiškiausias kompaktinis furgonas

 

Mercedes Benz Citan furgonas yra vienas geriausių ir taupiausių pasirinkimų verslui. Kalbant apie degalų taupymą, Citan ir Nissan NV250 yra labai panašūs. Nenuostabu, turint omenyje, kad tiek Mercedes, tiek Nissan naudoja tą patį dyzelinį variklį. Kitais aspektais taip pat, šie du modeliai turi daugybę panašumų, nes tiek Citan, tiek NV250 iš esmės atitinka vienas kitą, lyginant jų bagažinės dydžius ar kėbulo konfigūracijas.

 

Mažiausi Ford Transit asortimento modeliai - Ford Transit Courier furgonai, yra patrauklūs savo ekonomiškumu, nesvarbu ar dyzelinį, ar vieną iš nedaugelio benzininių variantų pasirinktumėte.

 

Verta paminėti ir tai, kad komercinis Fiat Fiorino kompaktinis furgonas yra puikus pasirinkimas verslui, kuris yra išties efektyvus ir ekonomiškas daugeliui komercinių poreikių.

 

Ekonomiškiausias vidutinio dydžio mikroautobusas

Rinkoje nuolat auga visiškai elektra varomų mikroautobusų pasirinkimas, bet ką daryti, jei nesate pasirengę atsisakyti dyzelinių ar benzininių automobilių variklių? Jūsų dėmesį turėtų atkreipti Ford Transit Custom PHEV  mikroautobusas - iš tinklo įkraunamas hibridinis, elektra - benzinu varomas mikroautobusas.

 

Mikroautobusai Ford Transit Custom PHEV savo ekonomiškumu šiek tiek atsilieka, bet tikrai verti taupaus, verslui skirto automobilio įvertinimo. Transit Custom įkraunami hibridai yra ekonomiški, tačiau svarbu pasirūpinti, kad baterija būtų nuolatos įkraunama, taip pavyks sutaupyti daug degalų.

 

Jei ieškote įprastinio dyzelinio variklio, šiuo metu ekonomiškiausias variantas yra dyzeliniu varikliu varomi Nissan NV 300 mikroautobusai. Nissan teigia, kad jis gali tapti vienu taupiausių komercinių automobilių, atsižvelgiant į pasirinkto mikroautobuso ilgį ir aukštį. Alternatyvos jam galėtų būti Fiat komerciniai Talento modeliai arba Opel Vivaro mikroautobusai.

 

Ekonomiškiausias didelio dydžio mikroautobusas

Lyginant didelių gabaritų automobilius, Ford Transit komercinis mikroautobusas ekonomijos atžvilgiu daug metų pirmavo, ypač varomas dyzeliniu varikliu. Verta atkreipti dėmesį ir į hibridinę jo versiją, kuri pasižymi geresnėmis našumo savybėmis. 2022 metais Lietuvos rinkoje pasirodė visiškai elektrinė jo versija - E-Transit. Lyginant su konkurentais, šis furgonas turi įspūdingą naudingos galios bateriją, kuri vienu, pilnu pakrovimu užtikrina ne tik ilgą kelionę, bet ir galimybę įvažiuoti į mažos taršos teritorijas. Jau nuo 2023 metų pabaigos bus galima įsigyti įkraunamus Transit Custom bei pilnai elektrinius E-Transit Custom, kurie savo technologijų gausa bei gamtos apsaugos atžvilgiu jau dabar pretenduoja būti metų verslui skirtų furgonų lyderiais.

 

Kaip ir daugelyje furgonų, degalų sąnaudos taip pat skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip jūsų pasirinkto furgono ilgis ir plotis. Taip pat degalų ekonomijai įtakos gali turėti ir varomų ratų skaičius – pavyzdžiui, Ford tvirtina, kad visais ratais varomas Transit tiesiog praranda ekonomiškumo rodiklius.

 

Kiti dideli furgonai taip pat gerai taupo kuro sąnaudas. Nissan NV 400 mikroautobusai ir Fiat Ducato bei Transit mikroautobusai yra dideli, bet tikrai efektyvūs ir taupūs. Verta paminėti, kad Ducato bei Transit modeliai dažniausiai sutinkami su priekiniais varomais ratais, bet Transit modelis galimas ir su visais varomais ratais. 

 

Ekonomiškiausias pikapas

Vienas ekonomiškiausių ir geriausiai parduodamų šiai dienai - Ford Ranger pikapas, kuris komplektuojamas su dyzeliniu varikliu. Degalų taupymo požiūriu nedaug nuo Ford Ranger atsilieka ir ne ką mažiau vairuotojų buvo mėgstamas ir vertinamas - Nissan Navara pikapas, tačiau šiuo metu gamintojas jo nebetiekia Lietuvos rinkai.

 

Paskutinis šiame sąraše yra Toyota Hilux pikapas. Degalų ekonomija skiriasi priklausomai nuo variklio galios ir įmontuotos pavarų dėžės, nors skirtumai visame diapazone nėra tokie dideli. Toyota tvirtina, kad net ir mažiausiai efektyvi Hilux versija gali padėti akivaizdžiai sutaupyti.

 

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.