Erdvesni sportiniai automobiliai

Jei šiuo metu dairotės automobilio, kuris pateisintų šeimos lūkesčius ir būtų sportiškas, tikriausiai galvojate, kad tai tarpusavyje mažai suderinami dalykai. Ir visai be reikalo. Nesibaiminkite, šiuo metu rinkoje platus erdve pasižyminčių automobilių pasirinkimas, kurie džiugina ne tik komfortu, bet išsiskiria technologijų gausa bei sportiniams automobiliams būdingu galingumu.

 

Gali pasirodyti, kad augančiai šeimai svarbiau talpi bagažinė bei vaikiškų kėdučių pritaikymo galimybės, bet šiuo metu gamintojai nedaro jokių kompromisų. Erdvesni sportiniai automobiliai pilnai pateisina net šeimos lūkesčius, pasižymi galingumu ir technologijų naujovėmis.  Daugelis žemiau pateiktų automobilių turi net daugiau pranašumų nei galingi, stilingi, itin tikslaus valdymo, bet mažiau erdvės viduje turintys sportiniai automobiliai.

 

Žemiau pateiktame sąraše aptariami tiek ekonomiškesni, labiau šeimos poreikiams pritaikyti, sportiško stiliaus automobiliai, tokie kaip Cupra Formentor, Skoda Octavia vRS ar Volkswagen Golf R. Taip pat Premium klasės, galingais varikliais bei aukščiausios klasės prabanga rinkoje išsiskiriantys BMW M3 Touring, Porsche Macan GTS bei Taycan, Audi RS6, Mercedes AMG GLB 35 bei Tesla Model 3. 

 

Cupra Formentor

 

Stilingas, unikalus savo išvaizda, akivaizdžiai išsiskiriantis iš erdvių sportinių, rinkoje dominuojančių automobilių. Puikus pasirinkimas šeimai dėl praktiškumo. Turi didelę našių variklių pasiūlą. Pradinio lygio komplektacijoje Cupra galima rasti su mechanine pavarų dėže, tačiau plačiau gaminamas su automatine, kuri ypač sklandžiai veikia važiuojant lėtesniu tempu, o pavarų perjungimas praktiškai nejuntamas. Galima rinktis ir jo įkraunamas hibridines versijas, kurios puikiai dera jei siekiate našumo ir mažesnių eksploatavimo išlaidų. Tai vienas geriausių pasirinkimų šeimai – greitas, erdvus, patogus ir suteikiantis aukščiausios kokybės pojūtį visiems juo keliaujantiems.

 

Skoda Octavia vRS

 

Rinkoje galima įsigyti Skoda Octavia vRS varomą benzininiu varikliu, bet šeimos poreikiams siūlome rinktis dyzelinį modelio variantą, kuris užtikrins daugiau ekonomiškumo ir sportinio galingumo. Naujesni modeliai pasižymi tvirta pakaba bei subtiliais stiliaus atnaujinimais, todėl automobilis ne tik įgavo daugiau išvaizdos unikalumo, bet ir efektyvesnį jo valdymą. Salone daug vietos visiems juo keliaujantiems, todėl ypač patogus šeimai. Modelis turi ir įkraunamą hibridinę versiją.

 

Volkswagen Golf R

 

Volkswagen Golf dabar yra geresnis nei bet kada anksčiau, kuris turi visas standartines Golf GTI savybes, tik su trečdaliu didesne galia ir keturių varančiųjų  ratų sistema. Rezultatas – balistinės charakteristikos, kurios sparčiai įsilieja į galingiausių sportinių automobilių gamybos technologijas. Manevringas, erdvus ir komfortiškas visai šeimai. Dviejų dešimtmečių patirtis keliuose, suteikia maksimaliai tikslų automobilio valdymą miesto gatvėse ar važiuojant greitkelyje. Šis modelis, skirtas šeimai bei yra vienas kompaktiškiausių iš mūsų siūlomo sąrašo.

 

BMW M3 Touring

 

Rinkoje įsitvirtino kaip ypač našus,  praktiškas ir erdvus sportinis automobilis. Galinga važiuoklė, standartiškai komplektuojama su keturių varančiųjų ratų sistema – jame tiesiog užkoduotas sportinio automobilio DNR. Erdvus salonas, talpi bagažinės erdvė, daugybė daiktadėžių ir komfortišką kelionę visiems šeimos nariams užtikrinančios technologijos. Dinamiškas, tikslus, pajėgus ir ypač praktiškas kasdienėms kelionėms mieste, bei užtikrintas greitkelyje.

 

Porsche Macan GTS

 

Jei manote, kad mažas visureigis negali būti greitas ir yra gal net šiek tiek nuobodus – labai klystate. Užtenka kartą pavairuoti Porsche Macan GTS, kad pradėtumėte juo pasitikėti. Šio modelio savininkus džiugina ypatingas patogumas ir universalumas – penkių durų automobilis yra ypač našus, maloniai valdomas ir turintis visas, erdviam sportiniam automobiliui būdingas savybes. Be kompromisų – pasižymi galia. Septynių greičių pavarų dėžė užtikrina sklandų pavarų perjungimą, o keturių varančiųjų ratų sistema nenuvilia net sudėtingiausiomis oro sąlygomis ar pasirinkus prastesnį kelio ruožą. 

 

Porsche Taycan

 

Porsche Taycan nuo pat pradžių buvo sukurtas kaip didelio našumo, erdvus sportinis elektromobilis. Stilingas savo išore, praktiškas viduje. Dar pridėkime tai, kad turi didelę bagažinę ir gauname konkurencingą automobilį, kuris lygiavertiškai dalyvauja erdvių sportinių automobilių rinkos lektynėse. Pilnai pakrautas nuvažiuoja stebėtinai ilgus atstumus, kas prideda dar daugiau praktiškumo ir patogumo.

 

Audi RS6

 

Audi RS6 išskirtinumas – jo praktiškumas. Skirtas šeimai ir pasižymintis geriausiomis erdvaus, sportinio automobilio charakteristikomis. Universalus, patogus ir gausus technologijų. Tikslų ir užtikrintą važiavimą suteikia keturių varančiųjų ratų sistema. Puikus automobilis, apjungiantis sportiškumą, prabangą ir funkcionalumą viename.

 

Mercedes AMG GLB 35

 

Mercedes AMG GLB 35 – nedidelis, erdvus sportinis visureigis, turintis 7 keleivių vietas. Modelis, kuris papildo Mercedes šeimą, įsiterpdamas tarp savo GLA ir GLC brolių, bet turintis ką pasiūlyti šeimos poreikiams. Komplektuojamas su keturių varančiųjų ratų bei septynių greičių automatine pavarų dėže. Malonią vairavimo patirtį suteikia patogus pavarų perjungimas, lengvas ir tikslus vairo mechanizmas. Pasižymi Mercedes Benz automobiliams būdinga prabanga, komfortu ir saugos funkcijomis – beraktis atidarymas, LED žibintai, panoraminis stogas, parkavimo jutikliai, atbulinės eigos kamera, šildomos sėdynės, MBUX informacijos ir pramogų sistema.

 

Tesla Model 3

 

Daugelis automobilių gamintojų ir toliau varžosi rinkoje, kas pagamins greitesnį, kokybiškesnį ir praktiškesnį sportinį elektromobilį. Tesla Model 3 – išlieka geriausių sąrašų viršūnėje, dėl savo praktiškumo ir aukšto lygio technologijų derinio. Komplektuojamas su keturių varančiųjų ratų sistema ir visada užtikrinantis aukščiausius našumo rodiklius. Ypač praktiškas pasirinkimas, turintis dvi bagažinės erdves automobilio priekyje bei gale. Interjeras minimalistinis, bet kokybiškai įrengtas. Dauguma pagrindinių funkcijų valdomos centriniu jutikliniu ekranu prietaisų skydelyje.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.