Geriausi 7 vietų automobiliai

Per pastaruosius 40 metų septynviečių automobilių rinka mažai tepasiketė, kalbant apie vairuotojus, kurie ieško tokio tipo automobilio. 7 vietų automobiliai visuomet turėjo savo pirkėją ir buvo populiarūs tarp žmonių, kurie turi dideles šeimas. Ši tendencija išlieka iki šiol, bet šiuolaikiniai septynviečiai automobiliai yra gerokai patobulėję ne tik tuo, kad yra ypač komfortiški, bet ir tuo, kad juose galima rasti visas naujausias technologijas. Todėl jei ieškote automobilio, kuriame būtų kelios papildomos vietos, mūsų sąraše rasite patraukliausius rinkos pasiūlymus.


Dažniausiai tie, kurie ieško komfortiško septynviečio automobilio, dairosi į visureigių ir mikroautobusų rinką. Mikroautobusų modeliai, tokie kaip Ford Tourneo Connect plačiai naudojami verslo poreikiams - jie turi kokybiškai surinktą kėbulą ir pasižymi mažomis eksploatacinėmis savybėmis. Šį modelį renkasi ir didesnės šeimos, kai reikia daugiau vietų turinčio ekonomiško automobilio ir tam skiriamas sąlyginai nedidelis biudžetas.


Kalbant apie visureigius, pasirinkimas ir toliau auga, nes yra daugybė didesnių visureigių, tokių kaip Skoda Kodiaq ir Kia Sorento, kurie gali automobilyje pasiūlyti septynias keleivių vietas. Daugelis pirkėjų mano, kad visureigis yra stilingesnis pasirinkimas nei šeimos poreikiams pritaikytas furgonas ar mikroautobusas, bet jiems sunku prilygti erdvės atžvilgiu. Kai kurie visureigių gamintojai siūlo 5+2 sėdynių išdėstymą, kai esant poreikiui galinės sėdynės retkarčiais yra atlenkiamos arba sulenkiamos ir taip paliekama didesnė bagažinės erdvė.

 

Skoda Kodiaq

 

Atnaujintas Skoda Kodiaq 2022 ir 2023 metais pelnė daugybę apdovanojimų dėl universalaus čekiško visureigio praktiškumo, vertės, stebinančio manevringumo ir tylaus važiavimo derinio. 2021 metais buvo pakeistas jo išorės dizainas, bet salonas kaip buvo, taip ir liko - įrengtas prabangiai ir aukščiausios klasės medžiagomis. Kodiaq patrauklumo esmė - erdvus ir universalus interjeras, kurio visuose modeliuose, išskyrus standartinį, yra septynios keleivių vietos. Juose gausu Skoda sumanių elementų, įskaitant priekinėse duryse laikomus skėčius, dviaukštę pirštinių daiktadėžę ir ledo gramdiklį už degalų pildymo angos durelių.


Nors automobilis yra pakankamai didelių gabaritų, vairavimas lengvas ir tikslus. Kol kas nėra jo elektrifikuoto varianto, bet benzininiai ir dyzeliniai varikliai veikia sklandžiai, yra veržlūs ir veiksmingi. Galima rinktis ir su keturiais varančiais ratais.

 

Kia Sorento

 

Jei nesate pasirengę pereiti prie visiškai elektrinio septynviečio automobilio, Kia turi pasiūlyti dar vieną Jums tinkamą variantą - tai Kia Sorento. Išskirtinės išvaizdos, prabangaus interjero, gausybės naujausių technologijų derinys. Kia Sorento visų pirma yra šeimos visureigis, o tai užtikrina erdvų saloną, kuriame patogiai telpa 7 suaugę. Salonas savo klasėje taip pat išsiskiria iš konkurentų stiliumi ir apdaila - dideli ekranai ir aukštos kokybės medžiagos. Puikiai jame atrodo ir informacijos ir pramogų sistema, ja lengva naudotis, tuo pačiu vairuotojas gauna visas naujausias pagalbos vairuojant priemones.


Visos modelio versijos turi keturių varančiųjų ratų sistemą. Taip pat rinkoje yra ir įkraunamas hibridinis jo variantas. Sorento kol kas yra tik vieno apdailos lygio, bet panašu, kad tiek ir užtenka, nes jis gausus saugą bei komfortą užtikrinančių technologijų.

 

Land Rover Discovery

 

Prabangos, komforto, praktiškumo ir visas geriausias ypatybes, būdingas visureigiams turintis automobilis. Tai šeimos automobilis, su kuriuo drąsiai jausitės bet kokiomis oro bei eismo sąlygomis. Dabar Land Rover Discovery dizainas aptakesnis nei anksčiau, automobilis turi naujausią Pivi Pro informacinę ir pramogų sistemą. Šis modelis dažnai lyginimas su Range Rover.


Švelnūs hibridiniai varikliai yra sklandūs, patikimi, veikia tyliai ir išlieka užtikrinti bei pajėgūs bekelėje bei judriose miesto gatvėse. Turi ypač erdvę bagažinę bei gali vilkti iki 3500 kg. Erdvus salonas leidžia jaustis patogiai visiems 7 suaugusiems keleiviams. Galinės sėdynės sumontuotos šiek tiek aukščiau nei prieš jas esančios.

 

Peugeot 5008

 

Vienas geriausių septynviečių automobilių pasirinkimų šeimai. Išskirtinio stiliaus, interjere vyrauja modernus dizainas bei naujausios technologijos. Peugeot i-Cockpit sąranga gali patikti ne visiems, nes norint pamatyti prietaisų skydelį, jums visada šiek tiek trukdys vairo padėtis.


Visame salone pilna patogių daiktadėžių. Įlipti keleiviams, kurie sėdės trečioje eilėje yra patogiau, nei Skoda Kodiaq, nes Peugeot 5008 vidurinė sėdynių eilė yra stumdoma. Sumontavus visas 7 vietas keleiviams, lieka šiek tiek mažoka bagažinė.


Važiuojant Peugeot 5008 jausitės saugiai ir komfortiškai. Žiemos sąlygomis išmanioji Grip Control sistema yra geras keturių ratų pavaros pakaitalas. Nors Peugeot 5008 neturi modelių su įkraunamais hibridiniais varikliais - 2023 metais gamintojas ketina papildyti jį švelnia hibridine technologija.

 

Volvo XC90

 

Antrosios kartos Volvo XC90 skaičiuoja jau 8 savo sėkmės metus keliuose ir yra toks pats vairuotojų geidžiamas kaip ir tais metais, kai jis pasirodė rinkoje. 2024 metais gamintojas planuoja išleisti jo visiškai elektrinę versiją - Volvo EX90.


Viduje pilnai užtenka vietos 7 suaugusiems, o interjeras neperkrautas detalėmis ir galbūt, ne visada kasdieniam gyvenime naudojamomis funkcijomis. Susitelkiama į tai, kas išties būtų funkcionalu ir komfortiška keliaujant 7 asmenų grupei.


Turi pirmaujančią rinkoje saugos sistemą, kuri leidžia ramiai jaustis bet kokiame kelyje.

 

Audi Q7

 

Audi Q7 automobiliai nepalieka abejingų. Galingi, tvirtos konstrukcijos, keturių varomų ratų sistemos visureigiai, stebina savo galimybėmis ne tik greitkelyje, bet ir leidžia saugiai jaustis bekelėje. Pneumatinė pakabos sistema geba pakelti ir nuleisti automobilio aukštį reikalingoje situacijoje. Didelis, bet stebėtinai manevringas posūkiuose. Laisvai talpina 7 juo keliaujančius suaugusius. Audi Q7 automobilių saugumą vertinantys nepriklausomi Euro NCAP specialistai šiam modeliui skyrė aukščiausią, 5 žvaigždučių įvertinimą, kai buvo atliktas susidūrimo testas.

 

Mercedes-Benz GLB/EQB

 

Abu šie modeliai dažnai rekomenduojami vairuotojams, ieškantiems patogaus, galingo septynviečio automobilio šeimai. Abu pasižymi erdve salone, gausybe naujausių, komfortą užtikrinančių technologijų, neprilygstamu praktiškumu ir patogiu važiavimu. Tiek vienas, tiek kitas modelis turi savo unikalų, išskirtinį dizainą, kuris galbūt patiks ne visiems vairuotojams, o ir kaina tikrai didesnė nei vidutinė, lyginant su kitais, aukščiau išvardintais septynviečiais modeliais. Bet tiek vienas, tiek kitas yra verti dėmesio dėl savo galingumo ir daugybės, komfortą užtikrinančių savybių.

 

Seat Terraco

 

Seat Terraco yra erdvus, stilingas, septynvietis ir tikriausiai vienas prabangiausių Seat gaminamų automobilių. Dažnai sakoma, kad tai pavyzdinis gamintojo modelis, kuriame apjungiamos visos Seat naujausios technologijos ir gamybos naujovės.


Sukurtas kaip vienas pagrindinių konkurentų Hyundai Santa Fe bei Skoda Kodiaq, neatsilieka savo komforto bei technologijų gausa.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.