Geriausi automobiliai šunų savininkams

Jūsų augintiniai – neatskiriama šeimos dalis, todėl rinkitės automobilį, kuris bus patogus bendroms kelionėms bei privers juos vizginti uodegas dar smarkiau.


Saugumas ir patogumas keliaujant automobiliu svarbus ne tik šeimos nariams, bet ir jūsų augintiniui. Rinkoje yra nemažai automobilių modelių, kurie puikiai pritaikyti kelionei su šuniu – nuo universalų iki visureigių su erdve bagažine, iki mažų hečbekų, kuriuose sumaniai planuojamas interjeras, siekiant maksimaliai padidinti vidaus erdvę.


Atrinkome geriausius automobilius šunų savininkams, kad kelionė būtų patogi visiems - saugi ir keltų kuo mažiau rūpesčių su augintiniais. Visų pirma, tai tikrai verti vairuotojų dėmesio automobiliai, tačiau turintys pranašumų ir savybių, kurių dėka kelionės su šunimis taps malonesnės tiek šeimininkui, tiek jo augintiniui.


Automobiliai, kurių salone mažiau girdimas išorės triukšmas, didelės, lengvai pasiekiamos bagažinės zonos, turintys naudingų priedų kelionėms su šunimis bei tie, kuriuos tiesiog paprasčiau susitvarkyti.


10 geriausių modelių šeimininkui ir jo augintiniui

 

Škoda Octavia


Ne tik erdve, bet ir kokybiškomis salono detalėmis pasižymintis universalas, kuris ne retai konkuruoja su aukščiausios klasės automobilių, tokių kaip Audi A4 Avant vidaus įrengimu. Škoda siūlo pasirūpinti šuns saugos diržais, kaip papildoma saugos priemone, tačiau juos galima tvirtinti tik prie galinės sėdynės. Erdvi Škoda Octavia bagažinė patogiai talpina ne vieną augintinį bei jam skirtus daiktus. Šis automobilis turi nemažą paklausą naudotų automobilių rinkoje, todėl jei nuspręsite jį parduoti – būkite ramūs, jis tikrai išlaikys vertę antrinėje rinkoje.

 

Dacia Duster


Vienas didesnių, patikimų ir patrauklia kaina pasižyminčių automobilių jums ir jūsų augintiniui. Dacia Duster patrauks dėmesį didele bagažine, patogia šuns kelionei, kai atlenkus galines sėdynes galėsite turėti dvigubai didesnę erdvę. Galbūt automobilio salonas nepasižymi prabanga, bet jo praktiškumas nenuvilia – patvarios medžiagos leis lengvai išvalyti saloną nuo purvo bei nesijaudinsite, kad sėdynės bus sugadintos dėl šuns nagų subraižymų. 2021 metais gamintojas atnaujino Dacia Dacer automobilių asortimentą, įdiegęs geresnę garso izoliaciją bei patvaresnes sėdynių medžiagas.

 

Land Rover Defender


Land Rover Defender – modernios technologijos, kokybiškos medžiagos ir patogi erdvė salone jums ir jūsų augintiniams. Gali pasigirti visomis geriausiomis visureigių savybėmis. Puikiai vairuotojų vertinamas nuo pirmosios jo laidos. Pasižymi gale esančia erdve. Dėl puikios amortizacijos automobilis švelniai įveikia bet kokius kelio nelygimus, todėl šuo jausis saugiai ir patogiai. Land Rover skiria daug dėmesio jūsų šunims, todėl gali pasiūlyti ir platų asortimentą pagal užsakymą pagamintų, augintiniams skirtų aksesuarų.

 

Citroen Berlingo


Citroen Berlingo gali būti krovininis arba vienatūris. Abiejuose modeliuose yra daug vietos ne tik žmonėms, bet ir didesniems šunims. Nemenkas privalumas, kad įlipti augintiniui į šiuos automobilius yra paprasčiau, nei į visureigius – jiems nereikia aukštai pašokti. Citroen Berlingo furgono galinės durys palengvina įėjimą dar labiau – šuo išvengs nelaimingų atsitikimų ar papildomų traumų. Citroen Berlingo elektromobilis suteikia papildomų privalumų, tokių kaip mažesni eksploataciniai kaštai ar mažesnė aplinkos tarša. Baterijų asortimentas galbūt nėra pats pažangiausias, bet pilnai pakrauta baterija užtikrins kasdienius poreikius ir nenuvils pasirinkus ilgesnes keliones.

 

Mercedes Benz E klasė


Mercedes Benz E klasės universalas ypatingai tiks ilgoms kelionėms su augintiniu: patrauklus interjero kokybe, puikiai įveikiantis kelio reljefus bei pasižymintis gera garso izoliacija. Kad apsisaugotumėte nuo šuns nagų padarytos žalos salonui – rinkitės sulankstomą apsauginį slenksčio kilimėlį. Šuniui išlipus iš automobilio – bagažinė užsidaro automatiškai. Mercedes Benz E klasės universalas gali pasiūlyti ir vieną didžiausių bagažinių, lyginant su panašaus tipo kitų gamintojų automobiliais.

 

Škoda Superb


Ne vienas Škoda kurtas automobilis puikiai tinka kelionėms su augintiniais, bet geriausias pasirinkimas – Škoda Superb universalas. Automobilis sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir šiek tiek mažiau dėmesio skirta našumui. Itin erdvus gyvūnui salone bei bagažinės zonoje. Interjero kokybė pateisins šunis auginančius šeimininkus – yra daugybė priedų, skirtų praktiškoms šunų kelionėms. Žemesnis bagažinės slenkstis leis augintiniams patogiai įlipti ar išlipti iš automobilio.

 

Honda Jazz


Honda Jazz yra mažiausias automobilis šiame siūlomame sąraše, tačiau neapsigaukite, jis turi išties patrauklių privalumų kelionėje su šuniu, tokių kaip Magic Seats sėdynės. Sumaniai sukurtos galinės sėdynės, kurios turi 4 konfigūracijas – tai suteikia daug patogumo bet kurioje gyvenimo situacijoje, bet kokio tipo kelionėje. Iš pirmo žvilgsnio nedideliame automobilyje telpa neįtikėtinai daug.

 

Tesla Model Y


Nors kiekviename Tesla modelyje yra Šuns režimas, manome, kad Tesla Model Y yra geriausias sprendimas tiek šuniui, tiek šeimininkui. Erdvi bagažinė, talpinanti ne vieną augintinį bei visus jiems reikalingus aksesuarus. Šuns režimas Tesla Model Y ne tik palaiko optimalią temperatūrą salone, bet ir šviečiantį ekraną, kuriame dega pranešimas apie įjungtą kondicionavimą. Taip ne tik jūs, bet ir praeiviai žinos, kad šuo saugus ir pilnai užtikrintas jo patogumas.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.