Geriausi automobiliai verslui

Jeigu esate įmonės vadovas ir planuojate įsigyti prestižinį, jūsų statusą pabrėžiantį automobilį - tikriausiai susiduriate su didele, aukščiausios klasės sedanų pasiūla. Vis daugiau gamintojų stengiasi užimti aukščiausios klasės, Premium automobilių rinkos dalį. Norėdami susiaurinti jūsų paieškos lauką, sudarėme 10 vadovų vertų automobilių sąrašą, kuriuos šiuo metu galite įsigyti.

 

Tinkamiausias automobilis vadovui

 

Anksčiau į šį klausimą buvo labai paprasta atsakyti, nes rinkoje vyravo keletas populiarių pasirinkimų, tokių kaip 5 serijos BMW ar E klasės Mercedes Benz sedanai, bei kompaktiškesni 3 serijos BMW ar Audi A4 verslo klasės automobiliai. Šiandien galimybių įvairovė išaugo. Į verslui skirtų automobilių pozicijas veržiasi Peugeot 508, Skoda Superb ar Volkswagen Arteon, kurie nuo prabangiausios klasės automobilių neatsilieka technologijų gausa ir kartais pritrūksta tik Premium klasės logotipo ženklelio.

 

Šioje paieškų kategorijoje populiarumo kelią sparčiai skinasi ir visureigiai bei krosoveriai - čia gausu patrauklių pasiūlymų vadovams. Be tradicinių sedanų, siūlomos ir įprastos universalų versijos. Populiarumu prilygsta ir dviejų durų kupė tipo automobiliai, pvz. Audi A5 Coupe, 4 serijos BMW ar Mercedes C klasės Coupe, kurie siūlo panašų variklių asortimentą kaip ir jų sedanai. Daugelis jų taip pat yra ir kabrioletai, kuriais malonu važiuoti po atviru dangumi. Sparčiai populiarėja keturių arba penkių durų kupė, tokie kaip Audi A7 Sportback, BMW 4 serijos Gran Coupe ir Mercedes CLS.

 

Įprastai vadovų tarpe populiarūs Vokietijos automobilių gamintojai susiduria su konkurencija. Elektriniai automobiliai, tokie kaip Tesla Model 3 taip pat pretenduoja į šias pozicijas.

 

Dyzelinės ir benzininės transmisijos vis dar populiarios, tačiau hibridinės ir elektrinės - tampa vis patrauklesnės. Įkraunami hibridiniai modeliai, tokie kaip Audi A6 TFSI e ir Mercedes E300 e, gali iš tiesų sumažinti jūsų pridėtines išlaidas, o jei norite pasinerti į elektromobilių sritį, BMW i4 ir Tesla Model 3 siūlo sportiniam automobiliui prilygstantį greitį, daug erdvės ir itin mažas kasdienės eksploatacijos išlaidas.

 

Taigi, atsižvelgiant į visa tai, kad ir koks efektyvumo, praktiškumo, našumo, technologijų ir aukščiausios kokybės derinys jums labiausiai tinka, tikėtina, kad yra vadovo automobilis, kuris jus sudomins. Taigi, kuris automobilis verslui jums tinkamiausias?

 

BMW 5 serija

BMW „Grynas vairavimo malonumas“ filosofija, išlieka nepakitusi ir dabartiniame 5 serijos automobilyje. Galiniais ratais varomi, įtraukiantį vairavimo malonumą bei patrauklias eksploatacines sąlygas žadantys BMW 5 serijos automobiliai sužavės. Pagrindinis dalykas, išskiriantis naujausią 5 serijos modelį iš konkurentų, yra didžiulis jame įdiegtų technologijų kiekis.

 

2023 metais pasirodys nauja 5 serijos versija, kurioje bus visiškai elektrinis i5 variantas, tačiau dabartinis automobilis vis dar atrodo šiuolaikiškas. Išlaikantis ilgą pagalbinių vairuotojo sistemų sąrašą, adaptyvųjį vairavimą ilgose kelionėse, eismo juostų kontrolę, nuotoliniu būdu valdomą parkavimą ir daugelį kitų.


BMW 5 serijos automobilis iš tiesų žavi tuo, kad jis yra technikos pavyzdys, tačiau kartu užtikrina efektyvias eksploatavimo sąnaudas, kurių reikia verslo naudotojams. Taip pat turi erdvų Touring modelį, užtikrinantį didesnį praktiškumą.

 

BMW 3 serija

BMW automobiliai šiame sąraše užima pirmas vietas. 3 serijos automobiliai pasižymi beveik tokiomis pačiomis savybėmis kaip ir didesni, 5 serijos broliai - puiki dinamika, aukščiausios klasės interjeras su daugybė technologijų, o Touring universalas tiks ne tik vadovo kasdienėms užduotims, bet ir pritaikytas šeimos poreikiams. Dabartinis G20 kartos 3 serijos BMW automobilis yra gerokai patobulėjęs, palyginti su senuoju, kuris sunkiai skynėsi kelią tarp Audi A4, Jaguar XE ir C klasės Mercedes. 2022 metais buvo pakeista BMW 3 klasės automobilių išvaizda ir tai padidino jų vertę rinkoje.

 

3 serijos BMW jau seniai yra vienas geidžiamiausių, kompaktiškų vadovų automobilių, ypač tiems, kurie mėgsta sportinius automobilius - jis lengvesnis ir manevringesnis posūkiuose. Važiavimo komfortas nusileidžia tik C klasės Mercedes automobiliams, bet BMW specialiai sukurta amortizatorių technologija reiškia, kad ilgos kelionės išlieka patogios. Važiuojant greitkeliu 3 serijos BMW važiuoja itin sklandžiai ir tyliai. Nuo pat jų gamybos pradžios galima rinktis iš dviejų pavarų dėžių: šešių bėgių mechaninės ir aštuonių bėgių automatinės pavarų dėžės, tačiau mechaninės jau nebėra. Automatinės pavarų dėžės perjungimas itin sklandus ir švelnus.

 

Mercedes Benz C klasė

Ši klasė visuomet buvo žinoma, kaip vienas patogiausių savo segmento modelių. Sklandų važiavimą suderinus su elegantišku, technologijomis pripildytu interjeru, C klasė yra puikus automobilis, kuriuo galima patogiai nuvažiuoti ilgus kilometrus. Galima rinktis ir iš tinklo įkraunamą hibridinę versiją, kuri užtikrina ilgą kelionę naudojantis tik elektros variklio pagalba.

 

Vis dar galima įsigyti dyzelinių modelių su hibridiniu varikliu, o c220 d vertas didesnio dėmesio, nes padės daugiau sutaupyti. C klasės modelių gamoje gausu ir benzininių variklių, kurių pardavimo kaina yra mažesnė nei dyzelinių. Mercedes šiuo metu į automobilius diegia naująją MB.OS informacijos ir pramogų sistemą, bet tai neturėtų nuvilti senesnių modelių savininkų, kurie naudojasi MBUX - ji nuolat atnaujinama.

 

BMW i4

Šiame sąraše BMW i4 yra dėl daugelio tų pačių priežasčių, kaip ir BMW 3 serijos automobiliai, tik su visiškai elektrine jėga. Tai ne tik Tesla Model 3 konkurentas, jis lenkia amerikietišką modelį daugelyje sričių ir tai ne tik elektra nuvažiuojami ilgi atstumai. Interjere įdiegta nauja BMW informacinė ir pramogų sistema iDrive 8, valdoma dideliu vientisu ekranu, kuriame ir skaitmeninis prietaisų skydelis bei didelis centrinis ekranas. Bene pagrindinė sritis, kurioje i4 pralaimi 3 serijos BMW - tai praktiškumas, nes jo bagažinė yra mažesnė.

 

Mercedes Benz E klasė

Visiškai atnaujinta E klasė pasirodys 2023 metais, tačiau tikrai verta atkreipti dėmesį ir į dabar esančią. Penktos kartos E klasė pasirodė 2016 metais ir yra viena geriausių pastarųjų metų modelių. E klasė pasižymi tokiu aukštu technologijų, komforto ir bendros prabangos lygiu, kad jums nebekils mintis svarstyti, ar verta persėsti į S klasę.


Iš išorės galima sakyti, kas Mercedes nenutolo nuo standartinės formulės - dizainas yra labiau evoliucinis nei revoliucinis. Jį lengvai galima sumaišyti su didesniais ir mažesniais S ir C klasės broliais. 2020 metais E klasė buvo atnaujinta, kurioje daugiau papildomų dizaino detalių. Norintiems nukrypti nuo tradicinės išvaizdos, siūloma elegantiška universalo versija, kupė ar kabrioletas.


Turint omenyje visas viduje esančias technologijas, lengva pamiršti, kas yra po variklio dangčiu. E klasė siūlo įvairių variklių pasirinkimą: dyzelinius, benzininius ir hibridinius variklius. Keturių cilindrų dyzelinis variklis yra ypač rafinuotas - to nebuvo galima sakyti apie ankstesnius E klasės dyzelinius variklius.

 

Audi A6

 

Audi A6 tai rafinuotumo, įrangos ir palyginti nedidelių eksploatavimo išlaidų derinys. Naujausias modelis yra atnaujintos išorės ir interjero, įskaitant ir naująją MMI informacijos ir pramogų sistemą. 2023 metais pasirodysiančiame modelyje patobulinimų bus dar daugiau.


Skirtingai nei ankstesniuose Audi A6 modeliuose, važiavimas yra komfortiškesnis, o jei rinksitės S6 ir RS6 Avant - gausite didesnius ratus ir sportiškesnį vairavimo pojūtį. Gausus benzininių ir dyzelinių variklių asortimentas. 2022 metais atnaujintas, iš tinklo įkraunamas hibridinis TFSI e modelis gali pasigirti didele baterija, kuri leis be vargo nuvažiuoti ilgus atstumus.

 

Volvo S90

 

Didesnių gabaritų Volvo automobiliai jau seniai puikiai vertinami vadovų automobilių rinkoje. Volvo S90 yra patikimas, užtikrintas pasirinkimas, kuris gali konkuruoti su vadovų taip mėgstamais sedanais.


Daugiau nei prieš 6 metus pristatytas Volvo S90 vis dar traukia savo įspūdinga ir išskirtine išvaizda. 2020 metais buvo atliktas nedidelis išorės atnaujinimas, tačiau bendras vaizdas mažai tepasikeitė. Interjeras puikus - stilingas, įrengtas aukštos kokybės medžiagomis ir yra labai patogus visiems keleiviams.


Galima įsigyti tik vieną iš tinklo įkraunamą hibridinę versiją T8. Didelio našumo automobilyje derinamas benzininis ir elektrinis variklis.

 

Tesla Model 3

 

Prieš ketverius metus pasirodęs Tesla Model 3 sukėlė audrą rinkoje. Vairuotojus sužavėjo didžiausias segmente nuotolio diapazonas bei našumas, kurie pelnė jam daugybę apdovanojimų. Šiandien jis vis dar išlieka vienu geriausių elektromobilių, kuriuos galima įsigyti. Siūlome rinktis standartinę jo versiją, nes ji pigiausia, o nuvažiuojamas atstumas išlieka užtikrintas.

 

Model 3 išsiskiria ne tik pasiekiamu greičiu ar nuvažiuojamu atstumu. Elektros variklis veikia tyliai, rafinuotai, nepaisant didelio automobilio bendro svorio. Tačiau vairo mechanizmas neprilygsta BMW 3 serijos automobiliams, o vairavimo malonumo prasme - Tesla Model 3 nepasiveja Vokietijos gamintojų.

 

Interjeras minimalistinis, futuristinis ir siūlantis erdvę visiems, juo keliaujantiems. Dideli langai taip pat salone sukuria erdvės pojūtį. Senamadiškų mygtukų gerbėjams tikriausiai nelabai patiks informacinių ir pramogų technologijų ekranas, kuriame valdomos visos įmanomos Tesla modelio funkcijos. Pati informacijos ir pramogų sistema skiriasi nuo daugumos kitų gamintojų konstrukcijų ir prie jos reikia priprasti, tačiau ji yra intuityvi ir operatyvi.

 

Alfa Romeo Giulia

 

Jeigu jūsų prioritetų sąraše automobilio išvaizda yra pirmoje vietoje - rinkitės Alfa Romeo Giulia. Automobilis vertas dėmesio ir todėl, kad nenuvilia eksploatacinių išlaidų atžvilgiu. Nors pradžioje buvo galima rinktis iš dyzelinių ir benzininių variklių, dyzelinio buvo atsisakyta. Keturių cilindrų benzininis variklis kartu su galiniais varomais ratais yra pakankamai veržlus ir užtikrinantis smagią kelionę.


Interjeras yra patobulintas, palyginti su senaisiais Alfa Romeo sedanais, o geros kokybės medžiagos ir elegantiškas dizainas padeda sukurti aukštesnės klasės patrauklumą, net jei jis šiek tiek nusileidžia Audi A4 ir Mercedes C klasei. Giulija prastesnė dėl praktiškumo - nėra universalo modelio, kuris galėtų mesti iššūkį A4 Avant ar BMW 3 serijos Touring.

 

Jaguar XF

Jei mintimis grįšite į 2000-ųjų pabaigą, prisiminsite, kad Jaguar XF - tai automobilis, padėjęs gamintojui tapti lygiaverčiu konkurentu vadovų automobilių klasėje. Dabartinis XF ir toliau išlieka išvaizdus, gerai važiuojantis vadovų sedanas, siūlantis kažką kitokio nei įprasta vokiškiems modeliams. Salono dizainas išmanus, o skundai dėl pasenusios informacijos ir pramogų sistemos buvo išspręsti 2021 metais, atnaujinus versiją ir įdiegus naują sistemą Pivi Pro, veikiančią per jutiklinį ekraną.

 

Važiuojant vingiuotu užmiesčio keliu Jaguar XF yra valingas ir judrus, o vairo mechanizmas yra greitas ir gerai pasvertas. Sukibimo jėgos netrūksta, tačiau dėl minkštos pakabos XF kenčia nuo kėbulo posvyrio, nors jis gerai subalansuotas ir turi gerą grįžtamąjį ryšį per vairą. Standartinė aštuonių bėgių automatinė pavarų dėžė reaguoja greitai ir sklandžiai.

 

P250 ir P300 benzininiai varikliai pasižymi geru našumo ir efektyvumo deriniu. Taip pat siūlomas pradinio lygio D200 dyzelinis variklis, kuris džiugina ekonomiškumo rodikliais. Deja, nors Jaguar pristatė E-Pace ir F-Pace - iš tinklo įkraunamas hibridines versijas, XF PHEV vis dar nėra.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.