Geriausi dyzeliniai automobiliai

Jei jums rūpi pusiausvyra tarp našumo ir degalų taupymo, žemiau aptariami patikimiausi dyzeliniai automobiliai, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje.


Automobilių su dyzeliniais varikliais pardavimas pastaruoju metu sumažėjo, o daugelis gamintojų apskritai jų gamybos atsisakė. Tam tikra prasme tai stebina, nes naujausi dyzeliniai automobiliai yra draugiškesni gamtai nei bet kada anksčiau: juose įdiegtos naujausios technologijos, padedančios sumažinti aplinkai kenksmingą poveikį.


Dyzeliniai varikliai vis dar atlieka svarbų vaidmenį Europos automobilių rinkoje. Dėl akivaizdaus degalų taupymo ir CO2 emisijos pranašumo, palyginti su benzininiais varikliais, dyzeliniai išlieka protingu pasirinkimu didesnių automobilių pirkėjams, pasiekiantiems ir didesnę ridą.


Pateikiame šiuo metu geriausiai parduodamų dyzelinių automobilių apžvalgą, kurie patrauklūs dėl nedidelių eksploatacinių išlaidų bei didesnio našumo derinio.

 

Skoda Octavia 2.0 TDI

 

Skoda Octavia ne kartą pelnė apdovanojimus ir buvo pripažintas puikiu automobiliu šeimai. Hečbekas gali pasiūlyti unikalų efektyvių variklių derinį, praktišką saloną ir technologijų gausą už patrauklią kainą. Dyzelinis variklis gali būti dviejų tipų, tačiau kurį bepasirinksite, nei vienas jų nenuvils nei galia, nei vairavimo kokybe. Patogus salonas visiems keleiviams bei itin erdvi, transformuojama bagažinė sutalpins visus kelionei skirtus reikmenis. Sužavės automobilio informacinė ir pramogų sistema - lengvai ir jautriai valdomas jutiklinis ekranas, su logiškai išdėstytu meniu.


Mercedes Benz C 220d


Mercedes Benz C klasė - populiari dėl vienų geriausių, kompaktiškų sedanų rinkoje. Mercedes Benz C 220d - stilingas, elegantiškas ir komfortiškas dėl savo technologijų gausos, lygiavertiškai konkuruoja su prabangenės klasės modeliais. Galima rinktis iš kelių dyzelinių variklių. Kurį bepasirinksite – abu veiks sklandžiai, pažangiai bei garantuos efektyvumą važiuojant bet kokiu greičiu.


BMW 320d


Naujausia BMW 3 serija – tai ypač sėkmingas gamintojo žingsnis į populiariausias pozicijas. Mažesnis automobilio svoris, pagerinta dinamika ir įspūdingas technologijų derinys. BMW 320d – ypač sėkmingi dyzeliniai automobiliai Lietuvoje, kurie pasižymi našumu. Gaminami mažesnio svorio nei anksčiau, bei garantuojantys mažesnes kuro sąnaudas. BMW 3 serijos automobiliai gali būti ir su švelnia hibridine technologija.


Mercedes Benz E 300


Nedažnai dyzeliniai varikliai naudojami hibridinėse transporto priemonėse – Mercedes Benz yra vienas nedaugelių, tai išbandžiusių gamintojų. Automobilyje yra elektros variklis, kuris garantuoja mažas eksploatacines išlaidas trumpose kelionėse, o dyzelinis variklis užtikrina geriausią degalų emisiją ilgose distancijose. Nors Mercedes E klasės hibridai gali būti ir su benzininiu - elektriniu varikliu, dyzelinis tikrai nenuvils įsibėgėjimo galimybėmis. Mercedes Benz E klasė sužavės komfortu, kokybiškai įrengtu interjeru bei stiliumi.


Opel Astra 1.5 Turbo D


Opel Astra su dyzeliniu varikliu, galbūt nepasižymi benzininio analogo rafinuotumu, bet tikrai sužavės mažais eksploataciniais rodikliais bei sklandžiu važiavimu ilgose distancijose. Tai smagus penkių durų hečbekas, pilnas praktiškų sprendimų ir technologijų, o dyzelinis jo variklis yra puikus pasirinkimas siekiantiems sutaupyti. Interjero dizainas yra toks pat elegantiškas ir įspūdingas kaip ir išorė. Opel Astra Turbo D - prasmingas pirkinys tiems, kurie nuvažiuoja daug kilometrų - taupus, patogus ir komfortiškas.

 

Volvo XC60 B4

Komfortas ir prabanga yra pagrindiniai Volvo XC60 privalumai, o puikus interjero dizainas, praktiškas salonas ir plati variklių gama paverčia jį dėmesio vertu, universaliu automobiliu. Su dyzeliniu B4 varikliu, jis yra patraukliausias modelio variantas, leidžiantis sumažinti eksploatacijos išlaidas. Naujausi modeliai standartiškai yra su keturių varančiųjų ratų sistema. Puikiai valdomas posūkiuose, tikslus ir pasitikėjimo kelyje suteikiantis automobilis.


Mercedes Benz S 350d


Didelis pravažumas kelyje ir jaukus interjeras – S klasės Mercedes Benz automobilių privalumas. Vienas geriausių prabangos ir ekonomiško važiavimo derinių, kai komplektuojamas su dyzeliniu varikliu. Mercedes savo asortimente taip pat turi S klasės hibridinį modelį, kurį galima vadinti tikru ekonomiškumo čempionu, bet jis nepasiekia tokio galingumo, kaip dyzelinis variantas. S klasės Mercedes Benz visada buvo naujausių technologijų pavyzdys ir šis automobilis nenuvilia: prietaisų skydelyje įrengti du ekranai, naktinio matymo funkcija, atlenkiamos galinės sėdynės ir pirmą kartą pramonėje - automobilyje nėra nė vienos kaitrinės lemputės.


Land Rover Discovery D300


Land Rover Discovery yra neįtikėtinai pajėgus automobilis. Viduje erdvu, itin patogu, o siūlomos technologijos prilygsta geriausiai įmanomai įrangai. Be to, jis puikiai susidoroja su bekelės įššūkiais ir nuo to nei kiek nenukenčia važiavimo dinamika. Nedidelis išmetamųjų teršalų kiekis bei ypač efektyvus ir galingas variklis leis jaustis drąsiai ir užtikrintai.


BMW 520d


BMW 520d – universalas, kuriame dera patogumas, ekonomiškumas ir našumas. Kaip 3-ioji, taip ir naujausia BMW 5 serija palyginti su pirmtakais, gaminama mažesnio svorio, o tai pagerina vairavimo dinamiką bei padidina efektyvumą. Dyzeliniai šio modelio variantai ypač populiarūs rinkoje, o jų švelniai hibridinė versija stebina dėl įspūdingos degalų ekonomijos. Savo efektyvumu nustebins ir net pranoks lūkesčius, o vairavimo malonumas nepaliks abejingų.


Alfa Romeo Giulia 2.2d


Alfa Romeo Giulia – automobilis, kuris iš karto pelnė vairuotojų dėmesį ir palankius vertinimus. Stilinga išvaizda, malonus valdymas ir komfortas – visa tai išskiria jį iš kitų, kompaktiškų, rinkoje esančių sedanų. Aštuonių bėgių automatinė pavarų dėžė nenuvilia, ypač komplektuojama su turbo dyzeliniu varikliu. Alfa Romeo Giulia salone turi informacijos ir pramogų sistemą, didelę vidaus erdvę bei patogią bagažinę.


Dyzeliniai automobiliai


Šiuolaikiniai dyzeliniai automobiliai seniai nebepanašūs į senuosius, kurie buvo triukšmingi ir pasižymėjo didesne gamtos tarša. Juose naudojami pažangūs kietųjų dalelių filtrai ir papildomos priemonės, skirtos sumažinti išmetamųjų dujų kiekį.


Nors šiuo metu dyzelinių automobilių gamyba mažėja, o šiuolaikiniame pasaulyje juos vis dažniau pakeičia hibridinės ar elektrinės technologijos – jie vis dar randa nišą rinkoje. Apskritai dyzeliniai automobiliai yra puikus pasirinkimas, nes yra taupūs, efektyvūs ir nesukelia tokios didelės taršos kaip anksčiau.


Dyzelinis automobilis


Visi mūsų minėti dyzeliniai automobiliai pasižymi sklandžiu važiavimu, dideliu efektyvumu ir galia keliaujant kiekvieną dieną. Tačiau vis tiek turėtumėte apsvarstyti, ar dyzelinis modelis jums tinka. Jei daug važinėjate trumpais maršrutais bei nedideliu greičiu, dyzelinis automobilis nebus geriausias. Tokiu atveju benzininis, hibridinis ar elektrinis modelis gali būti geresnis pasirinkimas. Tai viena iš priežasčių, kodėl šiandien siūloma tiek nedaug mažų automobilių su dyzeliniais varikliais. Dyzelinis variklis vis dar patrauklus variantas, jei važiuojate ilgesnius atstumus, nes jo degalų sąnaudos yra mažesnės nei analogiško benzininio variklio.


Geriausias dyzelinis automobilis


Atsižvelgiant į tai, kad dyzeliniai automobiliai puikiai tinka važiuoti ilgus atstumus, automatinės pavarų dėžės yra labai populiarus pasirinkimas. Sklandus savaiminis pavarų dėžės perjungimas yra labai patogus, nesvarbu, ar važiuojate greitkeliu, ar stovite miesto spūstyje.


Tokiuose automobiliuose kaip Volvo XC90 ir Mercedes S 350 d automatinė pavarų dėžė yra standartinė, o šeimyniniuose hečbekuose, tokiuose kaip Megane ir Civic, automatinė pavarų dėžė siūloma kaip papildoma įranga. BMW automatinė pavarų dėžė, paprastai montuojama 3 ir 5 serijos modeliuose, yra ypač sklandi, vos juntamu perjungimu, sukurta taip, kad dyzelinis variklis būtų kuo veiksmingesnis.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.