Geriausi elektriniai visureigiai

Visureigiai yra viena pagrindinių sričių, kur šiuo metu susitelkusi didžioji automobilių gamintojų pramonė. Šis sektorius apima platų modelių spektrą - nuo nedidelių krosoverių iki masyvių, prabanga dvelkiančių septynviečių automobilių ir visų jų parduodama vis daugiau. Žinomi automobilių gamintojai lenktyniauja elektrifikuodami savo asortimentą, elektrinių visureigių pardavimai sparčiai auga. 

 

Elektriniai visureigiai ne tik yra draugiški gamtai, bet ir mažina eksploatacines išlaidas, taip pat ženkliai taupo verslo automobilių parko kaštus. Žaibiškai tobulėjanti elektromobilių technologija leidžia elektra varomiems automobiliams pasigirti aukštu komforto lygiu, puikiu našumu ir mažesnėmis išlaidomis. Ypač populiarūs elektriniai visureigiai, skirti šeimos poreikiams. Ir nors didesnė baterija, leidžianti nuvažiuoti didesnius atstumus padidina tokių automobilių kainą, šiuo metu jie išlieka populiarumo viršūnėje. 

 

Remdamiesi rinkos tyrimais, su elektriniais visureigiais atliekamais bandymais, sąraše pateikiame geriausius, kurie yra kokybiški, juos malonu vairuoti, yra praktiški, taupūs ir viliojantys savo puikia pradine kaina. 

 

Elektrinių visureigių asortimentas išties platus, tačiau kokį pasirinkti, kuris pilnai atitiktų jūsų poreikius? Atrinkome Jums, mūsų nuomone geriausius.

 

Ford Mustang Mach-E

 

Ford žengė drąsų žingsnį, sukurdamas visiškai elektrinį krosoverį Mustang Mach-E. Jame ir toliau dominuoja pagrindiniai gamintojo principai - smagus vairavimas ir daug galios turintis automobilis. Puikus pasirinkimas šeimai, nes yra erdvus, komfortiškas, gausus technologinių sprendimų ir itin pravažus. 

 

Audi Q4 e-tron

 

Jei ieškote aukščiausios kokybės elektromobilio, sukurto šeimai, būtinai atkreipkite dėmesį į Audi Q4 e-tron. Puiki kebulo konstrukcijos kokybė, tylus važiavimas, erdvus ir prabangiai įrengtas salonas bei daugybė standartinėje komplektacijoje įdiegtų technologijų: šildomos sėdynės, įspūdinga informacijos ir pramogų sistema, trijų zonų klimato kontrolė. Galbūt už aukštesnio apdailos lygio modelį sumokėsite daugiau, bet papildomos galimybės suteiks dar daugiau pasitikėjimo ir vairavimo malonumo. 

 

Tesla Model Y

 

Tesla Model Y galima laikyti didesne Model 3 versija. Jis pasižymi panašiu stiliumi ir technologijomis, bet turi kur kas praktiškesnį SUV korpusą. Kartais gali atrodyti, kad jis šiek tiek neįvertintas, nei didesnis jo brolis Model X ir visai be reikalo. Visos Y modelio versijos vienu įkrovimu įveikia ilgus atstumus. Vis greičiau plečiamas Tesla Supercharger įkrovimo tinklas leis visada kelyje jaustis užtikrintai.

 

BMW iX

 

Nors jo išvaizda gan kontraversiška, BMW iX yra įspūdingas elektrinis visureigis. Jis nepaprastai patogus, smagus vairuoti, gali pasigirti savo klasėje pirmaujančiu interjero įrengimu, o standartinėje komplektacijoje daugybė naujausių technologijų, kurias taip mėgsta gamintojas visuose savo gaminamuose modeliuose.

 

Futuristinis interjero dizainas derinamas su minkštomis medžiagomis bei du lenkti ekranai sudaro didžiają dalį prietaisų skydelio. Šiuose ekranuose yra įdiegta BMW Live Cockpit Professional medijos sąranka ir naujausia iDrive versija. 

 

Nors automobilis nėra mažas, vairuojant to nesijaučia, o posūkiuose jis stebėtinai lengvas ir manevringas. 

 

Skoda Enyaq iV

 

Skoda Enyaq iV savyje suderina naudojimo paprastumą, praktiškumą, konstrukcijos kokybę ir visa tai galite gauti už patrauklią kainą. Viduje daug patogios vietos 5 keleiviams ir talpi bagažinė visiems jų daiktams, todėl puikiai atliepia šeimos poreikius. Gausi standartinė įranga, įskaitant skaitmeninį prietaisų valdymo ekraną. 

 

Kia EV6

 

Puikus pasirinkimas tiems, kurie dažnai renkasi tolimas keliones. Greitas įkrovimas ir vienu įkrovimu įveikiamas tolimas atstumas. Sportiškas modelis, sukurtas e-GMP platformos pagrindu - kuri naudojama naujausių elektromobilių gamyboje ir užtikrina greitesnį jų įkrovimą. Pasižymi puikiu našumu ir yra vienas greičiausių Kia automobilių. Kia EV6 - praktiškas elektromobilis, kuris siūlo daugybę išmanių technologijų, tokių kaip Vehicle-to-Load funkcija.

 

Hyundai Ioniq 5

 

Vienas populiariausių elektrinių visureigių ir ne be reikalo. Hyundai Ioniq 5 yra greitai įkraunamas, ypač našus ir nuvažiuojantis ilgus atstumus. Savo klasėje tai vienas pačių geriausių pasirinkimų. 

 

Žavi savo unikaliu stiliumi - retro įkvėpta futuristinė išvaizda ir ne mažiau įspūdingas, į technologijas orientuotas interjeras. Salone turi du ekranus, kurie lengvai suprantami ir paprastai valdomi. 

 

Nissan Ariya


Dar vienas įspūdingas elektrinis visureigis, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį vairuotojams, kurie ieško patogaus automobilio šeimai. Nissan Ariya ne tik puikiai atrodo, bet yra labai kompaktiškas ir galingas. Jį paprasta naudoti kasdien, o visi jo modeliai gali pasiūlyti daug erdvės ir patogios vietos keleiviams, jų bagažui. Pilnas išmanių sprendimų daiktų saugojimui. Puikiai įrengtas interjeras, kuris kiek neįprastas Nissan gamintojui - salone dominuoja medžio apdaila ir švelnios, aukštos kokybės medžiagos. Įrengti du ekranai, kurie patogiai ir paprastai valdomi.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.