Geriausi elektromobiliai verslui

Dėl mažos emisijos ir patrauklių mokesčių tarifų elektrinis automobilis įmonei gali daug sutaupyti.


Kadangi atsiranda vis daugiau ribojimų išmetamųjų teršalų kiekiui dyzeliniai automobiliai ne visais atvejais tenkina verslo poreikius. Dėl didžiulės technologijų pažangos ir gerokai patobulintų baterijų asortimento, perėjimas prie elektrinių automobilių yra puikus sprendimas, kuris suteikia nemažai naudos verslo autoparkui.


Tesla Model S


Tesla Model S elektromobilis buvo vienas pirmųjų elektra varomų automobilių, kurie pasirodė rinkoje. Nors nuo jo pristatymo 2012 m. atsirado daugybė konkurentų, jis vis dar tvirtai laikosi šio sąrašo viršuje.


Modernus stilius ir technologijomis pripildytas interjeras. Nedidelis trūkumas, kuris gali stabdyti, tai nemaža kaina, tačiau nerimą numalšina nedidelės mėnesinės įmokos už jį bei ateityje sutaupomi kuro kaštai. Nauda gaunama praktiškai iš karto jį įsigijus.


Tesla Model 3


Jei pageidaujate elektromobilio, kuris pasižymi panašiais privalumais kaip Tesla Model S, bet jo gabaritai ir kaina atrodo per didelė - elektromobilis Tesla Model 3 yra puiki alternatyva. Jo pradinė kaina yra mažesnė už Tesla Model S. Gausite standartinį, galiniais ratais varomą modelį. Papildomai investavę įsigysite Long Range Model 3, kuris užtikrins papildomus kilometrus ir ilgesnį nuvažiuotą atstumą.


Sparčiai augantis Tesla automobilių greito pakrovimo stotelių tinklas reiškia, kad net ir standartinis modelis nesukels problemų, kai staiga prireiks pakrauti automobilį.


Škoda Enyaq iV


Kaip ir buvo galima tikėtis iš pirmojo Škoda elektromobilio, Škoda Enyaq iV elektromobilis yra patikimas ir universalus kasdienis automobilis. Kaip šeimos elektromobilis visureigis, Enyaq iV gali pasiūlyti daug vietos keleiviams ir bagažui, taip pat yra tvirtos konstrukcijos.


Jeigu elektromobilį renkatės kelionei į darbą ir atgal – jūsų dėmesį turėtų patraukti didesnį akumuliatoriaus paketą turintis, vidutinės klasės Enyaq iV 80 modelis. Galbūt jis negali didžiuotis visomis įmanomomis technologijomis kaip jo konkurentai, bet jame rasite visas funkcijas, kurias realiai ir panaudosite: pastovaus greičio palaikymo sistema, eismo juostos pagalba, šviesos ir lietaus jutikliai ir dviejų zonų klimato kontrolė.


Hyundai Ioniq 5


Hyundai elektromobiliai yra dar vienas puikus pasirinkimas verslui. Hyundai Ioniq 5 elektromobilis - vienas labiausiai akį traukiančių rinkoje, pasižymintis futuristine išvaizda ir 8 bitų stiliaus žibintais. Vis dėlto ne viskas priklauso nuo išvaizdos. Ioniq 5 yra tiesiog puikus elektromobilis.


Komfortiška vairavimo patirtis, erdvus ir patogus interjeras bei greitas įkrovimas – tai tik keletas savybių, dėl kurių Ioniq 5 yra nepaprastai įspūdingas automobilis. Penkerių metų neribotos ridos garantija ir aštuonerių metų akumuliatoriaus garantija dar labiau palengvina apsisprendimą.


Fiat 500


Visiems anksčiau išvardintiems automobiliams būdinga tai, kad jie yra gana dideli. Tačiau nesijaudinkite, nes vienas geriausiai parduodamų miesto automobilių Fiat 500 taip pat tapo varomas elektra ir yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia kompaktiškesnės transporto priemonės kasdienai.


Rekomenduojame iš karto atkreipti dėmesį į Fiat elektromobilius, kurių galia prasideda nuo 48 kWh, nes tai leis be vargo nuvažiuoti didesnį atstumą. Ir tai kur kas daugiau nei gali pasiūlyti artimiausi konkurentai Mini Electric ir Honda e. Kaip ir visuose Fiat 500 modeliuose, ypač daug dėmesio skirta individualiam funkcijų ir technologijų pasirinkimui, kad savo elektromobilį galėtumėte prisitaikyti pagal individualius poreikius. Nors naujasis Fiat 500 elektromobilis šiek tiek padidėjo, jis išliko toks pats kompaktiškas ir manevringas, dominuojantis miesto gatvėse ir parkuojamas be rūpesčių net ir mažiausioje aikštelėje.


Renault Zoe


Elektromobilis Renault Zoe - vienas pirmųjų elektromobilių pasirodžiusių didžiųjų miestų gatvėse ir išlieka vienu geriausių ir patikimiausių pasirinkimų. Naujausias Zoe įveikia vieną didžiausių atstumų savo elektromobilių kategorijoje, todėl nebijosite su juo leistis ir į tolimesnę kelionę.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.