Geriausi hečbekai, kuriuos galima įsigyti

Atrinkome dešimt geriausių šeimyninių hečbekų, kad būtų lengviau išsirinkti savąjį.


Iš visų kelyje sutinkamų automobilių skirtų šeimai, hečbekai turi įveikti vieną sunkiausių užduočių. Šios vidutinio dydžio transporto priemonės savyje turi talpinti ne vieną svarbų elementą: erdvę, nebrangią eksploataciją, turi būti lengvai parkuojami ir atitikti aukštus saugos reikalavimus. Be to, jie turi visa tai padaryti, pasiūlydami patrauklią kainą.


Geriausi hečbekai tenkina įvairius šeimų poreikius. Galite pasirinkti beveik bet kokios galios automobilį, kuris jums tinka, siūlomos benzininės, dyzelinės, hibridinės ir visiškai elektrinės konfigūracijos.


Kiekviename modelių asortimente galima rinktis iš daugybės jėgos pavarų, kėbulų ir apdailos lygių, todėl bendras siūlomų hečbekų pasirinkimas yra didžiulis. Siekdami padėti priimti geriausią sprendimą įsigyjant šeimos hečbeką, pateikiame sąrašą, iš kurio bus lengviau išsirinkti.


Žemiau rasite geriausiai šiai dienai parduodamus šeimos hečbekus. Tai yra C segmento, vidutinio dydžio šeimyniniai automobiliai, kuriuose yra geriausias įrangos komplektas, užtikrintas saugumas, patrauklios eksploatacinės išlaidos, smagus vairavimas ir šeimai pritaikytos funkcijos.


Škoda Octavia hečbekas


Šis Škoda hečbekas yra vienas didžiausių savo klasės automobilių. Nors Škoda Octavia hečbekas dažnai lyginamas su Volkswagen Golf ir SEAT Leon, jis turi ilgesnį kėbulą, daugiau vietos bagažinėje, itin praktišką ir erdvų, patogiai 5 keleivius talpinantį saloną. Naujausi modeliai savo standartinėje įrangoje turi visas, Škoda gamintojo siūlomas naujausias technologijas, informacijos ir pramogų sistemas bei garantuoja aukščiausius saugos parametrus. Gali pasigirti komfortu, kuris užtikrina patogias ilgas keliones. Taip pat verta atkreipti dėmesį į taupesnį, Škoda Octavia iV įkraunamą hibridą.


Renault Megane E-tech hečbekas


Visiškai elektrinis Renault Megane E-tech hečbekas yra geriausias nulinės emisijos pasirinkimas, ypač aktualus šeimoms. Praktiškas, patogus, turintis talpią bagažinę bei daug naudingų funkcijų palengvinančių šeimos kelionę.


Iš išorės jis gali atrodyti labiau kaip visureigis nei hečbekas. Patogus vairuoti, greitai įsibėgėjantis, savo kategorijoje vienas lengviausių, todėl pasiekiantis didesnį efektyvumą. Turi tik vieną bateriją, bet yra ypač greitai įkraunamas.


Honda Civic hečbekas


Honda Civic hečbekas skaičiuoja jau 50 savo sėkmės metus ir jo 11 kartos modelis neabejotinai yra vienas geriausių automobilių, ieškant patikimo šeimos hečbeko. Aptakaus stiliaus, naujausias Honda Civic yra hibridas, su savita sistema: benzininis variklis pirmiausia veikia kaip generatorius, įkraunantis akumuliatorių. Tai reiškia, kad kuo ilgiau veiks elektros režimu, tuo išmetamųjų teršalų kiekis ir degalų sąnaudos bus mažesnės.


Opel Astra hečbekas


Panašiai kaip aukščiau minėtas Honda Civic, Opel Astra hečbekas yra dar vienas, ilgas tradicijas puoselėjęs modelis, neseniai perėjęs prie naujos kartos gamybos. Nors visureigių populiarumo banga Opel Astra nustūmė į žemesnes pozicijas – naujausi jo modeliai grįžo į geidžiamiausių automobilių gretas. Savo dizainu žengė į drąsiausius sprendimus, kurie padėjo akivaizdžiai išsiskirti iš konkurentų. Patraukli ir jo pradinė kaina, kuri yra mažesnė nei daugelio jo konkurentų.


Ford Focus hečbekas


Jei prioritetą skiriate tiesiog smagiam vairavimui - Ford Focus hečbekas yra būtent tai, ko jūs ieškote. Išlaikydamas ankstesnių kartų tradicijas, naujausias Ford Focus vairavimo malonumą iškelia į pirmą vietą dėl tikslaus valdymo ir puikios kėbulo kontrolės.


Gali būti komplektuojamas su benzininiu, dyzeliniu arba hibridiniu varikliu. Kiekvienas jų turi savo privalumų, susijusių su išmetamųjų teršalų kiekiu ir eksploatacinėmis sąnaudomis, tačiau kiekvienas gamos automobilis tikrai sukels vairavimo malonumą ir entuziazmą.


Daugiausia kritikos senieji Ford Focus sulaukė dėl vidinės erdvės trūkumo, tuo tarpu naujausio automobilio ilgesnė ratų bazė reiškia, kad salono erdvė buvo gerokai patobulinta ir išplėsta. Daug vietos keturiems suaugusiems, o bagažinės erdvė taip pat buvo padidinta, kad automobilis būtų tikrai vertas šeimos automobilio įvertinimo.


Toyota Corolla hečbekas


Toyota Corolla modelis visame pasaulyje buvo gerai žinomas daug metų. Galimai todėl, kad iš populiarumo lentelių jį buvo išstūmęs kitas šio gamintojo modelis – Toyota Auris. Toyota Corolla hečbekas ir vėl grįžta į populiarumo aukštumas. Naujausi modeliai siūlo benzininius - elektrinius hibridus, kurie yra ypač efektyvūs, veiksmingi ir ekologiški, o eksploatacijos išlaidos itin mažos. Tylus, malonus vairavimas ir savo klasėje išsiskiriantis dizainu bei patogiu interjeru.


Škoda Scala hečbekas


Škoda Scala hečbekas jau seniai gali pasigirti savo klasės lyderio pozicija – 2019 m., kai pirmą kartą buvo pristatytas, buvo įvardintas kaip kompaktiškas šeimyninis automobilis. Jis vis dar siūlo šioje klasėje vieną didžiausių erdvių salone, kokybę ir komfortą.


Nepaisant to, kad Škoda Scala yra tiesioginis Volkswagen Golf konkurentas dėl panašaus dydžio kėbulo gabaritų – Škoda Scala išlaiko didesnę erdvę gale sėdintiems. Tai vienas didesnių, labiau šeimai pritaikytų hečbekų segmente.


Savo pradine kaina Škoda Scala taip pat gerokai patrauklesnis už artimiausius savo konkurentus, o investavę šiek tiek daugiau ir pasirinkę SE apdailą gausite aštuonių colių liečiamą ekraną, autonominį avarinį stabdymą bei LED priekinius žibintus.


Mazda 3 hečbekas


Trečiosios kartos Mazda 3 hečbekas sujungia malonią vairavimo patirtį su unikaliu stiliumi ir elegantiška konstrukcijos kokybe. Modeliuose įdiegta Mazda M Hybrid technologija, padedanti sumažinti CO2 emisiją. Važiuoklė yra tvirta, pakaba lengvai susidoroja su kelio nelygumais, važiavimas išties malonus ir komfortiškas.


Prabangus interjeras yra vienas geriausių klasėje, pasižymintis puikia konstrukcijos kokybe ir ryškiomis, moderniomis detalėmis. Galima įsigyti Apple CarPlay ir Android Auto atnaujinimus, o patį informacijos ir pramogų įrenginį lengva naudoti su BMW iDrive stiliaus sukamuoju ratuku centrinėje konsolėje.


Volkswagen Golf hečbekas


Volkswagen Golf hečbekas savo populiarumą keliuose išlaikė ištisus dešimtmečius ir eilę metų buvo laikomas vienu geriausiai parduodamų automobilių Europoje. Naujausias jo modelis siūlo daugybę naujovių, patrauklių šiuolaikiniam vairuotojų ratui.


Yra daug Volkswagen Golf variantų, tačiau įrangos lygius gana lengva suprasti, nes pagrindiniai modeliai yra: Life, Style ir R-Line. Life trim standartiškai siūlo skaitmeninį prietaisų ekraną, 10 colių spalvotą jutiklinį ekraną ir belaidį išmaniojo telefono įkrovimą. Vidutinės klasės Style modeliai papildo tokius elementus kaip didesni 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir sportinės sėdynės su patobulintais apmušalais, o dinamiškoje R-Line specifikacijoje yra žemesnė pakaba ir išorinio stiliaus komplektas. Taip pat yra variantų tiems, kurie siekia didesnio našumo. Galima rinktis iš daugybės galingų variklių – benzino, dyzelino ar įkraunamo hibrido.


Mercedes Benz A klasės hečbekas


Jei kalbėtume apie Mercedes Benz A klasės valdymo teikiamą malonumą, dabar jis siūlo vairuotojams klasėje pirmaujančias technologijas ir puikius patobulinimus. Nuolatinės ankstesnės A klasės sėkmės vedini, Mercedes Benz grįžo su naujausiais modeliais – patobulinę interjerą, variklius bei atnaujinę technologijas.


Gamintojas teigia, kad naujausias Mercedes Benz A klasės hečbekas savo aerodinaminiais pokyčiais ir vairavimu prilygina C klasės komforto lygiui. Galbūt tai nėra pigiausias pasirinkimas, bet tikrai įvertinsite jo tylų, stabilų ir komfortišką važiavimą.


Kas yra hečbekas ir kokia jų istorija?


Hečbekai, kaip žinome šiandien, atsirado aštuntajame dešimtmetyje. Dizaino idėja buvo panaši į universalo – automobilio galinis stiklas atsidaro kartu su bagažine, o automobilio stogas tolygiai žemėja link bagažinės pabaigos arba netoli jos. Automobilis, suteikiantis daugiau universalumo nei sedanas.


Neilgai trukus visi gamintojai pradėjo kurti automobilius su labai praktiškomis bagažinės durelėmis, kuriose buvo galinis langas. Renault 4, 5 ir 16 ar Fiat 127 buvo hečbeko kėbulo stiliaus pionieriai, o devintojo dešimtmečio pradžioje įprasti automobiliai, tokie kaip Ford Escort iš sedano perėjo į hečbeko gamybą.


Yra ypač daug pasirinkimų, kai kalbame apie kompaktiškų hečbekų klasę. Pradedant tokiais kaip Ford Focus, Honda Civic ir Peugeot 308, tada pereinant prie Audi A3 ir BMW 1 serijos aukščiausios klasės.


Jei norite šiek tiek daugiau našumo ir praktiškumo, rinkitės iš: Ford Focus ST, Volkswagen Golf GTI, Honda Civic Type R ir Hyundai i30 N.


Šiuo metu dėl patogumą ir prabangą garantuojančių savybių, ypač populiarūs didesni sedanai, universalai ir kupė, tokie kaip BMW 3 serijos automobiliai, Audi A5 Sportback , Audi A7 Sportback, Tesla Model S ir Porsche Panamera.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.