Geriausi hibridiniai visureigiai

Ilgą laiką dyzeliniai varikliai buvo vienas populiariausių variantų, renkantis visureigį keturiais varomais ratais. Tokį sprendimą dažnai lėmė degalų ekonomijos ir universalių jo savybių sintezė. Laikai keičiasi, technologijos sparčiai juda į priekį, o griežti taršos reikalavimai verčia automobilių gamintojus imtis perspektyvių, ekologiškų sprendimų, tarp jų, padidėjusi hibridinių automobilių modelių gamyba.

 

Geroji žinia ta, kad įsigiję hibridinį automobilį, neprarandate komforto ar technologinių sprendimų - atvirkščiai, gaunate daugiau pridėtinės vertės. Elektriniai varikliai puikiai atkartoja dyzelinio variklio sukimo momentą, tačiau išmetamųjų teršalų kiekis yra mažesnis, o degalų ekonomija yra daug geresnė, palyginti su benzininį variklį turinčiais visureigiais.

 

Ne taip seniai, jei norėjote vairuoti hibridinį visureigį, Toyota ir Lexus buvo vienintelės realios galimybės, nes jie dalijasi ta pačia novatoriška Toyota sukurta technologija. Šiais laikais pardavėjai siūlo daug platesnį hibridinių ir įkraunamų hibridinių visureigių asortimentą, nes gamintojai reaguoja į didėjančią paklausą ir poreikį mažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

 

Didesnis hibridinių jėgos pavarų pasirinkimas leidžia daug lengviau rasti jums tinkamą hibridinį visureigį ar krosoverį, todėl mes sudarėme populiariausių šiandien rinkoje esančių modelių sąrašą.

 

Mūsų asortimente yra viskas, nuo itin prabangių, įkraunamų hibridų, tokių kaip Range Rover P400e, iki pigesnių, mažų visureigių, tokių kaip Kia Niro. Tikrai išsirinksite, kas atitiktų konkrečius jūsų reikalavimus ir būsite užtikrintas, kad kiekvienas į sąrašą įtrauktas automobilis yra puikus pasirinkimas.

 

Volvo XC60 T8 visureigis

Nuo 2019 m. visi Volvo modeliai buvo gaminami su tam tikros formos elektros variklio pasirinkimu. Atsižvelgiant į elektrifikavimo tendencijas Volvo sukūrė unikalią SPA platformą. Naujos platformos konstrukciją sudaro itin tvirto plieno ir aliuminio mišinys. Gamintojas tikina, kad kuriant naują platformą atsižvelgė ne tik į jos stiprumą, bet ir mažą svorį. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas įvairioms, saugumą užtikrinančioms technologijomis. Platforma nuo pat pradžių buvo kuriama taip, kad inžinieriai galėtų kuo lengviau ir kuo paprasčiau sumontuoti įvairiausius daviklius, kameras ir kitas technologijas. Tai yra visų didesnių Volvo modelių pagrindas, todėl juose yra ta pati benzino ir elektros sistema. XC60 yra S60 ir V60 modelių pažangesnis ir ekologiškesnis brolis.

 

Renault Captur visureigis

 

Antrosios kartos Renault Captur vadovaujasi ta pačia paprasta, bet efektyvia pirmtako formule – protingu, nebrangiu visureigiu, kuriame gausu integruotų technologijų, sukurtų remiantis ta pačia platforma, kaip ir geriausiai parduodamas Clio. Ši formulė veikia taip gerai, kad Captur galime vadinti mažuoju metų visureigiu.

 

Captur yra su savaiminio įkrovimo arba įkraunamo hibrido sąranka. Nors visureigio požiūriu tai mažas automobilis, jo praktiškumas nepalieka abejingų – reguliuojamos sėdynės suteikia papildomos erdvės keleiviams, o bagažinė pakankamai erdvi – priklausomai nuo galinės sėdynės padėties.

 

Nors Captur nėra ypač jaudinantis, jis yra patogus įveikiant nelygumus, jį lengva parkuoti aikštelėje ir manevruoti spūstyse, o tai dar labiau užtikrina požiūrį, kad tai tikrai patogus automobilis kasdienai. Jo pradinė kaina taip pat suteikia patrauklumo.

 

Audi Q5 TFSI e visureigis

 

Hibridiniai Audi Q5 TFSI e visureigiai gali pasiūlyti platų komplektacijų asortimentą – kurį bepasirinksite, būsite tikri dėl jų išskirtinio našumo. Naudodami tik elektrinį režimą džiaugsitės itin tylia kelione. Tai automobilis, kuris patiks praktiškai visiems ir atitiks daugumos vairuotojų poreikius – greitas, praktiškas, tylus, efektyvus, patogus, prabangus bet nebrangiai remontuojamas.

 

Toyota C-HR visureigis

Maži visureigiai ir toliau yra išskirtinai populiarūs, bet nedaugelis pasižymi tokiu stiliumi kaip Toyota C-HR. Vizualiai modernus, pažvelgus į jį bet kuriuo kampu. Įspūdingas, mažas visureigis patiks ne kiekvieno skoniui, tačiau po drąsia kėbulo išvaizda slypi ekonomiškas šeimos automobilis.

 

Naudojant nusistovėjusias technologijų tradicijas iš Toyota hibridinio pradininko Prius, Toyota C-HR yra  patobulintas. Tai puikus pasirinkimas renkantis savo pirmąjį hibridinį automobilį. Dėl savo kupė stiliaus Toyota hibridinis visureigis praranda praktiškumo savybes, palyginti su Kia Niro, tačiau futuristiniame salone vistiek yra pakankamai vietos keleiviams.

 

Kia Niro visureigis

 

Kia Niro galime vadinti visureigiu, kuris yra ​​alternatyva hečbekams, tokiems kaip Toyota Prius. Galima rinktis tarp įprasto Prius tipo hibridinio modelio ir įkraunamos hibridinės versijos, taip pat yra visiškai elektrinis e-Niro.

 

Niro nuo pat pradžių buvo sukurtas kaip hibridas. Baterija bei elektros variklis sumontuotas taip, kad salone patogiai ir komfortiškai jausis visi keleiviai. Visuose modeliuose yra daug technologinių sprendimų, o blizgios baltos detalės yra subtili užuomina apie Niro ekologiškumą.

 

Niro hibridas šiek tiek atsilieka nuo Toyota Prius ekonomiškumo požiūriu, tačiau daugumai vairuotojų jis bus pakankamai efektyvus. Be to, jo įprastesnė visureigio išvaizda trauks tuos, kuriuos atbaido reta Prius išvaizda.

 

Toyota RAV4

Toyota RAV4 skaičiuoja daugiau nei 25 sėkmingus metus keliuose, tačiau naujausia versija išsiskiria daug įdomesniu stiliumi nei jos pirmtakai. Palyginti su senuoju RAV4, tai yra daug patrauklesnis automobilis visiems, kurie nori išreikšti savo stilių.

 

Hibridinė RAV4 versija, vairuotojams siūlomomis technologijomis, primena Prius. Šiuo atveju gausite benzininį ir elektros variklio derinį, dažnai sutinkamą su keturių varomų ratų sistema. Taip pat gausite CVT automatinę pavarų dėžę, todėl vairuojant tokį automobilį galima mėgautis nepakartojamu sklandžiu įsibėgėjimu. Toyota RAV4 užtikrina malonią važiavimo ir vairavimo patirtį. Gali pasirodyti šiek tiek brangus, bet perspektyvoje viliojantis savo ekonomija.

 

Lexus UX visureigis

 

Lexus UX yra dar vienas Toyota šeimos narys, kurio jėgos pavaros technologija dalijasi su Prius hečbeku. Tai gerai išbandyta sistema ir puikiai veikia šiame naujausiame Lexus visureigyje, kur net dažnai kritikuojama CVT transmisija atrodo efektyvi ir mažiau įtempta nei panašia technologija gaminamų Toyota grupės automobilių.

 

Lexus UX gaunate hibridinį variklį, kuris ekonomiškumu prilygsta daugeliui visureigių, varomų dyzeliniu varikliu. Lexus UX gali pasigirti puikiu manevringumu, gausybe standartinių funkcijų ir patrauklia kaina rinkoje. Taip pat verta paminėti, kad tai savaime įkraunamas hibridas.

 

Be to, kad yra ekonomiškas, UX siūlo visas įprastas Lexus savybes – neprilygstamą konstrukcijos kokybę, aukščiausios klasės patikimumą ir prabangos pojūtį.

 

Kas yra hibridinis visureigis?

 

Dažnai vairuotojams galvoje kyla painiava dėl skirtingų hibridinių visureigių tipų, tačiau šiais laikais dvi pagrindinės galimybės paprastai apibūdinamos kaip įkraunamos hibridinės elektrinės transporto priemonės (PHEV) arba savaime įkraunami hibridai.

 

PHEV yra tarsi pusiaukelė tarp hibridinės ir visiškai elektrinės transporto priemonės, nes jame yra pakankamai didelė baterija, kad po vieno įkrovimo, trunkančio kelias valandas, automobilis galėtų veikti vien elektra – paprastai 40–50 kilometrų.

 

Savaime įkraunamas hibridas naudoja daug mažesnę bateriją, kurią variklis gali įkrauti kelyje – tai būtų beveik neįmanoma su didesniais akumuliatoriais, kurių reikia PHEV.

 

Neigiamas aspektas yra tai, kad jūsų atstumas tik su elektra yra daug mažesnis, paprastai vos keliolika kilometrų. Savaime įkraunamas hibridas įgyja pagrindinį pranašumą, nes taupo degalus - elektros variklis nuolat padeda benzininiam varikliui važiuoti.

 

Įkraunami hibridai yra ypač veiksmingi – galite pasirinkti, važiuosite mišriu režimu, vien benzinu arba vien elektra.

 

Kuo SUV hibridas išsiskiria iš kitų visureigių?

 

Be mokesčių lengvatų, kurias suteikia bet kuris hibridinis automobilis, vienas hibridinio visureigio pranašumų yra tas, kad jų dydis reiškia, kad keleivių erdvės atžvilgiu nėra daug kompromisų. Hibridinė sistema paprastai užima vietos po bagažinės grindimis, o daugelis gamintojų montuoja mažesnį kuro baką, kad jai būtų vietos, todėl įkrauta baterija ir elektros variklis daugiau nei kompensuos mažesnį kuro bako diapazoną. Todėl rinkoje taip pat yra keletas septynių vietų hibridinių visureigių.

 

Jei ieškote hibridinio visureigio, jūsų pasirinkimas yra platesnis nei bet kada anksčiau. Kalbant apie dydį, Kia Niro yra labiau hečbekas su visureigio stiliaus užuominomis nei plačiąja prasme suprantamas visureigis.

 

Galima teigti, kad vyksta tikra įkraunamų hibridų revoliucija rinkoje. Nuo tada, kai 2012 metais pasirodė pirmasis Mitsubishi Outlander PHEV, rinkai siūloma daugybė įkraunamų hibridų modelių - Jaguar E-Pace, Peugeot 3008, Renault Captur ir Volvo XC40 ir daugelis kitų.

 

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.