Geriausi maži miesto automobiliai

Miesto automobiliai visada pasižymėjo geru kainos ir kokybės santykiu bei mažomis eksploatavimo išlaidomis. Dar visai neseniai mažas miesto automobilis buvo siejamas ir su tuo, kad teks susitaikyti su prastesne jo kokybe, mažesnėmis saugos galimybėmis bei minimalia technologijų parinktimi. Tačiau laikai pasikeitė ir dėl reikšmingų technologinių patobulinimų bei suaktyvėjusios konkurencijos automobilių rinkoje, nedideli miesto automobiliai išties prilygsta platesnių galimybių, veržlesnių variklių, prabangesnių automobilių kategorijoms.

 

Žinoma, taupus miesto automobilis vis dar gaminamas už tam tikrą kainą. Dėl mažų pelno maržų, daugelis gamintojų pastaruoju metu netgi nusigręžė nuo šio rinkos sektoriaus. Tačiau mūsų sąraše nėra nė vieno automobilio, kurio savininkas prie vairo jaustųsi prastai.

 

Geriausi miesto automobiliai gal ir nėra limuzinai, tačiau pasižymi tvirta konstrukcija, kruopščiai panaudotomis, kokybiškomis medžiagomis. Aukšta techninė specifikacija daugumos miesto automobilių salonus paverčia patogiais, komfortiškais ir dėmesio vertais modeliais.

 

Šie paprastai perkami atsižvelgiant į biudžetą, todėl visi toliau išvardyti, pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu - maža įsigijimo kaina, patraukliais finansavimo pasiūlymais ir mažiausiomis eksploatavimo išlaidomis.

 

Fiat 500

Fiat 500 yra pelnęs daugybę apdovanojimų. Ir ne veltui. Be to, kad yra kompaktiškas, patogus, manevringas ir prieinamas už puikią kainą - pilnas naujausių technologijų, kurios gali drąsiai varžytis su aukštesnės klasės automobiliais.


Naujausios kartos Fiat 500 galima įsigyti tik elektromobilį. Jame išlieka klasikinė, retro išvaizda tiek išorėje, tiek viduje. Bendrai jis šiek tiek didesnis, bei patobulintos apdailos. Jame įdiegta daugiau technologijų nei ankstesniuose modeliuose. Standartinėje komplektacijoje yra jutiklinis ekranas su Apple CarPlay ir Android Auto sistema, lengvojo lydinio ratlankiai, beraktis automobilio atidarymas, automatiniai valytuvai, klimato kontrolė ir kt. Elektromobilis greitai įkraunamas ir, kaip tokiam nedideliam variantui - elektra nuvažiuoja įspūdingus kilometrus.

 

Hyundai i10

 

Naujausias Hyundai i10 - tai gerokai patobulintas, ekonomiškas miesto automobilis. Penkių durų, o tai rodo, kad daug dėmesio skiriama patogumui. Kokybiškai surinktas bei aukštos klasės medžiagomis įrengtas - atrodo kaip niekad patrauklus. Naujasis modelis taip pat yra žemesnis, ilgesnis bei platesnis nei jo pirmtakas, todėl jame daugiau erdvės bei praktiškumo.

 

Toyota Aygo X

 

Toyota, nutraukusi anksčiau gaminto Aygo modelio gamybą, miesto automobilį atnaujino, suteikdama jam krosoverio išvaizdą bei atlikdama daugybę patobulinimų tiek išorėje, tiek viduje. Dabar Toyota Aygo X įgavo paaukštintą vairavimo poziciją, o tai suteikia geresnį matomumą. Taip pat naujasis modelis geriau susidoroja su kelio nelygumais.

 

Aygo X yra gana įspūdingas, turintis daugiau erdvės važiuojantiems priekyje bei didesnę bagažinės talpą. Patrauklus interjeras bei daugiau technologinių sprendimų. Visi apdailos lygiai turi tokias funkcijas kaip Android Auto ir Apple CarPlay, galinę kamerą ir adaptyvią kruizo kontrolę. Pasirinkite Air Edition ir galėsite turėti sulankstomą, brezentinį stogą.

 

Volkswagen Up!

 

Volkswagen Up! parduodamas jau daugiau nei 10 metų ir dėl laiku atliktų atnaujinimų tebėra patrauklus miesto automobilis. Su juo labai smagu važiuoti miesto keliais, jis patogus ir puikiai susidoroja su kelio nelygumais. Interjero dizainas gan paprastas, tačiau standartinėje įrangoje gausu technologijų ir patogumą suteikiančios įrangos: oro kondicionierius, DAB radijas, Bluetooth ryšys.

 

Kia Picanto

 

Naujausią Kia Picanto patogu vairuoti, komplektacija daro įspūdį, jis erdvus ir kokybiškai pagamintas. Šie veiksniai padėjo jam daugelį metų išlaikyti pozicijas populiariausių miesto automobilių reitinguose. Picanto remiasi stilingu savo pirmtako dizainu, bet turi kokybiškesnį ir geriau įrengtą saloną, daugiau erdvės, suteikia smagesnę vairavimo patirtį bei turi personalizuotų funkcijų. Standartiškai komplektuojama su mechanine, bet galima įsigyti ir su automatine pavarų dėže.


Kia Picanto turi daugybę pagalbos vairuotojui suteikiančių technologijų, padedančių išvengti susidūrimo su kitu automobiliu iš priekio ar patekus į akląją zoną. Pagalbinę sistemą, padedančią išlaikyti eismo juostą. Taigi, nesvarbu, ar važiuojate mieste, ar greitkeliu, Picanto vairuoti yra saugu.

 

Citroen Ami

 

Techniniu požiūriu visiškai elektrinis Citroen Ami yra vienas paprasčiausių šiandien parduodamų automobilių. Ami sukurtas taip, kad būtų prieinamas kiekvienam - jis išties pigus ir oficialiai priskiriamas keturračiams, o ne automobiliams. Tai reiškia, kad kai kuriose šalyse tokį modelį galima legaliai vairuoti net neturint vairuotojo pažymėjimo.


Šis mažas elektromobilis, atsižvelgiant į jo matmenis, labai lengvai parkuojamas. Nepaisant jo nedidelių išorės gabaritų - pakankamai erdvus viduje. Maksimalus greitis yra 45 kilometrai per valandą, o važinėti mieste iš tikrųjų labai smagu. Skirtas patogiai įveikti trumpus atstumus.


Nedidelė pradinė jo kaina bei patrauklios mėnesinės įmokos perkant išsimokėtinai. Taip pat galima įsigyti krovininę jo versiją su viena sėdyne bei didesne bagažo talpa, todėl šis automobilis galėtų būti geras pasirinkimas vietinių siuntų vairuotojams.

 

Suzuki Ignis

 

Kaip Toyota Aygo X, taip ir Suzuki Ignis yra dar vienas visureigio įkvėptas miesto automobilis. Tačiau Suzuki žengė dar vienu žingsniu toliau nei Toyota, nes galima rinktis keturių varančiųjų ratų sistemą. Ignis išvaizda gali būti šiek tiek prieštaringai vertinama, tačiau išrankiam miesto automobilio pirkėjui jis gali pasiūlyti daugybę privalumų. Automobilis yra labai universalus ir erdvus, o mieste - veržlus ir judrus. Be to, jis turi daug įrangos, nes Suzuki siūlo gausią komplektaciją: net pradiniame modelyje yra DAB garso sistema ir Bluetooth ryšys.


Važiuodami juo jausitės saugiai ir drąsiai, nes keturi varantieji ratai puikiai susidoroja su bekelės įššūkiais.

 

Smart EQ ForTwo

 

Smart EQ ForTwo yra naujausia 2000 metais pradėto gaminti originalaus Smart automobilio interpretacija. Išlaikydamas kompaktiškas savo pirmtako formas, EQ ForTwo yra visiškai elektrinis, todėl galite važinėti po miestą be jokių, su išmetamosiomis dujomis susijusių mokesčių. Neturėsite problemų ir judriose miesto gatvėse, nes dėl kompaktiškų matmenų Smart labai lengva parkuoti. Be to, EQ ForTwo yra vienas iš pigiausių šiuo metu parduodamų elektromobilių.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.