Geriausi naudoti dideli visureigiai

Dideli visureigiai turi reikšmingų privalumų patogiam vairavimui: aukštesnė vairavimo padėtis, papildomų keleivių vežimas, didelė bagažinės erdvė, saugumo ir užtikrintumo jausmas už vairo bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiame kelyje. Paprastai tariant, didelių visureigių vairuotojai tiesiog nori praktiško automobilio su kuriuo lengva ir paprasta gyventi. Esate neteisūs, jei vis dar galvojate, kad tokio tipo automobiliai reikalauja didelių kuro sąnaudų - šiuolaikiniuose dideliuose visureigiuose matoma ryški pažanga kuro ir eksploatacijos atžvilgiu. Palyginus su didesnio pravažumo hibridiniais ar įkraunamais hibridiniais modeliais, minėtos išlaidos gali visiškai nesiskirti.


Daugelį vairuotojų vilioja ir keturių varančiųjų ratų sistema, kas suteikia didesnį pravažumą žiemą ar sunkiau įveikiamuose keliuose. Taigi koks tinkamiausias didelis visureigis jums?

 

Volvo XC90

 

Naudoti Volvo XC90 2022 metais naudotų automobilių rinkimuose laimėjo tikriausiai visus įmanomus laurus. Tik nedaugelis jų yra tokie universalūs kaip šį švedų gamybos žvaigždė, kurioje laisvai telpa 7 suaugusieji. Modelis gali didžiuotis ir itin didele bagažinės erdve. Išlaiko išskirtinę išvaizdą tiek išorėje, tiek viduje nuo 2015 metų, kai buvo pradėtas gaminti. Užtikrintai smagus šio automobilio vairavimas, pasižymintis valdymo tikslumu, minkštu ir komfortišku važiavimu. Turi platų variklių pasirinkimą, įskaitant ekonomiškus dyzelinius, galingus benzininius ir hibridinius variklius.

 

Kia Sorento

 

Vairuotojai, kurie ieško didelio visureigio už prieinamą kainą, turėtų suklusti, kai kalbama apie Kia Sorento naudotus automobilius. Ypač trečią jo kartą. Erdvus septynvietis interjeras, puikiai atitinka daug keliaujančios šeimos poreikius, o standartinė keturių varančiųjų ratų sistema suteikia daugiau užtikrintumo. Vienintelis siūlomas variklis - dyzelinis, kuris suteikia daugiau galios, ekonomiškumo tolimesnėms kelionėms.

 

Audi Q7

 

Audi Q7 priskiriamas prie visureigių, kurie tikrai turi ką pasiūlyti savo vairuotojui ir keleiviams. Naudoti Audi Q7 turi tris sėdynių eiles, kurios komfortiškai talpina 7 suaugusius. Jis išties galingas ir manevringas, be to turintis galingiausią dyzelinį variklį rinkoje. O su sportiniu režimu jis tarsi atgyja! Puiki garso izoliacija ir neįtikėtinai puiki garso aparatūra salone.

 

Skoda Kodiaq

 

Skoda Kodiaq buvo pristatytas 2017 metais ir nuo to laiko yra vienas populiariausių didelių visureigių rinkoje. Gal nėra pats įmantriausias visureigis, bet jame yra viskas, ko reikia. Tvirtas, manevringas, puikiai valdomas ir ypač kokybiškas. Ypač minkšta ir komfortiška pakaba suteikia dar daugiau vairavimo malonumo. Galingi, plataus spektro benzininiai ir dyzeliniai varikliai užtikrina dar daugiau pasitikėjimo kiekvienam vairuotojui.


Rinkoje tikrai itin platus naudotų Skoda Kodiaq pasirinkimas, todėl juos galite įsigyti už itin patrauklią kainą su gausia komplektacija. Jei rinksitės benzininę jo versiją - kaina bus dar geresnė, tačiau eksploatacinės išlaidos gali šiek tiek pakilti. Jie gausūs technologinių sprendimų, praktiški, smagiai vairuojami ir yra tikrai patikimi naudoti visureigiai.

 

SEAT Terraco

 

Naudoti SEAT Terraco visureigiai, kurių gamybos pagrindai labai artimi Skoda Kodiaq. SEAT Terraco yra sportiškas savo dizainu ir našumu automobilis. Jei norite jo daugiau, rinkitės su dyzeliniu varikliu. Kuo tikrai gali pasigirti - minkštu važiavimu ir užtikrintumu posūkiuose.

 

Peugeot 5008

 

Tai vienas universaliausių bei ekonomiškiausių naudotų didelių visureigių rinkoje. Jo kėbulas yra lengvesnis nei daugelio konkurentų. Pilnas patogumą ir saugumą užtikrinančių funkcijų: salone jutiklinis ekranas, dar vienas prie vairo - skaitmeninis. Ypač komfortiškas naudotas automobilis šeimai.

 

Hyundai Santa Fe

 

Praėjus dešimtmečiui nuo jo pirmosios laidos - jis vis dar atrodo šiuolaikiškai ir stilingai, o salonas išplanuotas sumaniai ir patogiai. Veržlūs varikliai, o dauguma naudotų modelių turi keturių varančiųjų ratų sistemą. Hyundai Santa Fe užtikrina lengvą ir patogų kasdienį gyvenimą. Automobilis tapo labai sėkmingu Hyundai kūriniu ir yra vertinamas savininkų dėl komforto, puikaus valdymo posūkiuose, gausios įrangos, puikaus kainos ir kokybės santykio.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.