Geriausi pikapai

Dažniausiai pikapus vairuotojai renkasi tada, kai ieško patikimo automobilio, kuris nekeltų rūpesčių bekelėse ir jais būtų galima gabenti didelių, nestandartinių gabaritų krovinius. Pateikiame mūsų nuomone geriausius ir praktiškiausius modelius, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje.


Šiuolaikiniai pikapai nuėjo ilgą kelią nuo savo pirminės, primityviausios/pradinės funkcijos - darbinis automobilis, kuris neturi būti patogus, bet funkcionalus krovinių pervežimui. Šiuo metu jie praktiškai nesiskiria nuo patikimų, net prabangesnės klasės, šeimai skirtų visureigių. Salone randamas aukštos klasės medžiagomis padengtas interjeras, užtikrinamas sklandus važiavimas bei visi patogumai ir technologijų naujovės, kurių galima tikėtis iš naujo automobilio. Šiais laikais pikapai yra universalesni ir komfortiškesni, modernūs ir galintys pasiūlyti didelę erdvę nestandartinių gabaritų kroviniams.


Pastarąjį dešimtmetį automobilių gamintojai turėjo pagrindo manyti, kad pikapų paklausa kils ir pardavimai bus didesni. Manyta, kad dėl jų patogumo ir patikimumo vairuotojai vis dažniau rinksis juos kasdienai. Drąsūs spėjimai nepasiteisino ir tokie pikapų modeliai kaip Mercedes Benz X-Class, Nissan Navara bei Mitsubishi L200 atėjo į rinką su didelėmis viltimis, deja taip pat greitai ir išnyko.


Bet jei jie nepasiteisino masinėje rinkoje, negalima sakyti, kad nerado savo nišos ir savo vairuotojų. Kai kas iki šiol ypač vertina jų privalumus, mielu noru renkasi darbui ar patogiam gyvenimo būdui, daugiausiai užmiestyje.


Jei ieškote mažai naudoto pikapo, puikių variantų tikrai yra ir mes juos aptarsime.

 

Ford Ranger pikapas

 

Pastaruosius 5 metus Europos rinkoje karaliauja Ford Ranger pikapas. Jei ankstesnėse šio modelio versijose pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tik praktiškumui ir patogumui, naujausiuose jo leidimuose daug dėmesio skiriama išvaizdai, komfortui, kokybei, erdvei bei technologijoms. Dauguma modelių turi belaidį išmaniojo telefono įkrovimą, 360 laipsnių kamerų sistemą, prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, matricinius priekinius Led žibintus ir net aplinkos apšvietimą. Dabar Ford Ranger pikapas yra tiek pat stilingas, kiek ir funkcionalus darbo reikmėms. Double Cab versija pritaikyta ne tik verslui, kuris dažniausiai ieško galingo automobilio, bet puikiai atliepia ir šeimos poreikius tolimose išvykose.


Patikimas, daug dėmesio gamintojas skiria jo ilgaamžiškumui. Sukurtas taip, kad būtų nepakeičiamas bekelėje, gali vilkti iki 3500kg. Dauguma jo versijų atitinka vienos tonos naudingosios apkrovos reikalavimus, kurių reikia, kad pikapas būtų laikomas lengvąja komercine transporto priemone.
Siūlomi vienos arba dviejų kabinų kėbulai, taip pat platus keturių durų modelio apdailos lygių asortimentas, pradedant darbui orientuotais XL modeliais ir baigiant išskirtine Raptor versija.


Rekomenduojame ypatingą dėmesį atkreipti į Wildtrak versiją, kurioje rasite praktiškai daugiau, nei galima įsivaizduoti pikape - masyvus jutiklinis ekranas, odiniai apmušalai, daugybė vairuotojo saugos priemonių ir Soft Ride pakaba, kuri užtikrins dar didesnį komfortą.


Dauguma modelių versijų derinama su Ford gamintojo taip mėgstamu EcoBlue dyzeliniu varikliu.

 

Volkswagen Amarok pikapas

 

Volkswagen Amarok pikapas galbūt turi siauresnį modelių asortimentą, jo kaina aukštesnė, nei kitų rinkoje esančių pikapų ir jis negali gabenti vienos tonos naudingosios apkrovos. Kita vertus negali paneigti, kad naujausias Amarok yra stilingas, traukiantis vairuotojų dėmesį ir yra ypač praktiškas pikapas.

Pažvelgus į jo saloną, neabejotinai rasime prabangiems automobiliams būdingas detales - odiniai, metalinėmis detalėmis dekoruoti apmušalai, jutiklinis ekranas su programine įranga ir šiuolaikine grafika. Dauguma modelių turi belaidį išmaniojo telefono įkrovimą, 360 laipsnių kamerų sistemą, prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, matricinius priekinius Led žibintus ir net aplinkos apšvietimą.


Patogios vietos visiems, juo keliaujantiems bei itin talpi bagažinė įvairaus tipo kroviniams.


Kaip ir Ford pikapas, Amarok dažniausiai sutinkamas su dyzeliniu varikliu, o visi modeliai, išskyrus bazinį, aprūpinti Ford gaminama 10 greičių automatine pavarų dėže.

 

Toyota Hilux pikapas

 

Keliuose debiutavęs 1968 metais, šis Toyota pikapas yra laikomas ikoniniu. Apipintas legendomis, daugelio vadinamas „Nenugalimu“ arba „Nesunaikinamu“ pikapu, kuriuo gali pasitikėti važiuodamas bet kuriame pasaulio kampelyje.


Naujausias Toyota Hilux pikapas yra didesnis nei anksčiau, talpesnis jo krovinių skyrius. Galingi dyzeliniai varikliai ir iki 3500kg vilkimo galia.
Viduje jis taip pat gerokai patobulintas. Dingo, atrodytų trapūs ir šiek tiek pasenusį stilių primenantys automobilio valdymo įrankiai, o dabartinis prietaisų skydelis atrodo kaip iš vieno Toyota lengvųjų automobilių.


Jo gamyboje panaudota nemažai tvirto plastiko, kuris būdingas pikapams ir daugeliu atžvilgių primena nebegaminamą Nissan Navara. Invincible modelis turi puikią komplektaciją, kurioje informacinis ir pramogų ekranas su Dab radiju ir Bluetooth sistema, pastovaus greičio palaikymo kontrolė, klimato kontrolė, beraktis užvedimas, o Invincible X - gali pasigirti unikaliai atrodančia priekine automobilio dalimi.


Hilux ypač smagu vairuoti, pasižymi tiksliu valdymu.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.