Geriausi sportiniai automobiliai

Šiuolaikinis sportinis automobilis turi būti galingesnis ir tobulesnis nei bet kada anksčiau. Šiandienos pirkėjai vis dar nori visų įspūdžių, kuriuos suteikia didelio našumo automobilis, tačiau tik nedaugelis nori eiti į kompromisus dėl erdvės, komforto ir netgi efektyvumo.

 

Laimei, yra daug keturviečių sportinių automobilių su papildomomis vietomis keleiviams salone ir bagažui gale. Dviviečius sportinius automobilius galima įsigyti už pakankamai patrauklią kainą, tuo tarpu papildomos keleivių sėdynės bei vieta bagažui šiek tiek kilsteli jų vertę.

 

Kai kurie sportiniai automobiliai Lietuvoje, mūsų rekomendacijų sąraše pasižymi puikiu našumu, patogumu ir galimybe įveikti didelius atstumus bei pasiekiantys didelį greitį. Kiti, be visų šių savybių, yra ypač galingi, stilingi išore bei vidumi.

 

Užkietėję sportinių automobilių gerbėjai vis dar turi daug pasirinkimų, net jei tikisi turėti keturias keleivių vietas ir erdvės bagažui. BMW M2 Competition yra kompaktiškas kupė su patogia bagažine ir pakankamai didelėmis galinėmis sėdynėmis, kad galėtų komfortiškai talpinti 4 suaugusius, ir tuo pačiu išlieka įspūdingu ir vertu dėmesio sportiniu automobiliu.

 

Net ir ekologiškų sportinių automobilių gerbėjas turi iš ko rinktis: Porsche Taycan yra pirmasis gamintojo žingsnis į visiškai elektrinių sportinių automobilių pasaulį. Modelis sujungia neįtikėtiną pagreitį ir dinamiškumą su komfortišku važiavimu. Keturios sėdynės, pakankama bagažo erdvė ir didelis nuvažiuojamas atstumas elektra. Pradinė jo kaina galbūt nėra pati mažiausia rinkoje, bet jis tikrai vertas sportinių automobilių mėgėjų dėmesio.

 

Nepaisant nuolat didėjančio visureigių populiarumo, sportinis automobilis visada ras savo vairuotoją – aštri išvaizda, jaudulį keliantis vairavimas ir lenktynių trasą primenantis važiavimas niekada neišeis iš mados.

 

Porsche 911

 

Praktiškų sportinių automobilių pradininkas Porsche 911 ir toliau nustato standartą, kurį turi atitikti visi kiti modeliai, tačiau kiekviena interpretacija pagerina galios ir našumo derinį. Naujausios kartos 992 siūlo platų variklių, greičių dėžių ir pavarų asortimentą, tačiau net ir bazinis Carrera modelis lengvai pasiekia didelį našumą, o efektyvus standartiškas variklis leidžia pasiekti dar daugiau. Carrera S turi pasirenkamą dvigubos sankabos automatinę pavarų dėžę, kuri garantuoja didelį našumą važiuojant piko valandomis. Galinės sėdynės labiau tinkamos vaikams, o bagažinės tūris nėra ypač didelis, bet atsižvelgiant į gana kompaktiškus išorinius matmenis, 911 ir toliau yra laikomas sportiniu automobiliu, kuris tinkamas visiems gyvenimo atvejams.

 

Lexus LC

 

Jei ieškote sportinio automobilio – Lexus tikriausiai nebus pirmas į galvą šovęs prekės ženklas. Neapsigaukite. Japonų gamintojai tikrai turi ką pasiūlyti – tai Lexus LC kupė, kurį smagu vairuoti, neprarandant prabangos ir komforto pojūčio. Įspūdingos išvaizdos ir aukštos kokybės interjero derinys. Rekomenduojame rinktis Lexus LC hibridinį variantą, kuris nenuvils greičio mėgėjų.

 

Audi TT RS

 

Audi TT turi praktiško sportinio automobilio reputaciją, tačiau didelio našumo RS versija kartais nepelnytai nepastebima. Šis modelis įspūdį palieka savo sklandžiu penkių cilindrų variklio darbu, išvystomu greičiu, bei fenomenalia keturių varančiųjų ratų sistema quattro ir S tronic pavarų dėže. Jos padeda automobiliui dar greičiau pajudėti iš vietos nei buvote įpratę. Galintis pasigirti ypatingu našumu, palieka malonaus vairavimo patirtį. Turi visus, Audi gamintojui būdingus privalumus – pilnas technologinių naujovių bei aukšto lygio apdailos detalių. Galinės sėdynės labiau tinkamos vaikams ar mažesnio ūgio keleiviams, tačiau bagažinė talpi, be to ją galima išplėsti nulenkus galines sėdynes.

 

Ford Mustang

 

Ford Mustang visada buvo vienas patraukliausių variantų tiems, kurie ieško sportinio automobilio. Demonstruoja puikias eksploatacines savybes, turi stilingą išorės dizainą bei palyginti nedideles sąnaudas. Jo stilinga išvaizda, be jokios abejonės, yra viena labiausiai vairuotojus traukiančių ypatybių. 8 cilindrų variklis suteikia tikrąjį malonumą vairuoti Mustang. Dvigubos galinės sėdynės tikriausiai labiau tinkamos vaikams, bet bagažinės erdvė daugiau nei pakankama.

 

BMW M240i

 

Kol entuziastai kantriai laukė BMW M2, visiškai naujas BMW M240i tapo puikiu vairuotojų pasirinkimu. Keturiais ratais varomas kupė skleidžia melodingą riaumojimą, kuriuo keturių cilindrų konkurentai negali prilygti. BMW xDrive sistema yra gerai įvertinta, patikslinanti valdymą, pagerinanti sukibimą slidžiomis sąlygomis ir neatimanti važiuoklės ištvermės ar žaismingumo. Aštuonių greičių automatinė pavarų dėžė taip pat maksimaliai išnaudoja mažą variklio sukimo momentą, todėl M240i puikiai tiks ir kasdienėms kelionėms.

 

Porsche Taycan

 

Neįtikėtina Porsche sportinių automobilių pasiūla nebūtų tokia plati, be galingų variklių, kurie atsirado juose. Pirmasis visiškai elektrinis Porsche taip pat turi didelių privalumų. Taycan yra automobilis, pasižymintis valdymo tikslumu ir našumu, kurio tikimasi iš didesnio Porsche sedano.  Turi visus pilno EV privalumus, įskaitant itin greito įkrovimo parinktį. Taycan salone - patogios galinės sėdynės bei erdvi bagažinė, taip pat papildoma daiktadėžė automobilio priekyje. 

 

Mercedes AMG GT

 

Sukurtas remiantis E klasės platforma, kurios konstrukcijoje pridėtas anglies pluošto ir aliuminio derinys, siekiant standumo ir lengvumo. 8 cilindrų variklis, keturių varančiųjų ratų pavaros sistema 4MATIC užtikrina nepaprastai malonią ir didelį įspūdį suteikiančią vairavimo patirtį. Prabangus sportinis automobilis, kurio gale papildomos keleivių vietos bei talpi bagažinė visų keleivių daiktams.

 

Kia Stinger GT-S

 

Iki šiol Kia modeliai rinkoje buvo populiarūs dėl gaminamų hečbekų, bet viskas pasikeitė, kai pasirodė sportiškasis Stinger. Akį traukiantis, keturių durų kupė automobilis su keturių cilindrų varikliu, ar galingesniais, šešių cilindrų varikliais užtikrinančiais didelį našumą. Stinger yra vienas patogiausių sportinių automobilių, kuriame yra 5 keleivių vietos, bei talpi bagažinė, kurią galima padidinti nulenkus galines sėdynes.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.