Geriausias automobilis pradedančiajam vairuotojui

Mokymasis vairuoti – tikriausiai viena įdomiausių, o kartu ir daug streso keliančių patirčių, kurias kada patirsite. Išlaikius vairavimo egzaminą, tikroji kelionė prasideda. Tik kokį automobilį pasirinkti? Geriausia tokį, kuris nesukels papildomų rūpesčių: kurį lengva vairuoti, parkuoti, jo pradinė kaina nebūtų didelė.


Pateikiame 10 pradedančiųjų vairuotojų dėmesio vertų automobilių, kurie yra nedideli, manevringi, lengvai valdomi bei rinkoje sutinkami už prieinamą kainą.


Volkswagen Up


Volkswagen Up – praktiškai idealus pirmojo automobilio pasirinkimas. Nedidelis, patogus, stabilus kelyje ir garantuojantis sklandų valdymą. Sukurtas kelionėms mieste, bet pakankamai galingas, kad leistų be rūpesčių važiuoti greitkeliu. Naujųjų vairuotojų dėmesį atkreips ir patraukli jo pradinė kaina. Nors turi ir elektrinę modelio versiją, nedidelis benzininis variklis yra pakankamai taupus ir ekologiškas vairavimo sprendimas.


Ford Fiesta


Nesvarbu ar vairuojate kelias dienas ar jau visus metus – Ford Fiesta ne vienai vairuotojų kartai įrodė, kad yra puikus ir universalus automobilis pradedančiajam. Smagus vairuoti, praktiškas parkuojantis, patikimas ir kainos prasme prieinamas daugumai. Septintos kartos Ford Fiesta, kuris buvo gaminamas iki 2018 metų – turi vieną geriausių kainos, kokybės ir modernių technologijų derinį. Juose gausu apdailos lygių bei įvairių benzininių bei dyzelinių variklių pasirinkimų.


Skoda Fabia


Tai dar vienas mažas automobilis pradedantiesiems. Dažnai lyginamas su Volkswagen Polo, bet rinkoje sutinkamas už mažesnę kainą. Tai antras visų laikų geriausiai parduodamas Skoda automobilis. Ir ne veltui, daugybė vairuotojų įvertino jo praktiškumą, patikimumą ir rafinuotumą. Galimi benzininių ir dyzelinių variklių modeliai.


Toyota Aygo/Citroen C1/Peugeot 108


Nors tai skirtingų gamintojų automobiliai – iš esmės jie yra praktiškai vienas ir tas pats automobilis, skiriasi tik jų išorė. Visi trys automobiliai yra puikus pasirinkimas pirmosioms kelionėms, nes yra nepretenzingi, kompaktiški, neperkrauti detalėmis, nereikalaujantys didelių eksploatacijos kaštų bei užtikrinantys saugumą.


Kia Picanto


Ekonomiškas, patikimas, dinamiškas ir praktiškas automobilis pradedančiajam vairuotojui. Kia Picanto 1 (bazinės komplektacijos) apdailoje yra elektriniai priekiniai langai, nuotolinis centrinis užraktas, dviejų garsiakalbių stereo sistema. Rekomenduojame rinktis Kia Picato 2, nes tai suteikia 14 colių lydinio ratus, elektra šildomus ir reguliuojamus šoninius veidrodėlius, oro kondicionierių, elektrinius galinius langus, Bluetooth ir keturių garsiakalbių garso sistemą. Rekomenduojame rinktis naujesnius modelius, kuriuose daugiau saugumą užtikrinančių technologijų.


Renaul Zoe


Tai mažas elektromobilis su įspūdingomis savybėmis. Galbūt nepasižymintis didele erdve salono viduje ir nėra pritaikytas ilgoms šeimos kelionėms, bet vairuotojui tikrai turi ką pasiūlyti: pradedant patrauklia jo pradine kaina, daugybe naujausių technologijų, baigiant įspūdingu, tik elektros pagalba nuvažiuojamu atstumu. Dažnai galimybėmis šis automobilis lyginamas su Peugeot e-208. Žvelgiant į automobilio išvaizdą, atrodo, kad metai bėga, o jis nesikeičia. Iš dalies tai tiesa - jo eksterjeras tobulintas labai minimaliai, tačiau pagrindinis gamintojų dėmesys yra nukreiptas į Renault Zoe elektromobilio technologinius atnaujinimus.


Opel Corsa


Tikriausiai vienas draugiškiausių automobilių pradedantiems vairuoti ir vienas populiariausių automobilių, kurį renkasi vairavimo mokyklos. Opel Corsa dažnai lyginamas su Ford Fiesta dėl praktiškumo ir panašios automobilių kokybės. Dydžiu ir technologijų gausa tai optimalus variantas pirmoms kelionėms. Net ir standartinėje komplektacijoje daugybė komfortą ir saugumą užtikrinančių funkcijų.


Toyota Yaris hibridas


Toyota Yaris hibridas - tikslus posūkiuose, ypač manevringas, kompaktiškas miesto automobilis. Efektyvus modelis daug laiko praleidžiant miesto gatvėse. Toyota gamintojo hibridiniai varikliai pasižymi patikimumu, yra vieni pažangiausių šių dienų automobilių pasaulyje. Toyota Yaris hibridas turi vienas kitą puikiai papildančius variklius - elektrinį ir benzininį. Nepriekaištingas savo dinamika, taupus ir ypač tylus savaime įsikraunantis automobilis.


Fiat 500


Retro stiliaus automobilis su unikaliu charakteriu. Nedidelis, manevringas, patogus, smagus vairuoti ir visada pakeliantis nuotaiką. Puikus pasirinkimas trumpoms kelionėms ar kasdieniams pasivažinėjimams mieste. Prieš šešiasdešimt metų FIAT 500 buvo išleistas Torine, Italijoje. Šiandien jis tebėra vienas populiariausių automobilių pasaulyje, garsėjantis išskirtiniu kompaktišku profiliu, ekonomiškomis kainomis ir degalų efektyvumu.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.