Įkraunami hibridiniai automobiliai, kurie verti jūsų dėmesio

Nors Lietuvos gatvėse sparčiai populiarėja elektromobiliai - ne visi vairuotojai išdrįsta iš karto pereiti prie visiškai elektrinės transporto priemonės. Įkraunami hibridiniai automobiliai (PHEV) yra puikus, pereinamasis sprendimas, kad galėtumėte nuspręsti, ar tai ir jums patrauklus ir gyvenimo būdą keičiantis transporto variantas. Rekomenduojame Jums hibridinius automobilius ir tikimės, kad tai padės greičiau išsirinkti savąjį variantą.


Daugelis automobilių gamintojų išties sparčiai gamina ir tobulina savo hibridinius modelius, todėl išsirinkti sau tinkamą hibridą kartais tampa tikru įššūkiu ir daug laiko reikalaujančiu darbu. Įkraunami hibridiniai automobiliai turi gausią pasiūlą - nuo mažesne kaina vairuotojus viliojančių kompaktiškų, iki didesnių, šeimos poreikiams ir ilgoms kelionėms skirtų didesnių hečbekų, prabangesnių visureigių bei universalų.


Įkraunami hibridiniai automobiliai veikia taip pat, kaip įprasti hibridai, tik akumuliatorių turėsite įkrauti namuose, prie namų ar darbo tam specialiai įrengtoje stotelėje arba kelyje esančiose viešose įkrovimo stotelėse. Jei kelionėje atsitinka taip, kad baterija išsikrauna - kaip ir įprastame hibride, toliau kelionę padės tęsti vidaus degimo variklis.


Turintys didesnius akumuliatorių blokus, įkraunami hibridiniai automobiliai vien elektros pagalba gali nuvažiuoti daugiau, nei įprasti hibridiniai automobiliai. Tai praktiškai idealus pasirinkimas vairuotojams, kurie didžiąją laiko dalį leidžia mieste ir jo ribose.

 

Ford Kuga PHEV

 

Europoje Ford Kuga PHEV jau du metus iš eilės yra perkamiausi įkraunami hibridai, o Lietuvoje taip mėgstami šeimų, kad yra išrinkti ir kaip metų šeimos automobiliai. Šeimos visureigis, kuris ne tik savo praktiškumu džiugins kiekvienoje kelionėje, bet dar maloniai stebins mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Ford Kuga PHEV sukurtas smagiam, nepretenzingam kasdieniam vairavimui. Savyje išlaikantis Ford gamintojo taip mėgstamą sportiškumą, Ford Kuga PHEV puikiai laviruoja posūkiuose, o kartu drąsiai susidoroja su kelio nelygumais, nepalikdamas kieto, grubaus važiavimo patirties. Ford Kuga PHEV, galbūt, negali pasigirti didele bagažinės talpa savo klasėje, bet salone yra daugybė daiktadėžių ir papildomų, komfortą užtikrinančių detalių - puodelių laikikliai, atskira pirštinių dėtuvė, vieta mobiliajam telefonui. Keleivių durelėse išskirtinai didelės dėtuvės, kuriose laisvai tilps ir vandens buteliai.

 

Lexus NX 450h+

 

Šis įkraunamas hibridas labai dažnai techninėmis specifikacijomis lyginamas su Toyota RAV4 PHEV, bet išsiskiria išskirtine, Lexus gamintojui būdinga prabanga ir aukščiausia interjero kokybe. Išskirtinis, elegantiškas salonas ir abejingų nepaliekanti informacinė ir pramogų sistema, suteikia Lexus NX 450h+ dar daugiau komforto ir malonių privalumų. Greitai įsibėgėjantis ir pasiekiantis įspūdingą galią. Kai visiškai išsikrauna baterija, Lexus NX 450h+ išlieka vistiek gerokai ekonomiškesnis, nei kiti panašūs įkraunami hibridiniai automobiliai.

 

Range Rover Sport

 

Range Rover Sport - kai norite hibridinio automobilio, bet nereikia jokių kompromisų dėl galios, dinamikos ar našumo. Populiarus ir dažnai ieškomas automobilis dėl išskirtinio komforto, modernios prabangos ir ekologiško važiavimo. Range Rover Sport demonstruoja išskirtines dinamines galimybes, susidūrus su sudėtingesnėmis kelionės sąlygomis. Stebėtinai efektyvus bekelėje, o pneumatinė pakaba užtikrina stabilumą.

 

BMW 545e xDrive

 

Įspūdingas įkraunamas hibridas, kokybiškai subalansuotas, itin manevringas sedanas su kruopščiai sureguliuota amortizacija. BMW 545e xDrive stilingas ir išskirtinis savo išorės dizainu, bei vairuotojo pagalbos technologijomis. Salone didelis pagrindinis informacinis pramogų ekranas, pasižymi ypač kokybiška grafika ir integruotomis Apple CarPlay ir Android Auto sistemomis. Smagesnei ir žaismingesnei kelionei žavesio suteikia integruotas asmeninis balso asistentas, kuris leidžia balsu valdyti klimato kontrolę ar reguliuoti radijo stotis.

 

Skoda Octavia IV

 

Jei anksčiau Skoda Octavia įsivaizdavote labiau kaip praktišką, darbinį automobilį ir nesitikėjote didesnių naudų, teks smarkiai pakeisti nuomonę apie šį įkraunamą modelį. Skoda Octavia IV įkraunamas hibridas išties ir džiugina ir stebina visomis prasmėmis. Visų pirma, užtikrina taupesnį važiavimą su mažesniu degalų suvartojimu ir CO2 išmetimu į aplinką. Visų antra, ir ne ką mažiau svarbu - jis išties įgavo daugiau komforto, prabangos pojūčio salone ir daugybę technologinių naujovių, kurios kelionei priduoda daugiau įspūdžių.

 

Kia Sportage PHEV

 

Kia Sportage PHEV - įspūdį paliekantys įkraunami hibridai, kuriuose įdiegtos visos naujausios Kia technologijos. Išties puikus kokybės ir kainos derinys bei užtikrintai ekonomiškas važiavimas. Net ir standartinėje komplektacijoje gausu atrodytų visko, ko galima tikėtis iš šiuolaikinio modernaus automobilio. Komfortiškas salonas visiems juo keliaujantiems ir itin talpi bagažinė patiks ieškantiems automobilio šeimai.

 

BMW 330e

 

3 serijos BMW yra populiarus pasirinkimas šeimos ir verslui skirtų automobilių vairuotojams, o įkraunama hibridinė jų versija vilioja šias pirkėjų kategorijas dar labiau. BMW 330e įkraunami hibridai ypač džiugina verslo klientus mažomis eksploatacinėmis išlaidomis, o išmetamųjų teršalų kiekis yra ypač nedidelis. Džiugina BMW gamintojui būdingas prabangus ir kokybiškas salono įrengimas, intuityvi xDrive sistema, kuri paverčia jūsų kelionę dar smagesne ir komfortiškesne.

 

Mercedes C 300 e

 

Kai rinkoje pasirodė Mercedes C 300 e, gamintojas pažadėjo benzininio variklio našumą su dyzelinio variklio degalų ekonomiškumu bei ilgus atstumus, nuvažiuojamus vien elektra. Ir nemelavo. Palyginus su ankstesnės C klasės įkraunamu hibridu, oficialus elektrinis važiavimo nuotolis padidėjo daugiau nei dvigubai. Jei turite galimybę šį modelį įkrauti namuose - galite tikėtis vien elektra varomo diapozino, kurio greičiausiai pakaks įprastoms kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal.

 

Ar verta įsigyti įkraunamą hibridą?

 

Įkraunami hibridiniai automobiliai išties populiarus šių dienų pasirinkimas, kuris tarsi padeda apjungti dviejų skirtingų automobilių tipų teikiamus privalumus. Mieste, kai nuvažiuojami kilometrai nėra dideli, galite važiuoti pasitelkę tik elektros pavarą, o siekdami įveikti didesnius atstumus ar pakelėje neturėdami galimybės įkrauti baterijos - hibridinė pavara leis naudotis vidinio degimo varikliu.


Įkraunamų hibridų privalumai - universalumas, mažiau kainuojanti eksploatacija, optimalus baterijos įkrovimo laikas.


Universalumas. Dauguma šiuo metu parduodamų įkraunamų hibridų yra ypač technologiškai pažengę, turintys dideles baterijas ir leidžia vien elektra įveikti atstumus, kurių pilnai užteks kasdienėms kelionėms darbas - namai. Dar geriau, jei turite galimybę bateriją įkrauti tiek prie namų, tiek prie darbo esančiose stotelėse - turėsite praktiškai visiškai elektrinį modelį. O jei visgi baterija išsikraus, automobilio režimas automatiškai persijungs į vidaus degimo variklį.


Mažiau kainuojanti eksploatacija. Jeigu sąžiningai stebėsite savo įkraunamo hibrido bateriją ir visada ją įkrausite laiku - kiekvieną mėnesį itin ženkliai sumažinsite savo kuro išlaidas. Net ir naudodami hibridinę pavarą, kai prireikia pasinaudoti vidaus degimo varikliu, vidutinės kuro sąnaudos gali sumažėti iki 30%, nei vairuojant įprastą, tik vidaus degimo variklį naudojantį modelį.


Optimalus baterijos įkrovimo laikas. Iš tinklo įkraunamų hibridų baterijos nebūna tokios didelės, palyginus su visiškai elektriniais automobilių modeliais, todėl jų įkrovimas neužtrunka.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.