Itališki automobiliai: kartu modernūs ir klasikiniai

Yra priežastis, kodėl klasikiniai itališki automobiliai paprastai yra tokie įdomūs ir saviti. Dažnai sakoma, kad jokios kitos šalies automobilių gamintojai negali sukurti kažko panašaus, tokio išskirtinio kaip italai. Nuo didelio našumo hečbekų iki tiksliai valdomų sportinių modelių - Italija gali išpildyti visų vairuotojų svajones. Automobiliai, kuriuos kūrė tokie garsūs vardai kaip Giugiaro, Pininfarina ir Bangle, o norint juos įsigyti, jums visai nereikia dalyvauti aukcione. Galbūt šie modeliai pareikalaus daugiau dėmesio ar žinių, bet visi jie tikrai to verti. Itališki automobiliai - tai stilius, klasika ir modernumas viename.

 

Alfa Romeo 159

 

Jei ieškote itališko automobilio už prieinamą kainą - būtinai atkreipkite dėmesį į Alfa Romeo 159. Neabejotinai puikus kainos ir kokybės santykis. Galima rinktis iš energingų, keturių cilindrų benzininių arba taupių dyzelinių variklių. Alfa Romeo 159 garantuoja smagų vairavimą, pasižymi tiksliu valdymu bei rafinuotumu. Dar geriau yra tai, kad nerūdija, kaip senesni Alfa Romeo modeliai.

 

Alfa Romeo Spider

 

Originalusis septintojo dešimtmečio Alfa Spider yra vienas geidžiamiausių klasikinių automobilių pasaulyje, tačiau 9 - ojo dešimtmečio jo įpėdinis yra galingesnis ir gerokai pigesnis. Dėl savo išskirtinio profilio, keturių priekinių žibintų išdėstymo ir visame plotyje esančių galinių žibintų - dvivietis Alfa Romeo Spider ir šiandien atrodo aktualus ir stilingas, lygiai taip, kaip 1995 metais, kai jis debiutavo. Išskirtinai smagus vairavimas, tikslus valdymas ir puikių variklių asortimentas.

 

Fiat Coupe

 

Dešimtajame dešimtmetyje Fiat žengė toliau, o pasitikėjimas niekur nebuvo toks akivaizdus, kaip gaminant Coupe. Sukurtas amerikiečio Chris Bangle, šiandien Fiat Coupe vis dar vienas geidžiamiausių itališkų automobilių kaip ir 1994 metais. Dėl nupjautų ratų arkų ir kupolinių priekinių žibintų lešių, jo nesupainiosi su jokiu kitu automobiliu. Galima rinktis iš keturių ar penkių cilindrų benzininių variklių, o priekiniais ratais varoma važiuoklė užtikrina aštrų valdymą. Automobilis, kuris gali suteikti geriausias vairavimo patirtis, turint nedidelį biudžetą.

 

Fiat Multipla

 

Italų automobiliai Fiat Multipla - išskirtiniai ne tik savo išore, bet ir vidumi. Interjere gausu stilingų detalių. Trijų eilių priekinės sėdynės suteikia vietos šešiems keleiviams, o dideli langai užtikrina puikų matomumą bei šviesią erdvę. Klasikinis itališkas šeimos automobilis, kurį smagu vairuoti ir lengva valdyti posūkiuose.

 

Maserati Quattroporte

 

Ką gausite sumaišę itališką stilių, limuzinams būdingą prabangą ir Ferrari V8? Atsakymas - penktos kartos Maserati Quattroporte. Vienas charizmatiškiausių ir stilingiausių itališkų sedanų, kuriuos galite įsigyti. Pininfarina kurtas Maserati dizainas ir šiandien atrodo puikiai, o atmosferinių variklių garsas verčia širdį plakti greičiau. Solidžiai atrodantis ir gana patogus, smagesnis nei galėjote įsivaizduoti, atsižvelgiant į didžiulius jo gabaritus.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.