Japoniški automobiliai: kartu modernūs ir klasikiniai

Pagalvokite apie japonų modernią klasiką ir tikriausiai turėsite viziją apie legendinius sportinius automobilius, tokius kaip Nissan Skyline GT-R, Mazda RX-7, Honda NSX ir Toyota Supra. Tiesą sakant, dabar galite įsigyti daugybę klasikinių japoniškų automobilių, kurie gali būti protinga investicija.


Japonai pasauliui sukūrė keletą fantastiškų automobilių, o daugelis charizmatiškų 1990-ųjų ir 2000-ųjų modelių šiais laikais atrodo labai patraukliai. Pateikiame japoniškų, modernios klasikos savybes atitinkančių automobilių, kurių vertė ateityje tikrai kils. Mitsubishi EVO VIII siūlo tam tikrą ralio prestižą – jis tikrai patrauks bet kurio ralio entuziasto širdį. Japoniška prabanga taip pat yra Lexus LS – automobilis, kuris dėl patikimumo ir komforto derinio patraukė Lexus į aukščiausios klasės automobilių rinką.

 

Honda Civic Type R

 

Įspūdingas vairavimas, praktiškumas, prieinama kaina ir patikimumas - tai Honda Civic Type R. Patrauklumo esmė – galingas variklis, smagus jos valdymas bei šešių greičių mechaninė pavarų dėžė, kuri yra viena patikimiausių rinkoje.

 

Lexus LS 400

 

Kai devintojo dešimtmečio pabaigoje Toyota nusprendė kovoti su Europos prabangių automobilių elitu, ji sukūrė neįtikėtiną Lexus LS 400. Jame yra tylus variklis, automobilis pasižymi minkštu važiavimu ir nepriekaištingai sukonstruotu interjeru. Savyje suderina naujausias technologijas su tradicine prabanga. Nors pirkėjams prireikė šiek tiek laiko atsikratyti ženklelio snobizmo, puikios konstrukcijos Lexus LS 400 padėjo pagrindą dabartinei prekės ženklo sėkmei.

 

Mazda 6 MPS

 

Mazda 6 MPS - protingas stilius slepia sportinio automobilio širdį. Varomas galingo variklio su turbokompresoriumi, greitas ir patikimas. Jis taip pat pasižymi tvirtumu ir našumu – elektroniniu būdu valdoma keturių varančiųjų ratų sistema, sujungianti neįtikėtiną judrumą ir pasitikėjimą keliantį sukibimą su kelio danga bet kokiomis oro sąlygomis. Vienintelė problema - jį rasti rinkoje, nes tai itin retas modelis.

 

Mazda MX-5

 

Pasaulyje geriausiai parduodamas rodsteris Mazda MX-5 yra vienas geriausių sportinių automobilių pirkėjams, ieškantiems automobilio už nedidelę kainą. Turi platų variklių pasirinkimą.

 

Mitsubishi Evo VIII

 

Pagalvokite apie Mitsubishi ir, be jokios abejonės, mintyse iškils vertas dėmesio ir efektyvus Outlander visureigis. Tačiau ne taip seniai šis prekės ženklas buvo labiau žinomas dėl savo jaudinančio, ralyje išauginto Lancer Evolution. Buvo pagaminta 10 superautomobilį naikinančio sedano versijų, tačiau būtent Mk8 modelis šiandien užtikrina geriausią greičio ir vertės derinį.


Turbokompresorinis variklis ir aukštųjų technologijų, keturių varančiųjų ratų sistema Lancer - paverčia jį žaibiškai greitu ir ypač įtraukiančiu. Rasti standartinį, nemodifikuotą modelį nebus lengva užduotis, bet jei tai pavyks, būsite apdovanoti vienu geriausių visų laikų plento lenktynininkų.

 

Nissan 350Z

 

Sunku patikėti, kad ta pati įmonė, atsakinga už kasdienišką Micra, taip pat sukūrė užburiantį Nissan 350Z. 2003 metais pristatytas drąsus Nissan kupė, sujungia koncepcinio automobilio išvaizdą su senosios mokyklos galinių ratų pavara. Tikslus vairavimas ir 6 greičių mechaninė pavarų dėžė džiugins kiekvieną vairuotoją. Nepaisant egzotiškų specifikacijų ir smagios vairavimo patirties, 350Z vis dar išlaiko Nissan pagrindines vertybes: yra patikimas ir ekonomiškas automobilis.

 

Suzuki Swift Sport

 

Jei negalite pasitempti iki Impreza, bet vis tiek norite ralyje sukurtos kopijos, ieškokite originalaus Suzuki Swift Sport. Sukurtas varžytis jaunių pasaulio ralio čempionate, japoniškas automobilis turi specialiai sureguliuotą, aukštų sūkių variklį ir pažemintą standesnę pakabą. Važiavimas juo gan triukšmingas lyg ralio trasoje, interjeras ankštokas, bet vairavimas išlieka tvirtas, užtikrintas ir jaudinantis. Puikus sukibimas su kelio danga, prie vairuotojo valdymo prisitaikęs automobilis.

 

Toyota GT86

 

Kol konkuruojantys gamintojai siekė vis didesnės galios ir dar geresnio sukibimo su kelio danga savo didelio našumo automobiliams, 2012 metais, Toyota ir Subaru nuėjo savo keliu, kurdami GT86 ir jo dvynį BRZ. Toyota GT86 sukurta taip, kad būtų smagu važiuoti bet kokiomis sąlygomis. Tai kompaktiškas kupė, kuris turi palyginus paprastą atmosferinį variklį, mechaninę pavarų dėžę, galinių ratų pavarą ir siauras padangas. Net ir esant vidutiniam greičiui, šie automobiliai kuria jaudinantį vairavimo malonumą, yra ekspresyvūs. Jie taip pat stebėtinai praktiški, patikimi ir ekonomiški.

 

Toyota Land Cruiser Amazon

 

Sakoma, kad niekas nesitęsia amžinai, bet tas, kuris sugalvojo šią frazę, akivaizdžiai niekada neturėjo Toyota Land Cruiser Amazon. Nesustabdomas, nepaisant kelio reljefų ir tvirtas, kad ir kokiame kelyje atsidurtumėte. Tiesa, verta paminėti, kad eksploatacijos išlaidos šiek tiek per didelės ir jo valdymas nėra lengvas dėl didelių gabaritų, bet jei norite prabangaus ir įspūdingo klasikinio visureigio - su juo jausitės drąsiai ir užtikrintai.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.