Kabrioletai: ką pasirinkti?

Tikriausiai mūsų klimato zonoje kabrioletas nėra pats optimaliausias automobilio pasirinkimas ir nepavyks ištisus metus važinėti atviru stogu, bet toks kėbulo tipas išlieka populiarus ir visada randantis savo vairuotoją. Jei trokštate malonaus, įspūdį paliekančio vairavimo atvirame ore - pasižvalgykite po mūsų siūlomą geriausių kabrioletų rinkoje sąrašą. Šių dienų kabrioletai siūlo tą patį komforto ir saugumo derinį, kaip ir bet kurio kito kėbulo tipo automobilis su stacionariu stogu, ypač kai turi metalinį sulankstomą stogą. Praktiškai visi žinomi automobilių gamintojai gali pasiūlyti kabrioletą, nesvarbu ar tai prabanga dvelkiantis itališkas Ferrari ar vokiškas, praktiškumu pasižymintis Volkswagen.


Kabrioletų pasirinkimas rinkoje stebinančiai platus, o mes patiekiame jums, mūsų nuomone geriausius.

 

MINI Convertible

 

Panašiai kaip ir jo brolis, hečbekas, MINI kabrioletas yra stilingas, kokybiškai sukonstruotas automobilis, kurį smagu vairuoti ir nebrangu eksploatuoti. Tai neabejotinai vienas geriausių universalių automobilių sulankstomu stogu ir daugelyje automobilių apdovanojimų yra gavęs metų kabrioleto laurus. Kaip ir jo brolis, jis toks pats veržlus, manevringas ir našus. Naudotų automobilių rinkoje MINI Convertible galite rasti su benzininiu ar visiškai elektriniu varikliu. Kiekviena variklio versija vienodai puikiai savyje suderina našumą ir efektyvumą.

 

Mazda MX-5

 

Mazda MX-5 modelį sėkmė lydi jau daugiau nei 30 metų. 2006 metais Mazda pristatė ir kabrioleto versiją su kietu stogu, susidedančiu iš trijų dalių. Tai šiek tiek padidino jo bendrą svorį, bet nesutrukdė tapti geriausiai parduodamu dviviečiu sportiniu automobiliu pasaulyje. Galiniai varomi ratai ir idealus 50:50 automobilio masės paskirstymas suteikia smagius pojūčius už vairo – tai kuo garsėja šis kabrioletas. Naudotų kabrioletų rinkoje jis ypač ieškomas ir geidžiamas, nes garantuoja sportinio stiliaus vairavimą ir visada galima rasti už prieinamą kainą.

 

Fiat 500 Convertible

 

Bėgant metams Fiat 500 tapo visiškai elektriniu miesto automobiliu, tačiau jis vis dar išlaiko daug originalaus modelio retro žavesio. Kita vertus, jei vertintume jį technologijų atžvilgiu - Fiat 500 smarkiai patobulėjęs. Turi 2 lygio automatinį vairavimą - tai reiškia, kad jis automatiškai reguliuoja pagreitį ir stabdymą, išlikdamas savo vairavimo trajektorijoje. Gausus patogumą ir komfortą užtikrinančių funkcijų.


Nors mažasis, visiškai elektrinis Fiat 500 Convertible labiau pritaikytas miesto gatvėms, jis tuo pačiu veržlus ir tylus greitkelyje. Greitasis įkrovimo būdas garantuoja, kad automobilis kelionei bus visiškai pasiruošęs jau po pusvalandžio.

 

Mercedes Benz E klasės kabrioletas

 

Naudotas E klasės Mercedes Benz automobilis nuleidžiamu stogu - vis dar yra vienas geriausių kabrioletų, kokius galite įsigyti. Viename gaunate ir išskirtinę prabangą ir galite mėgautis važiavimu gryname ore.


Daugeliu atžvilgiu E klasės Mercedes Benz kabrioletai yra lyginami su S klase, bet siūlo komfortą keturiems suaugusiems. Kokybiškai įrengtas interjeras, prabanga ir technologijų gausa unikali, kurią gali pasiūlyti tik Mercedes Benz gamintojas.

 

Porsche 718 Boxter

 

Naudotas Porsche 718 Boxter kabrioletas niekuo nenusileidžia savo broliui, stacionariu stogu. Atvirkščiai, prideda dar daugiau romantikos jūsų kelionėms atvirame ore. Net jų versijos, komplektuojamos su ne pačiais galingiausiais, Porsche sportiniams automobiliams būdingais varikliais - garantuoja nepamirštamą vairavimo patirtį. Rinkoje galima rasti su šešių greičių mechanine arba septynių greičių PDK automatine pavarų dėže ir abu variantai yra puikūs.


Patogios vietos dviems keleiviams ir tokiam modeliui įspūdingo dydžio bagažinė gale, bei papildoma erdvė daiktams priekyje.

 

Porsche 911 kabrioletas

 

Jei ieškote automobilio ne tik įspūdingoms kelionėms gryname ore, bet dar norite, kad jo valdymas būtų tikslus ir aštrus - naudotas Porsche 911 kabrioletas yra būtent tai, ko jums reikia. Dar viena ypač patraukli jo savybė - komfortas ir erdvė 4 suaugusiems. Apskritai Porsche 911 modelis yra vienas geriausiai vertinamų, vairuotojų dažniausiai pasirenkamų automobilių, siekiant turėti patikimą transporto priemonę, o jų gaminami kabrioletai garantuoja tą pačią, nepriekaištingą kokybę.

 

BMW Z4

 

BMW Z4 - tai Vokietijos gamintojo sėkmės ženklas. Išleidę į kelius jau trečiąją jo kartą kiekviename modelyje negaili šiuolaikiško stiliaus, efektyvių ir galingų variklių, kurie užtikrina nepriekaištingą našumą. Visos naudotų BMW Z4 kabrioletų versijos yra gausiai įrengtos - Live Cockpit informacijos ir pramogų sistema, dviejų zonų klimato kontrolė, pastovaus greičio palaikymo sistema ir Led priekiniai žibintai.

 

Audi TT Roadster

 

Audi TT jau tikriausiai pergyveno savo didžiosios šlovės metus, bet jo Roadster modelis vis dar traukia vairuotojų dėmesį nes yra puikiai sukonstruotas ir ypač stilingas. Audi TT Roadster gali pasigirti puikia važiuokle ir galinga variklių gama. Jei jums trūksta greičio - į našumą orientuoti Audi TTS ir TT RS variantai taip pat galimi kabrioleto modelyje ir jie nei kiek neatsilieka nuo Porsche 718 Boxter.

 

Ford Mustang kabrioletas

 

Daugiau nei 50 metų parduodamas Ford Mustang kabrioletas įgijo kultinį statusą kaip vienas garsiausių ir stilingiausių automobilių pasaulyje. Šio elegantiško, akį traukiančio ir garantuotą vairavimo malonumą užtikrinančio modelio populiarumas spėjame, dar ilgai neišblės. Jam lygūs galėtų būti 4 klasės BMW arba Audi A5 kabrioletai, bet Mustang siūlo daug geresnį kainos ir kokybės santykį. Juose ne tik gausi komplektacija, bet ir erdvesnė, komfortiškesnė kelionė.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.