Krovininis automobilis verslui ir asmeniniams poreikiams

Nesvarbu ar ieškote krovininio automobilio asmeninėms reikmėms, ar norite juo papildyti savo verslo autoparką - greičiausiai vienodai svarbūs bus tie patys dalykai: krovinių talpa, automobilio universalumas, konstrukcijos kokybė ir patikimumas. 

 

Šiuolaikiniai krovininiai automobiliai akivaizdžiai patobulėjo ne tik atlikdami savo pagrindinę - krovinių pervežimo funkciją. Dabar jie ne tokie triukšmingi, turi daugybę patogumą ir saugumą užtikrinančių funkcijų. Daugelis jų - visiškai elektriniai. 

 

Džiugina jų privalumai: įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema, aklosios zonos įspėjimas arba įspėjimas apie eismą jo gale - visa tai išties palengvina šių didesnių gabaritų modelių vairavimą. 

 

Peugeot Boxer

 

Peugeot Boxer kroviniams skirtas automobilis yra ypač populiarus pasirinkimas tų, kuriems reikia patikimos ir erdvios komercinės transporto priemonės. Tvirta, kokybiška automobilio konstrukcija, universalus dizainas, tinkantis įvairiems verslo poreikiams. Su Peugeot Boxer gausite ne tik daug vietos kroviniams, bet ir patogų vairavimą. Vienas didžiausių šio modelio pranašumų - net ir pradinio lygio komplektacija gausi savo įranga bei turtinga Peugeot gamintojui būdingų specifikacijų.

 

Renault Master

 

Renault Master gaminamas nuo 1980 metų ir visus šiuos metus buvo puikiai vertinamas krovininis automobilis. Universalus ir praktiškas, todėl yra puikus pasirinkimas įmonėms, kurios ieško patikimos ir erdvios transporto priemonės krovinių pervežimui. Renault Master turi įvairių kėbulo tipų - tikrai rasite iš ko pasirinkti, norėdami įsigyti tinkamiausią variantą savo verslo modeliui. Galima rinktis su priekinių arba galinių varančiųjų ratų sistema. Taip pat yra ir elektrinė jo versija - Renault Master ZE. 

 

Ford Transit

 

Ford savo krovininius Transit automobilius atskyrė taip, kad didžiausias modelis buvo pavadintas Transit, o mažesnis, Transit Custom - pritaikytas vidutinio dydžio sektoriui ir ne tokiems dideliems kroviniams. Šis krovininių automobilių asortimento išskirstymas metams bėgant leido gamintojui specifiškai tobulinti abu modelius. 

 

Naujausi modeliai dažniausiai sutinkami su EcoBlue dyzeliniais varikliais, kurie yra ypač efektyvūs ir ekonomiški. Savo Ford Transit galite rinktis ir su 10 greičių automatine pavarų dėže, kuri užtikrins dar daugiau galios. Taip pat naudotų automobilių rinkoje galima įsigyti ir visiškai elektrinį E-Transit, kurio nuvažiuojami atstumai vienu įkrovimu išties maloniai stebina.

 

Volkswagen Crafter

 

Volkswagen Crafter - tai didelis komercinis furgonas, kuriame daug vietos kroviniams, o kartu jis ir smagiai vairuojamas. Šis krovininis automobilis yra puikiai žinomas dėl savo patikimumo ir ilgaamžiškumo, todėl tai puikus pasirinkimas įmonėms ar fiziniams asmenims, kuriems reikia universalios transporto priemonės. Nors iš pirmo žvilgsnio šie krovininiai automobiliai atrodo gan dideli, yra manevringi ir vikrūs. Šių furgonų interjere rasite tokį patį kokybės lygį, kokio galite tikėtis iš bet kurio Volkswagen lengvojo automobilio. Tai reiškia, kad nusipirkę naudotą Volkswagen Crafter kartu gausite prisitaikančią pastovaus greičio palikymo sistemą bei eismo juostos pagalbą, bei daugelį kitų, saugumą ir komfortą užtikrinančių funkcijų. 

 

Mercedez Benz Sprinter

 

Mercedez Benz Sprinter siūlo visą naudingąją apkrovą, krovinio tūrį ir konfigūracijas, kurių tikitės iš tokio tipo krovininio automobilio. Be viso to, jis pilnas naujausių, Mercedes gamintojo taip mėgstamų technologijų. Sprinter buvo antras Mercedes modelis, kuriame buvo įdiegta MBUX dirbtinio intelekto informacinė sistema, kuri daugybę funkcijų leidžia valdyti balsu. Naujausios Mercedez Benz Sprinter versijos turi aklosios zonos stebėjimo galimybę, prisitaikančią pastovaus greičio palaikymo sistemą, eismo juostos palaikymą. 

 

Naudotų automobilių rinkoje šį modelį galite rasti su įvairaus ilgio ir aukščio stogu, kad galėtumėte lengvai prisitaikyti prie savo vykdomos veiklos. Galimas priekinių varančiųjų ratų modelis, kuris jūsų krovininį automobilį pavers dar efektyvesniu. Mercedez Benz Sprinter asortimentą sudaro krovininiai automobiliai dyzeliniais varikliais, bet jau yra ir eSprinter - visiškai elektrinis, ypač vertinamas įmonių, kurios užsiima siuntų pristatymu mieste.

 

Fiat Ducato

 

Fiat Ducato savo išorės išvaizda primena Peugeot Boxer, bet Fiat savo krovininiuose automobiliuose naudoja unikalius prekės ženklo naudojamus variklius ir technologijas. Turintys daugybę pritaikymo galimybių ir ypač universalūs - pelnę daugybę apdovanojimų, kaip vieni patikimiausių furgonų bet kokiam verslo modeliui. 

 

Didžioji dauguma Fiat Ducato turi dyzelinius variklius ir devynių greičių automatinę pavarų dėžę. Naudotų automobilių rinkoje galima įsigyti ir e-Ducato, visiškai elektrinį krovinių pervežimui skirtą automobilį.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.