Maži krovininiai automobiliai verslams, važinėjantiems mieste

Mažieji krovininiai automobiliai yra labai svarbi daugelio komercinių transporto priemonių serijos dalis, siūlanti panašią vairavimo patirtį kaip ir įprasto lengvojo automobilio, tuo pačiu garantuojanti universalumą bei mažas eksploatavimo išlaidas. Lengvasis krovininis automobilis yra kompaktiška darbinė transporto priemonė, kuri gali būti įvairių formų ir dydžių.


Paprastai nedideli furgonai perskirti į dvi atskiras erdves: vairuotojo kabina priekyje ir kroviniams skirta erdvė gale. Jei anksčiau didesnis dėmesys buvo skiriamas krovinių talpai, tai šių dienų mažieji krovininiai automobiliai aprūpinti praktiškai visomis naujausiomis saugos ir komfortą užtikrinančiomis technologijomis.


Šie modeliai turi pagrindines, daugelyje verslų ištestuotas funkcijas: paprastai vienas šonines slankiojančias duris (antrųjų gali net nebūti), galines duris, paprastai padalintas 60:40 santykiu, turi plienines pertvaras, skiriančias keleivių ir krovinių zonas bei pertvarą, skirtą ilgesniems daiktams sutalpinti.

 

Maži krovininiai automobiliai dažniausiai būna dviejų kėbulo ilgių, bet nedaugelis jų turi stogo aukščio asortimentą. Galimi ir vadinamieji Crew Vans variantai, kurie skirti vežti ir keleivius ir krovinius, daugiau dėmesio skiriant didesniam keleivių skaičiui. Paprastai jie turi antrą sėdynių eilę už vairuotojo sėdynės ir didesnę bagažinę gale. Tokias transporto priemones dažnai renkasi verslas, užsiimantis statybomis ar apželdinimo darbais.

 

Didžioji dauguma kompaktiškų krovininių automobilių yra varomi priekiniais ratais, bet naudotų automobilių rinkoje tikrai rasite ir keturiais varomais ratais. Pastarieji yra gaminami visureigių pagrindu, galinės sėdynės nuimtos, o jų vietoje yra plokščia bagažinė. Šie modeliai siūlo beveik tiek pat tūrio ir saugumo kroviniui kaip ir maži furgonai.

 

Dyzelinis variklis yra vienas populiariausių, montuojamų tokio tipo transporto priemonėje, bet modeliai sutinkami ir su benzininiais varikliais. Šiuolaikiniai mažieji krovininiai automobiliai dažnai yra ir su elektriniais varikliais. Juos ypač dažnai renkasi kurjerių tarnybos, keliaujančios nedidelius atstumus miesto ribose.

 

Dabartiniai maži krovininiai automobiliai suteikia stebinančiai malonią vairavimo patirtį: yra manevringi ir dinamiški. Standartinė komplektacija praktiškai niekuo nenusileidžia įprastiems lengviesiems automobiliams, kuriuose naujausia saugos įranga, daugybė vairavimą lengvinančių kamerų, pagalbinių funkcijų, padedančių neišvažiuoti iš trajektorijos, automatiniu avariniu stabdymu ir kt.

 

Renault Kangoo

 

Dabartinis Renault Kangoo buvo pristatytas 2022 metais ir kaip ir jo pirmtakas, turi bendrą platformą su Mercedes Citan. Palyginti su ankstesne karta, Renault Kangoo įgavo daugybę pranašumų ir yra populiarus lengvasis krovininis automobilis verslui. Net ir standartinėje komplektacijoje Renault Kangoo turi DAB radiją su Bluetooth ryšiu, USB jungtis, automatinius priekinius žibintus, automatinius priekinio stiklo valytuvus bei greičio palaikymo sistemą. Jei naudotų automobilių rinkoje rasite modelius, su papildomomis funkcijomis - turėsite praktiškai prabangų, nedidelio komercinio automobilio variantą, kuriame jutiklinis ekranas su Android Auto ir Apple CarPlay sistemomis, elektrinis rankinis stabdis, atbulinės eigos parkavimo jutikliai, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema ar galinio vaizdo kamera. Dvi šoninės stumdomos durys yra standartinėje visų apdailos lygių komplektacijoje.

 

Toyota Proace City

 

Patrauklus kompaktiškas krovininis automobilis, kuris gali didžiuotis gera degalų emisija ir nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis. Naudotų automobilių rinkoje Toyota Proace City galima rasti dviejų ilgių, kurį bepasirinksite - stebins erdve. Toyota Proace City modelius galima pakrauti iki 1 tonos, o tempti net iki 1,5 tonos.


Ne tik patvarūs, praktiški, bet ir universalūs - pritaikyti įvairiems verslo modeliams ir darbo specifikai. Priekyje galima rinktis iš dviejų arba trijų keleivių sėdynių, o kartu su jomis ir daugybę papildomų funkcijų.


Toyota Proace City ne tik puikus automobilis verslui, bet ir mini biuras ant ratų, kuriame daugybė daiktadėžių kompiuteriui ir dokumentams, atlenkiama sėdynė, kuri virsta stalu.

 

Volkswagen Caddy

 

Volkswagen Caddy pasižymi visomis gamintojo savybėmis, kuriomis didžiuojasi Volkswagen: patirtis, kokybė, praktiškumas. Šis krovininis automobilis turi daugybę versijų, pradedant ratų bazės ilgiu, baigiant Maxi, Commerce, Commerce Plus ir Commerce Pro apdailos lygiais. Aukščiausio kokybės lygio Commerce Pro modeliai turi parkavimo jutiklius priekyje ir gale, galinius LED žibintus, palydovinę navigacijos sistemą, elektra valdomus bei šildomus veidrodėlius. Standartinėje Commerce įrangoje yra Bluetooth, pastovaus greičio palaikymo sistema, įspėjimas apie pėsčiuosius ir stabdymo pagalba.


Naudotų automobilių rinkoje dažnai sutinkami su dyzeliniais varikliais bei šešių greičių mechanine arba septynių greičių automatine pavarų dėže. Galimi ir benzininiai variantai, su mechanine arba automatine pavarų dėže.

 

Ford Transit Connect / Transit Courier

 

Nors Ford pristatė visiškai elektrinį E-Transit Courier, naudotų automobilių rinkoje Ford Transit Connect ir Ford Transit Courier išlieka ieškomiausių sąrašuose. Ford Transit Connect vis dar populiarus tarp ieškančių patikimo, kompaktiško krovininio automobilio verslui, kuris būtų ne tik funkcionalus, maloniai valdomas, bet ir patogus. Šie naudoti krovininiai automobiliai turi trijų galių EcoBlue variklius su automatine pavarų dėže, bei EcoBoost benzininius variklius su mechanine pavarų dėže. Ir tai tik pradinėje komplektacijoje. Ford Transit Connect turi ir Trend, Limited ir net Sport apdailas, o pastarosios sukurtos taip, kad ir atrodytų sportiškesnės nei kiti modeliai. Ford taip pat yra išleidęs ir Active modelį, kuris artimesnis visureigiams ir gamintas kaip alternatyva Sport apdailai. Šiose prabangiausiose apdailose naudojama Ford Sync3 jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, kuri valdoma balsu.


Visi Ford Transit Connect modeliai atrodo šiuolaikiškai bei turi puikų standartinį saugumą užtikrinantį funkcijų komplektą.


Ford Transit Courier yra kompaktiškesnė Ford Transit Connect versija. Galbūt neturinti tokio plataus asortimento, bet puikiai atitinkanti aukščiausius reikalavimus, keliamus mažam krovininiam automobiliui.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.