Naudoti komerciniai krovininiai automobiliai Jūsų verslui

Komercinių automobilių parko valdymas kiekvienai įmonei yra nemažas galvosūkis: kaip įsigyti išties patvarias, nedideles eksploatacines išlaidas garantuojančias transporto priemones? Naudoti komerciniai automobiliai yra gera išeitis, siekiant papildyti verslo reikmėms naudojamų transporto priemonių parką ir taip ženkliai sutaupyti.


Stipriai plečiantis naujų komercinių automobilių rinkai, naudotų automobilių sektoriuje gausu ekonomiškų, technologiškai pažangių, ekologiškų ir universalių transporto priemonių visiems verslo poreikiams. Naudoti komerciniai automobiliai išties paklausūs, todėl gali užtrukti šiek tiek laiko, kol pavyks surasti savąjį, puikiai atitinkantį jūsų verslo poreikius.


Jei vis dar sprendžiate, koks jums komercinis automobilis yra tinkamas, pateikiame savo rekomendacijas.

 

Ford Transit Custom

 

Jei Porsche nuspręstų gaminti komercinius automobilius, greičiausiai tai būtų kažkas panašaus į Ford Transit Custom - vienas geriausių komercinių automobilių rinkoje. Ford Transit Custom buvo kurtas daugiau nei pusę amžiaus ir pelnytai gali vadintis „verslo žvaigžde“, puikiu komercinės paskirties transportu, kuris yra ne tik patikimas, komfortiškas, bet ir žaismingas.


Šis konkretus modelis į gatves išriedėjo 2012 metais ir iki šiol yra geidžiamas verslo automobilis, atsižvelgiant į jo erdvę, vertę ir universalumą. Galima rinktis ilgos ir trumpos ratų bazės modelius, žemo ir aukšto stogo konfigūracijas, kabinos bei keleivių sėdynių išdėstymo tipus - kiekvienas verslas ras sau tinkamą variantą.


Naudoti Ford Transit Custom ypač patrauklūs ir eksploatacinėmis išlaidomis, nes naudoja ekonomišką ir našumą užtikrinantį dyzelinį variklį. Naujausios šio modelio versijos yra su švelniu hibridiniu varikliu, bei benzininiai elektriniai įkraunami hibridai.


Ford Transit Custom yra daugiau nei paprastas „darbo arkliukas“. Jo vairavimas puikiai subalansuotas ir itin tikslus. Aukšta vairavimo padėtis, puikiai sureguliuoti veidrodėliai - viskas tam, kad parkuoti šią transporto priemonę būtų taip pat lengva ir paprasta, lyg vairuotumėte įprastą lengvąjį automobilį. Jei galite sau leisti įsigyti Ford Transit Custom pagamintą po 2016 metų - papildomai džiaugsitės dar geriau įrengtu salonu, bei Ford SYNC 3 jutikliniu ekranu, valdančiu informacijos ir pramogų sistemą.

 

Volkswagen Transporter

 

Volkswagen Transporter gali nesunkiai varžytis su jau anksčiau rekomenduotu Ford Transit Custom. Tačiau jei Ford naudotas krovininis transportas dažnai masina verslo klientus, naudotų Volkswagen Transporter vis dažniau dairosi šeimos, kurios mėgsta keliauti. Lankstus savo pritaikymo galimybėmis, įvairaus aukščių stogo konfigūracijų, specialių kėbulo variantų. Ypač komfortiškas, patikimas ir praktiškas. Gali pasigirti itin geru pravažumu. Puikiai įrengtas salonas, kuriame daugybė daiktadėžių. Itin erdvus ir praktiškas. Nuo 2015 metų dar labiau patobulėjęs. Išlaikęs visas savo seniau išleistų brolių gerasias savybes, turi ir daug patobulinimų, pradedant išorės dizainu, baigiant viduje esančiomis komfortą ir patogų darbą užtikrinančių savybių. Turi didelį variklių asortimentą, todėl ir naudotų automobilių rinkoje nesunkiai rasite tinkamą automobilį savo darbo specifikai.

 

Renault Trafic

 

Renault Trafic - dar vienas verslui puikiai pažįstamas automobilis, kuris išties vertinamas dėl daugelio savybių. Taip pat turi vieną išskirtinumų - originaliai gaminamas daugybės skirtingų, ryškių spalvų. Tai leidžia šį komercinį automobilį pastebėti iš tolo - puiki mintis ne tik siekiant pabrėžti jo išskirtinumą, bet ir lengva pastebėti iš tolo, važiuojant sudėtingomis oro sąlygomis. Naujieji modeliai yra pilni komfortą ir praktiškumą užtikrinančių funkcijų. Standartinėje komplektacijoje visi Renault Trafic turi Bluetooth ir USB lizdą, lietimui jautrų ekraną, navigaciją. Pilnesnėje naudoto Renault Trafic komplektacijoje vairuotojų nebestebina beraktė užvedimo funkcija, galinio vaizdo kamera ar parkavimą lengvinantys jutikliai.


Patogus ir smagus technologinėmis naujovėmis, kurios užtikrina dar didesnį saugumą. Džiuginantis biurą ant ratų primenančiu funkcionalumu: daugybė daiktadėžių kompiuteriui, dokumentams ar gėrimams, nulenkiama vidurinioji sėdynė, kuri gali tapti patogiu stalu.

 

Toyota Proace

 

Toyota Proace pasižymi efektyviais varikliais ir didele krovinių erdve. Smagiai valdomas, manevringas ir kompaktiškas. Pasižymi vienu geru naudingosios apkrovos ir degalų taupymo rodikliu, vidutinių komercinių automobilių klasėje. Universalus ir patikimas darbo automobilis, kuriam galima patikėti beveik visas užduotis. Turi kelias skirtingas kėbulo ir dvi ilgių versijas. Daug dėmesio skiriama patogiam, tolimam krovinių gabenimui įdiegiant Smart Cargo sistemą bei Mobile Office sprendimams, užtikrinantiems, kad vairuotojas visada viską turėtų po ranka, lyg mobiliame biure.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.