Pigiausias hibridinis automobilis: TOP10

Hibridiniai automobiliai Lietuvoje vis labiau populiarėja dėl mažesnės taršos rodiklių, kuro sąnaudų, tylesnio jų veikimo, mažesnių eksploatacijos išlaidų. Svarbu paminėti ir tai, kad jie ypač paklausūs perparduodamų automobilių rinkoje, todėl ilgiau išlaiko vertę.


Pateikiame hibridų sąrašą, kuriuos įsigysite už išties patrauklią kainą.


Toyota Yaris hibridas


Šis Toyota hibridas puikus pasirinkimas tiems, kurie daugiausiai vairuoja mieste – stebėtinai ilgai važiuosite vien elektriniu režimu. Nedidelis, patogus ir komfortiškas – idealiai pritaikytas didmiesčio gyvenimo ritmui. Standartiniame komplekte rasite informacinę ir pramoginę sistemą, kuri valdoma Apple CarPlay ar Android Auto pagalba. Taip pat yra atbulinės eigos kamera, automatiniai priekiniai žibintai, oro kondicionierius.


Renault Clio E-Tech hibridas


Renault Clio E-tech turi hibridinę pavarą su energijos rekuperacijos funkcija stabdant, lėtinant ir pradėjus važiuoti - užtikrina išskirtinį vairavimo malonumą, veikia taupiai, mažina degalų sąnaudas. Už ypač patrauklią kainą iš karto gaunate beveik viską, ko reikia šiuolaikiniam miesto automobiliui: LED priekinius žibintus, pastovaus greičio palaikymo sistemą, informacinį ir pramogų jutiklinį ekraną su Apple CarPlay ir Android Auto sistemomis, skaitmeninį prietaisų skydelį bei daugybę saugumą užtikrinančių funkcijų. Vairavimas pasižymi ypatingu tikslumu ir pajėgumu.


Honda Jazz hibridas


Kaip Toyota Yaris, taip ir Honda Jazz naujausius modelius galima įsigyti tik hibridinius. Nors abu šie automobiliai turi panašumų, Honda Jazz hibridas pirmauja savo praktiškumu. Kompaktiškas, manevringas ir stebinantis savo salono transformacijomis. Pasitelkus Honda Magic Seat sėdynių sąranką, automobilyje galite vežti įvairaus dydžio ir aukščio daiktus bei užtikrinti patogią kelionę savo keturkojams augintiniams.


Toyota Yaris Cross hibridas


Toyota jau seniai puikiai išmano kaip pagaminti efektyvų visureigį, o naujasis jų darbas Toyota Yaris Cross hibridas reprezentuoja naują prekės ženklo požiūrį – dar geresnis, efektyvesnis ir taupesnis važiavimas nei iki šiol. Visos geriausios Toyota Yaris hečbeko ypatybės dabar patobulintos ir įdiegtos naujajame – didesniame ir praktiškesniame Yaris Cross visureigyje. Šis modelis atliepia visus nedidelės šeimos poreikius. Net ir standartinėje komplektacijoje gausu įrangos užtikrinančios saugumą bei jutiklinis ekranas, kuris valdo informacinę ir pramogų sistemą.


Hyundai Kona hibridas


Kompaktiškas, patogumą visai šeimai užtikrinantis automobilis tiek važiuojant mieste, tiek leidžiantis į tolimas keliones. Daugiau nei pakankamai vietos kojoms gale sėdintiems, talpi bagažinė, automobilis paremtas naujausiomis išmaniosiomis technologijomis, ryšio bei saugos funkcijomis. Traukia akį aptakiomis dizaino linijomis. Puikus pasirinkimas tiems, kurie ne tik ieško ekonomiško varianto, bet ir tokio, kurio pradinė kaina nesikandžioja.


Hyundai Ioniq hibridas


Praktiškas ir kompaktiškas šeimos automobilis. Džiugina erdvės pojūčiu salone bei ypač patrauklus, atsižvelgiant į degalų taupymo rodiklius. Ypač smagus, patogus ir nepretenzingas kai miesto gatvėmis važiuojama ekonominiu režimu. Kai norisi tikslesnio, šiek tiek aštresnio automobilio valdymo - pasirinkite sportinį režimą, kuris tikrai nenuvilia.


Toyota Corolla hibridas


Toyota Corolla gali pasigirti vienu perkamiausių pasaulyje automobilių titulu, o naujausias Toyota hibridinis automobilis stebina savo tvirta konstrukcija, efektyvumu, puikiu bendru kainos ir kokybės santykiu. Modernios dizaino detalės, tylus, ekonomiškas ir užtikrintai sklandus važiavimas. Naujausios kartos Toyota hibridiniai automobiliai – tai geriausias galios ir ekonomijos derinys, pasirinkus tiek trumpą, tiek ilgesnį kelio atstumą.


Renault Captur E-Tech hibridas


Kurtas prancūzų gamintojo, turintis išskirtinį, tik jam būdingą stilių, kuris sužavės vairuotojus, ieškančius šeimos automobilio. Praktiškas, veržlus, komfortiškas. Lengvai prisitaikantis prie vairavimo stiliaus, nesvarbu ar ramiai judate miesto kamščiuose, ar renkatės greitesnį tempą greitkelyje. Ypač smagus ir patikimas tolimose kelionėse.


Kia Niro hibridas


Panašiai kaip ir Hyundai Ioniq, Kia Niro gali būti visiškai hibridiniai, įkraunami hibridai bei pilnai elektriniai. Visos trys versijos turi daug patrauklių privalumų, bet visiškai hibridinio modelio pradinė kaina yra mažiausia. Kia Niro hibridas - nedidelis krosoveris, pasižymintis ekonomiškumu. Bazinės įrangos modelis gausus privalumų, tokių kaip multimedijos įranga, šildomos sėdynės, daugybę saugią kelionę užtikrinančių technologijų.


Honda HR-V hibridas


Sportiškas, dinamiškas, universalus ir užtikrinantis malonią vairavimo patirtį. Standartinėje komplektacijoje pilnas malonių ir patogių detalių: 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, LED automatiniai žibintai, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema ir jutiklinis ekranas su integruota palydovine navigacija.


Hibridų tipai


Hibridiniai automobiliai paprastai skirstomi į tris pagrindines grupes: švelnieji hibridai (MHEV), pilnai hibridiniai (FHEV) ir hibridiniai automobiliai Plug-in - kitaip, įkraunami hibridai (PHEV).


Švelnieji hibridai


Ford buvo vienas pirmųjų gamintojų, pradėjusių taikyti švelniųjų hibridų technologiją. Tai lėmė didėjantis spaudimas automobilių gamintojams mažinti CO2 emisiją. Paprastai toks automobilis turi nedidelės talpos, neaukštos įtampos bateriją ir ne ypač galingą elektros variklį, kuris regeneracinio stabdymo metu papildo energijos atsargas. Visas krūvis tenka varikliui. Ši sistema yra vidaus degimo variklio asistentas, neperimantis pilnos kontrolės.


Visiškai hibridiniai


Šioje kategorijoje pirmauja Toyota gaminami automobiliai. Kuriami beveik ketvirtį amžiaus, taupo ne tik degalus, bet ir finansus. Jie savaime įsikrauna, nereikia jungti į elektros tinklą. Optimalus variantas siekiantiems geros degalų ekonomijos, universalumo ir paprastos eksploatacijos.


Hibridas Plug-in


Tai automobiliai, turintys vidaus degimo variklį, elektrinį motorą ir įkraunamą bateriją. Jį reikia įkrauti papildomai. Šio tipo hibridas taip pat gali įsikrauti riedant mieste ar stabdant, o pasibaigus baterijai - veiks kaip įprastas hibridas.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.