Prabangūs visureigiai: kurį išsirinkti?

Jei norite prabangaus visureigio ir turite numatę jam nemažą biudžetą, galite kelti ir išskirtinius reikalavimus. Šiandien prabangių automobilių rinkos viršūnėje dominuoja visureigiai, todėl daugelis automobilių gamintojų varžosi dėl prestižiškiausio vardo.


Prabangūs visureigiai savyje apjungia praktiškumą, rafinuotumą, kokybę, technologijas ir įspūdį paliekantį jausmą, kurio išlipęs iš automobilio dar ilgai negali pamiršti. O ir rinktis tikrai yra iš ko, kai gamintojai neriasi iš kailio, stenkdamiesi įtikti patiems išrankiausiems: stulbinančios charakteristikos, nepriekaištingos visureigių savybės, pažangios technologijos ar prabangios medžiagos.


Rodos keletą dešimtmečių Range Rover buvo šios kategorijos viršūnėje. Ir nors šis legendinis modelis ir toliau patenka tarp geidžiamiausių sąrašų, rinka išties išsiplėtė ir daugybė žinomų gamintojų stengiasi nustebinti savo gerbėjus prabangių visureigių pasiūla. Anksčiau būtų pasirodę gan keista, bet šiandien prie šių lenktynių prisijungė ir Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce ar Bentley.


Žemiau pateikiame geriausias prabangių visureigių rekomendacijas, kurios tikime, padės lengviau apsispręsti.

 

Range Rover

 

Range Rover galima laikyti prabangaus visureigio sinonimu ir šios kategorijos automobilių pradininku. Trečios kartos Range Rover Sport ir toliau karaliauja šios kategorijos viršūnėje ir yra vienas geidžiamiausių prabangių visureigių klasėje. Dabartinis, trečios kartos Range Rover Sport jau gerokai atitrūkęs nuo pirmosios savo kartos ir yra labiau antrosios kartos patobulintas variantas. Su juo saugiai ir užtikrintai jausitės bet kur: greitkelyje, miesto gatvėse, slidžiame kelyje, bekelėje ar lenktynių trasoje. Nesvarbu kokį kelio reljefą norite įveikti, vargu ar pastebėsite nelygumus dėl jo rafinuotumo, minkštumo ir tiesiog puikios važiavimo kokybės. Veržlus, galingas ir našus. Savo Range Rover galite rinktis su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, galimas ir įkraunamas hibridas. 2024 metais turėtų pasirodyti jo visiškai elektrinė versija.

 

Porsche Cayenne

 

Pradėtas kurti tuo pačiu metu, kaip Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne buvo vienas prieštaringiausiai vertinamų Porsche modelių, tačiau netruko, kol jis tapo vienu populiariausių gamintojo flagmanų. Pakankamai anksti įsiveržę į prabangių visureigių rinką, Porsche sudėjo į šį modelį visą sportinių automobilių gamybos patirtį ir pritraukė pačius įnoringiausius vairuotojus. Trečiosios kartos Porsche Cayenne yra galingesnis, lyginant su ankstesnės kartos versijomis ir pasižymi ypatingu našumu.


Staigiame posūkyje jo sumani 4D važiuoklės valdymo sistema veikia kartu su aktyvia pneumatine pakaba, beveik visiškai pašalina kėbulo svyravimus. Itin jautrus vairavimas užtikrina patirtį, dėl kurios praktiškai pamiršite, kad vairuojate išties didelę transporto priemonę.

 

BMW X5

 

BMW X5 - tai tiesiog ypatingai smagus, prabangus automobilis kasdienai. Tai vienas labiausiai sedaną primenančių visureigių. Jis puikiai valdomas posūkiuose, tikslus bei turi gerą sukibimą su kelio danga. Plati variklių gama, nors dažnai modeliuose dominuoja dyzeliniai, komplektuojami kartu su aštuonių greičių automatine pavarų dėže. 2015 metais pasirodė ir benzininė-elektrinė, kitaip tariant hibridinė jo versija.


2018 metais BMW X5 išleido gerokai atnaujintą modelio versiją, kuri ir pradėjo varžytis prabangių visureigių lygoje, siekiant įveikti Audi Q7 ir Range Rover Sport. Naujausios kartos BMW X5 išlaikė senąsias vertybes, o kartu buvo patobulintas naujausiomis technologijomis, saugos funkcijomis ir nepriekaištingu tikslumu.

 

BMW X7

 

Nors BMW visureigių asortimentas yra ganėtinai platus, BMW X7 leido gamintojui įsitvirtinti prabangių visureigių topuose. Tai buvo pirmasis BMW pagamintas visureigis, kuris nei dydžiu, nei prabanga bei funkcionalumu nenusileido Range Rover. 2022 metais šis modelis buvo patobulintas, salone atsirado atnaujintas Curved Display prietaisų skydelis su informacine ir pramogų sistema, interjeras papildytas prabangiomis, aukštos kokybės medžiagomis.
Kelyje jausitės patogiai ir užtikrintai. Svarbu paminėti, kad tai septynvietis visureigis.

 

Volvo XC90

 

Dar šiek tiek ir Volvo XC90 pakeis naujasis, visiškai elektrinis Volvo EX90. Tačiau kol kas Volvo XC90 vis dar išsiskiria kaip puikus prabangus automobilis, kuris vilioja savo patrauklia kaina, palyginus su pagrindiniais jo konkurentais. Tą patį galima pasakyti ir apie jo įkraunamo hibrido, T8 versiją, kurios kaina savo kategorijoje išties patraukli.


Visoje XC90 serijoje naudojami keturių cilindrų varikliai. Apskritai Volvo XC90 yra puikus komforto ir kokybės derinys, pilnas modernių sprendimų ir žavintis skandinavišku stiliumi savo salone.

 

Audi Q7

 

Nuo tada, kai jis buvo pristatytas 2007 metais, Audi Q7 praktiškai visą laiką buvo prabangių visureigių topų viršūnėse, o ir dabartinė jo versija išlaiko daugybę privalumų, dėl kurių šis visureigis atnešė istorinę sėkmę savo gamintojui. Dažnai kaina lyginamas su Volvo XC90, tačiau Volvo daugiau dėmesio skiria komfortui, o Audi Q7 pristatomas daugiau kaip sportiškas modelis ir tai akivaizdu, pažvelgus į jo išorę ir interjerą.


Be jokios abejonės, tai vienas stipriausių modelių technologijų atžvilgiu, o informacijos ir pramogų sistemai - praktiškai nėra lygių.

 

Mercedes GLS

 

Mercedes GLS yra prabangus visureigis, stebinantis savo dydžiu. Jame laisvai ir patogiai telpa 7 suaugę. Išskirtinis ne tik savo masyvia išvaizda, bet ir atrodytų visomis įmanomomis šių laikų autonominėmis savybėmis: pristabdymu, pagreitėjimu, vairavimu kamščiuose, lenkimo funkcija bei kruizo kontrole, gebančia sulėtinti automobilį posūkiuose ir vėl grįžti į pradinį vairavimą tiesiojoje. Turi ne tik automatinio parkavimo funkciją, bet ir automobilių plovyklos - kai automatiškai išjungiami langų valytuvai, užlenkiami veidrodėliai ir paleidžiama kondicionavimo sistema.

 

Ford Explorer

 

Ford Explorer išties palieka neišdildomą įspūdį dėl savo galios, technologijų gausos ir ypatingai sklandžiai veikiančios pavaros. Didelio sukimo momento variklio parinktys ir 10 greičių automatinė pavarų dėžė sklandžiai veikia kartu, o daugybė aukštųjų technologijų funkcijų lengvai naudojamos. Šis išties didelio našumo modelis ypač maloniai vairuojamas, turi daug galios ir manevringumo. Didelis prabangus automobilis primena amerikietiškas legendas. Naudotų automobilių rinkoje dažniausiai sutinkami su keturių varančiųjų ratų sistema.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.