Prancūziški automobiliai: kartu klasikiniai ir modernūs

Prancūzijos automobilių gamintojai yra patyrę reikšmingų pakilimų ir nuosmūkių. Sąrašas, kurį pateikiame - išlieka modernia klasika, kuri visada traukia stilingo automobilio ieškančio vairuotojo.


Kalbant apie prancūzų automobilių pramonę, dažnai įsivaizduojami ekonomiški ir praktiški modeliai, tačiau verta pažymėti, kad didžioji jų dauguma gali pasigirti ir elegantišku dizainu bei technologijų gausa. Prancūziški automobiliai praktiškai visada savyje apjungia modernumą ir klasiką.


Kai kurie jų, galbūt, turėjo daugiau potencialo tapti populiariais rinkoje, bet juos užgožė kiti. Ilgainiui jie įgavo reto automobilio statusą. Laikui bėgant, tai tampa pagrindiniu jų požymiu, siekiant įgyti klasikinio automobilio statusą. Išties drąsūs ir novatoriški dizainai dažnai pradedami ypač vertinti tik tada, kai praeina daugiau laiko.


Galime drąsiai teigti, kad nei vienas mūsų rekomenduojamų prancūziškų automobilių nėra nuobodus - kurį bepasirinksite, gausite modernią klasiką su išskirtiniu prancūzišku stiliumi ir galimybe turėti retą, išskirtinį modelį ateityje.

 

Renault Clio V6

 

Variklis įmontuotas už keleivių, priešais galinius ratus, dvivietis ir varomas galiniais ratais. Šiandien tai atrodo beprotiška, bet būtent tokį modelį Renault pristatė 2001 metais. Automobilis išties išskirtinis savo išvaizda, galingas ir kompaktiškas. 2003 metais buvo pristatyta Renault Clio V6 versija su patobulinta važiuokle, todėl valdymas tapo malonesnis ir tikslesnis. Drąsus, išskirtinis ir greitas - tikra prancūziško automobilio žanro klasika.

 

Peugeot RCZ-R

 

Jei kažkuriam šiuolaikiniam Peugeot automobiliui būtų galima garantuoti, kad jis taps klasikiniu - tai tikrai būtų Peugeot RCZ-R modelis. Iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantis nuo standartinio Peugeot RCZ varianto, bet turintis didelį našumą suteikiančių privalumų, dėl kurių vairavimas tampa dar greitesnis ir smagesnis. Daugiau arklio galių, galingesni varikliai turi kaltinius stūmoklius, sutvirtintus kreipiamuosius strypus ir dvigubą turbiną, o važiuoklė pasižymi žeminta ir sutvirtinta pakaba ir priekiniais stabdžiais, kurie paprastai montuojami ralio automobiliuose. Stilingai triukšmingas, greitai įsibėgėjantis ir pasižymintis aštriu bei tiksliu valdymu.

 

Renault Espace

 

Septynvietis automobilis, vis dar atrodo šiek tiek futuristinis - lygiai taip pat, kaip ir 1984 metais, kai buvo pristatytas. Kampuoto dizaino, erdvus, turintis išskirtinai didelį priekinį stiklą bei ypač universalus - viduje sulankstomos arba išimamos sėdynės, o priekines galima apsukti ir taip sukurti poilsio zoną kai esate sustoję.


Turi energingus benzininius ir taupius dyzelinius variklius bei pasižymi smagiu valdymu. Šiuolaikinių visureigių rinkoje Renault Espace darosi vis retesnis pasirinkimas ir tikėtina, kad ateityje taps tikra savo kategorijos klasika.


Renault Sport Megane R26

 

Renault gali pasigirti turtinga didelio našumo hečbekų istorija - Renault Sport Megane R26 yra vienas geriausių. Tiesiog sukurtas švęsti prekės ženklo sėkmę Formulėje 1 - galingas variklis su turbokompresoriumi, važiuoklė su standesnėmis spyruoklėmis, riboto slydimo diferencialas ir galingi Brembo stabdžiai. Dviejų vietų R versija siūlo išties jaudinančią vairavimo patirtį atostogų metu. Abi versijos yra retos ir nenuviliančios retro stiliaus raketos kelyje.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATADaugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.