Naudoti Audi A5 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Audi A5 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Audi A5 automobiliai vertinami dėl universalumo, patogumo ir technologijų gausos. Platus dyzelinių ir benzininių variklių asortimentas leidžia rinktis našesnę arba ekonomiškesnę kelionę. Standartinėje komplektacijoje yra ksenoniniai priekiniai žibintai, greičio palaikymo sistema, parkavimo jutikliai, autonominis avarinis stabdymas, trijų zonų klimato kontrolė bei informacinė ir pramogų sistema. 2019 metais modelis buvo patobulintas – ksenoniniai priekiniai žibintai pakeisti į LED žibintus. Patogus, erdvus, turintis puikią garso izoliaciją, todėl itin patrauklus mėgstantiems ilgas keliones. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.