Naudoti Citroen automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Citroen Automobiliai Citroen automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Citroen naudoti automobiliai išsiskiria iš konkurentų savo dizainu bei dėmesiu, skiriamu komfortiškai kelionei. Puikiai atpažįstami rinkoje ir daug kartų pasižymėję kaip naujausių technologijų taikymo ekspertai. Citroen inžinieriai pirmieji masinei gamybai pristatė automobilius keturiais varomais ratais ir savo automobiliuose ėmė taikyti diskinius stabdžius. Pirmieji sukūrė ir savaime išsilyginančios  hidropneumatinės pakabos sąranką. Turintys didelę patirtį ir nuolat įsiklausydami į vairuotojų poreikius, gamina platų automobilių asortimentą – nuo mažiausių hečbekų iki šeimai skirtų, septynviečių visureigių. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.