Naudoti Audi Q7 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Audi Q7 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Audi Q7 naudoti automobiliai nepaliks abejingų. Galingas, tvirtos konstrukcijos, keturių varomų ratų sistemos visureigis, stebins savo galimybėmis ne tik greitkelyje, bet ir leis jaustis saugiai bekelėje – pneumatinė pakabos sistema geba pakelti ir nuleisti automobilio aukštį, reikalingą sudėtingoje situacijoje. Didelis, bet stebėtinai manevringas posūkiuose ir netriukšmingas. Palenkus galines sėdynes turėsite didelę, talpią bagažinę kelionėms. Audi Q7 automobilių saugumą vertinantys nepriklausomi Euro NCAP specialistai šiam modeliui skyrė aukščiausią, 5 žvaigždučių įvertinimą, kai buvo atliktas susidūrimo testas. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.