Naudoti Audi SQ7 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Audi SQ7 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Visureigis, kuriuo praktiškai neįmanoma nesižavėti. Tai gamintojo sukauptų technologinių žinių pavyzdys. Akį traukianti išvaizda, komfortas, praktiškumas ir pasitikėjimą kelyje užtikrinanti galia. Aukštos kokybės medžiagomis įrengtas salonas suteikia prabangos pojūtį, tuo pačiu yra erdvus ir praktiškas ilgoms šeimos ar draugų kelionėms. Naudoti Audi SQ7 leis drąsiai jaustis užmiesčio keliuose. Nors iš pirmo žvilgsnio šis visureigis gali pasirodyti nemažų gabaritų, vairuojant jų nesijaučia, o posūkiuose išlieka itin manevringas ir smagiai valdomas. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.