Naudoti BMW 740 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu BMW 740 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Automobiliai, kuriuose rasite praktiškai viską, ką geriausio gali pasiūlyti BMW savo vairuotojams. Nuo aukščiausios kokybės technologijų ir inžinerinių sprendimų iki gerai apgalvotos kėbulo gamybos, kurioje panaudotos anglies pluošto ir aliuminio medžiagos, kad būtų išgautas tvirtesnis ir lengvesnis važiavimo pojūtis, o posūkiuose jaustumėtės saugiai. Naudoti BMW 740 automobiliai turi informacinį ir pramogų ekraną, navigaciją, priekinius ir galinius parkavimui skirtus jutiklius, galinio vaizdo kamerą, keturių zonų klimato kontrolę, šildomas sėdynes su masažo funkcija. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.