Naudoti BMW X4 xDrive 30d automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu BMW X4 xDrive 30d automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Sportiško dizaino, praktiškas, dinamiškas ir išties malonaus vairavimo patirtį paliekantis automobilis. Kompaktiškas, šiek tiek mažesnis nei jo BMW X5 ir X6 broliai. Suteikiantis vairavimui pasitikėjimo ir užtikrintumo – manevringas siaurose miesto gatvelėse, greitai reaguojantis į greičio pedalo paspaudimus esant didesniems apsisukimams. Vairavimo komfortą užtikrina optimali aštuonių greičių automatinė pavarų dėžė, o pavaros persijungia dinamiškai ir sklandžiai. Naudoti BMW X4 xDrive 30d automobiliai sutinkami su keturių varomų ratų sistema, turi užtikrintą kelių galingumų dyzelinių variklių pasiūlą. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.