Naudoti Citroen C4 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Citroen C4 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jau praktiškai ikoniniu tapęs, su niekuo nesumaišomas, prancūzų gaminamas automobilis. Tai dizainas ir komfortas viename automobilyje. Naudoti Citroen C4 gali būti su efektyviais benzininiais arba ekonomiškais dyzeliniais varikliais. Citroen C4 siūlo daugybę pažangių saugos funkcijų, įskaitant įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos ar automatinį avarinį stabdymą. Dažnai sulaukiantis teigiamų atsiliepimų dėl savo efektyvumo ir mažos taršos aplinkai. Populiarus modelis tarp pirkėjų, ieškančių kompaktiško ir praktiško didesnio automobilio kasdienai. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.