Naudoti Fiat 500 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Fiat 500 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Stilius, kompaktiškumas ir su niekuo nesupainiojama itališka klasika. Fiat 500 automobiliai pradėti gaminti dar šeštojo dešimtmečio pabaigoje, visuomet išlaikė platų gerbėjų ratą. Šis Fiat modelis yra didesnis už savo pirmtakus, pakeitęs išorės dizainą ir konkurencingai išpildantis šių dienų aktualiausius vairuotojų poreikius. Fiat 500 naudoti automobiliai tai lyg skirtingi charakteriai, su daugybe spalvų ir komplektacijų variantų, žmonėms, kurie ieško mažo, ekonomiško, bet kartu ir išskirtinio automobilio, pabrėžiančio vairuotojo unikalų skonį. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.