Naudoti Fiat 500L automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Fiat 500L automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Naudoti Fiat 500L automobiliai - didesnis nei jo brolis Fiat 500 ir labiau šeimai pritaikytas, kompaktiškas automobilis. Ne tik stilingas, charakteringas, bet ir erdvus priekyje bei patogus keliaujantiems automobilio gale. Praktiškas, manevringas ir nekeliantis jokio streso, norint prisiparkuoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Susilankstančios galinės sėdynės leis patogiai patalpinti pirkinius ar padaryti vietos jūsų augintiniui. Net ir standartinėje versijoje yra priekyje šildomos sėdynės, nuotolinis atrakinimas ar Bluetooth laisvų rankų sistema. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.