Naudoti Ford B-MAX automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Ford B-MAX automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jeigu ieškote nedidelio, bet talpaus automobilio miestui - Ford B-MAX naudoti automobiliai turėtų patraukti jūsų dėmesį. Nedidukas, tačiau su keturiomis durimis ir penkiomis sėdimomis vietomis, šis automobilis maloniai stebina ir erdviu, klasikinio stiliaus interjeru. Didelėje bagažinėje be didesnio vargo telpa vaiko vežimėlis ar kiti daugiau vietos užimantys daiktai. Kompaktiško dydžio Ford B-MAX lengva valdyti, todėl su juo kiekviena kelionė yra smagi bei komfortiška. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją. Įsigykite automobilį iš oficialaus Ford gamintojo atstovo Lietuvoje.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.