Naudoti Ford C-MAX automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Ford C-MAX automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Išsirinkti automobilį, kuris atitiktų šeimos poreikius, gali būti nelengva užduotis, tačiau saugumas – puikus kriterijus. Ford C-MAX naudoti automobiliai turi patikrintą įrangos komplektą, kuris padeda užtikrinti vairuotojo ir keleivių saugumą. Šis, penkių sėdimų vietų minivenas, taip pat yra pakankamai erdvus dėl paaukštintos stogo dalies. Važiuoklė gerai izoliuoja įvairius kelio nelygumus, todėl ilgos kelionės yra komfortiškos, mažiau sekinančios. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją. Išsirinkite jūsų poreikius atitinkančias šio modelio specifikacijas ir įsigykite automobilį iš oficialaus Ford gamintojo atstovo Lietuvoje.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.