Naudoti Ford Edge automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Ford Edge automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Šis modelis apjungia visas patraukliausias visureigio savybes – vienas didesnių Ford gaminamų automobilių išsiskiria gausia komplektacija, stabilumu kelyje, tyliu važiavimu greitkelyje, erdve ir komfortu tolimose kelionėse. Patogiai savyje talpina ne tik 5 suaugusius, bet ir suteikia daug erdvės atostogų bagažui sutalpinti. Ford EDGE naudoti automobiliai išsiskiria savo išmaniųjų technologijų gausa: triukšmo kontrolės sistema, Ford SYNC informacine ir pramogų sistema, daugybe saugumą kelyje užtikrinančių funkcijų, bei patogumą garantuojančia – berakte bagažinės atidarymo funkcija. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.