Naudoti Hyundai I30 automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Hyundai I30 automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Automobilių saugumą vertinantys nepriklausomi Euro NCAP specialistai šiam modeliui skyrė aukščiausią, 5 žvaigždučių įvertinimą. Pelnytai šį apdovanojimą gavęs modelis gali pasigirti daugybe saugos komponentų, esančių daugelyje Hyundai i30 modelių: automatinis avarinis stabdymas, įspėjimas apie priekyje esančią kliūtį, eismo juostų laikymosi sistema, tolimųjų šviesų asistentas bei daugelis kitų, saugų vairavimą užtikrinančių elementų. Nesvarbu ar automobilis su benzininiu, ar su ekonomišku dyzeliniu varikliu – jie labiau orientuoti ne į galią, o ekonomišką važiavimą. Hyundai i30 naudoti automobiliai - tai automobiliai, kuriais tiesiog džiaugsitės kiekvieną dieną. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./10 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.