Naudoti Jaguar I-Pace automobiliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Šiuo metu Jaguar I-Pace automobilių neturime, tačiau kviečiame užpildyti kontaktų formą ir kai tik šį modelį turėsime, su jumis susisieksime.

SKELBIMAI

Jaguar I-Pace - vienas populiariausių elektromobilių rinkoje. Šis optimalaus dydžio visureigis išsiskiria savo praktiškumu ir universalumu, o svarbiausia, pilnai pakrautas gali užtikrinti itin tolimas keliones. Galingas akumuliatorių blokas teikia energiją visiems keturiems ratams, paskirstydamas ją per du elektros variklius: vieną priekyje, kitą gale. Jaguar I-Pace naudoti automobiliai yra erdvūs, tylūs ir gausūs naujausių technologijų net ir standartinėje komplektacijoje: priekiniai LED žibintai, informacinė ir pramoginė sistema su DAB radiju, galinė vaizdo kamera, automatinis avarinis stabdymas, kelio ženklų atpažinimas ir kt. Automobilių saugumą vertinantys nepriklausomi Euro NCAP specialistai šiam modeliui skyrė aukščiausią, 5 žvaigždučių įvertinimą. Mūsų salonų asortimente esantys automobiliai atitinka tarptautinius Bravoauto standartus. Taip pat įsigytiems naudotiems automobiliams suteikiame 12 mėnesių arba iki 20 000 km ridos garantiją.

Daugiau nei tikiesi

12 mėnesių garantija

Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją iki 12 mėn./20 000 km fiziniams asmenims, juridiniams iki 6 mėn./20 000 km.

21 d. grąžinimo garantija

Jei įsigytas automobilis jūsų netenkina, per numatytą laiką jį galite pakeisti kitu.

Finansavimas ir draudimas

Jūsų patogumui, pasirūpinsime visais dokumentais, lizingo bei draudimo pasiūlymais.

Patikrinti ir techniškai tvarkingi automobiliai

Visi automobiliai nuodugniai patikrinti ir yra techniškai tvarkingi.